Diamenty

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
emilaijarek
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 11 lis 2014, o 15:12

bank

Post autor: emilaijarek » 28 sty 2015, o 13:36

Witam. Mam maly pomysl co do am. Czesto zdarza mi sie ze mam kupione diamenty lub uzbierane szmaragdy, nie chce ich wydac bo zbieram na cos innego a przypadkiem np. Gra sie zatnie. Wydam czesc zaoszczedzonych rzeczy. Fajnie by bylo gdyby byl bank w grze. Mozna by bylo wtedy oddac kase do banku i by sie jej przypadkiem nie wydalo. Nie wiem co wy o tym sadzicie ale mi bardzo by sie podobala taka funkcja mniej lub bardziej rozwinieta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: bank

Post autor: Lyanna » 28 sty 2015, o 13:42

Przed wydaniem di powinna być wiadomość "Czy chcesz wydać diamenty?" lub coś podobnego :D Bank na $ jest bez sensu, każda wpłaciłaby swoją kasę i zdobycie $ w pojedynkach byłoby niemożliwe ;) Szmaragdów raczej nie da się przez przypadek stracić :)
Obrazek

emilaijarek
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 11 lis 2014, o 15:12

Re: bank

Post autor: emilaijarek » 28 sty 2015, o 13:45

No mi chodzi glownie o diamenty. No fakt taka wiadomosc tez byla by dobra.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: bank

Post autor: Wednesday » 28 sty 2015, o 13:58

Też chciałabym, by przed wydaniem di pojawiał się komunikat. Nie raz przez przypadek kliknę np. na szczęśliwe karty za di. Gdyby pojawiała się informacja "czy na pewno chcesz wydać diamenty", wówczas mogłabym się jeszcze wycofać. A panie, którym by to przeszkadzało, mogłyby sobie taki komunikat wyłączyć i po problemie :)
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: bank

Post autor: Amelya » 28 sty 2015, o 14:00

Jestem za! Właśnie zbieram na salę i oczywiście musiałam gdzieś kliknąć i wydać kilka di :(

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: bank

Post autor: Execute » 29 sty 2015, o 14:25

Noo, ja w kartach i to nie raz straciłam di ....razem będzie gdzieś ok 20 ...bo nie raz się za szybko kliknie, rozpędzi się i 3 diamentów nie ma..

Awatar użytkownika
arianka5
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 161
Rejestracja: 30 wrz 2010, o 21:38

Re: bank

Post autor: arianka5 » 29 sty 2015, o 14:40

Ten komunikat to świetny pomysł :)
Serdecznie zapraszam :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: bank

Post autor: Latika » 29 sty 2015, o 19:00

Też jestem za tym pomysłem :)

andzia9994
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2014, o 18:23

Opcja Bank

Post autor: andzia9994 » 2 gru 2015, o 00:19

Witam mam jedną propozycję o której wspominałam na niejednym przyjęciu zaręczynowym i wiem że większości paniom ten pomysł przypadł do gustu mianowicie opcja BANK :) Mianowicie po każdej wygranej walce np. zgarniamy 1000$ do banku by trafiało przykładowo 10% tej kwoty czyli 100$ . Przykładowo pani która podczas jednego dnia uzbierała 180tys. $ w banku by zdetonowała sobie 18 tys. $ po 10 dniach takich zarobków ma odłożone 180 tys. $ które może wykorzystać sobie na podniesienie statystyk które po osiągnięciu progu 200 w danej statystyce są bardzo drogie po drugie bonusy +30% są bardzo drogie ( 9 diaxów) nie każdego stać aby odpalić 6 takich bonusów plus jeszcze 6 po 3 szmaragdy aby w miarę możliwości byc spokojnym że nikt jej części uzbieranej kasy nie ukradnie i że można spokojnie uzbierać sobie daną kwotę na podniesienie staty która przykładowo kosztuje 130 tys. $ trzeba mieć dużo szczęścia aby z 12 bonusami uzbierać takie kwoty :( Z opcją banku by było to na pewno prostsze ( Pamiętajmy że o ile urodę i hojność mozna podnosić w nieskończoność to o inne statystyki jest bardzo ciężko z punktami urody: Brak ciuchów w sklepach, ciuszków dla pupili oraz mebli to zmora niejednej wysoko poziomowej pani lub takiej która stawia na podwyższanie statystyk lecz nie podnosi poziomów ) Opcja banku by na pewno pomogła każdemu kto dba o statystyki i dąży do tego aby być najlepszym na AM przecież motto tej gry to " Bądz najlepsza " taka opcja bardzo by nam pomogła w osiąganiu lepszych statystyk ps. Są przykłady pań które rezygnują z gry bo nie są w stanie podwyższać statystyk, nie mają co kupować w sklepach itp. ale to już jest na drugi temat którym by mogła być modyfikacja ubrań np. wprowadzenia opcji krawcowa gdzie można by było zmieniając jeden przykładowo lampas w spodniach uzyskać inne totalnie ubranie które by można było kupić w różnych odcieniach - ale by dawały punkty stylu . Taką opcję można by było zrobić do ubranek dla zwierzaków i stworzyć opcję stolarz dla mebli :P

Wątek połączono z już istniejącym. Proszę nie dublować wątków, a jeśli są już zamknięte, należy napisać do mnie i poprosić o otworzenie. //sage

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: bank

Post autor: Gatta » 15 gru 2015, o 17:26

Pomysł z komunikatem jak najbardziej popieram. W wielu grach ze specjalną walutą są właśnie takie pop upy z pytaniem.
Odnośnie funkcji banku, podam przykład z innej gry przeglądarkowej, która ma niemal identyczne założenia techniczne. Tam można wykupić sobie za odpowiednik naszych diamentów specjalną skrzynię w której przechowuje się równowartość kilkukrotnej kwoty zarobionej w pracy więc nie można jej stracić w walkach ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: bank

Post autor: LaFemmeNikita » 15 gru 2015, o 18:17

Z dnia na dzień przestałabym grać w grę, gdyby za opłatą w diamentach można było sobie chomikować zdobyte z pojedynków czy z pracy dolary w jakiś skrytkach, skrzynkach, bankach itp. To by podważyło sens rozwijania statystyk, bo po co Ci dobre statystyki, gdy ktoś chowa przed Tobą kasiorkę.

Wiele osób narzeka, że nie jest w stanie nazbierać pieniędzy na statystykę. Wczoraj nazbierałam ponad 120 tysięcy. Inne panie mnie wyzywały, nie raz przegrywałam 5 tysięcy, 7 tysięcy, nawet 10 tysięcy się zdarzyło, ale tak czy siak nazbierałam.

Czasami mam wrażenie, że niektórych bardzo boli, gdy przegrają pojedynek i stracą trochę gotówki, a to przecież tylko gra. Raz przegrasz, ale cztery razy wygrasz i w końcu i tak nazbierasz jak się uprzesz.

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Diamenty

Post autor: valorie » 17 paź 2016, o 09:18

Okej, zacznijmy od tego że ja dużo diamentów nie kupuję. Moim problemem jest to, że przez przypadkowe kliknięcia je tracę. Czy nie dałoby się tego zmienić i jak jest w kartach kolejne odkrycie albo w maszynie mody czy gdziekolwiek indziej ruch za diamenty czy nie dałoby rady zrobić jakiegoś takiego dodatkowego potwierdzenia, że tak jestem chętna wydać di na kolejny ruch, a nie ja za szybko kliknę i buch diamentów brak.






Jeśli temat podobny był to przepraszam, ale nie zauważyłam
Był. ;) Można to sprawdzić przeszukując dział z użyciem słów kluczowych.
Podobne wątki połączono. /monix23


ps. sorry za nieskładny i nieładny styl pisania.
Obrazek

Zablokowany