Szafa grajaca...na nerwach, itp.

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
magja10
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2013, o 20:48

Szafa grajaca...na nerwach, itp.

Post autor: magja10 » 16 paź 2016, o 15:40

Pobierznie poczytalam niektore watki dotyczace gry oraz sugestie zmian i postanowialam dorzucic cos od siebie. Jak wiekszosc z nas kilka rzeczy mnie irytuje w grze:
Po pierwsze GARDEROBA: Wydaje mi sie ze niedlugo bede przewijac kilometry paska z ubraniami w szafie, szukam czasem i szukam i znalezc nie moge i przewiajam tam i z powrotem, przebieranie lali zajmuje mi co raz wiecej czasu, ktorego w nadmiarze nie mam. Czy naprawde nie da sie z tym nic zrobic...? Do furii doprowadzaja mnie tez takie przypadki, ze np jedna torba z kwiatami i telefonem jest w "Torbach" a druga prawie taka sama tyle ze z aparatem jest gdzie? A no w "Dodatkach" 8| albo jeszcze lepsze: koszula zawiazywana w pasie jest w "Szalach" 8o . Marzy mi sie rowniez wiecej ubran w kropeczki, paseczki itp desenie :love:
Po drugie: Karty - mam naprawde dosc wygrywania w kartach za 1100 kilku dolarow i 3 szmaragdow :rolleyes: przeciez chyba mozna by tam dorzucic zamiast tego, ekwipunek na sesje czy do szukania modelek z dodatkowymi procentami, bo samych aparatow i puderniczek tez juz mam dosc :wacko: , to samo sie tyczy mini gier, mozna by chyba ciut podrasowac te nagrody?
Po trzecie: Tlo. Zawsze jestem szczesliwa, kiedy uda mi sie zdobyc dodatkowe tlo do profilu ale, ale...hellooooo! Co z tego, kiedy to piekne tlo jest zasloniete przez badziewia typu "Popularnosc" czy "Informacja", moglo by sie to jakos zwijac i rozwijac jak ktos chce zobaczyc.
Po czwarte: wiem, ze najmniej realne do zrealizowania, mozliwosc wyboru w niektorych eventach plansz. Teraz zeby cos zdobyc musze przejsc przez plansze, lub jak ostatnio w pasjansie stoly, ktore kompletnie mnie nie interesuja, no ale chcac miec cos z czwartego stolu musze przejsc przez trzy poprzednie, chcialabym, zeby byla mozliwosc zaczac w tym momencie ktory mi sie najbardziej podoba :)

To tyle ode mnie :D
acha i jeszcze jedno: Aukcje - litosci - bez komentarza...

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Szafa grajaca...na nerwach, itp.

Post autor: monix23 » 16 paź 2016, o 21:33

Wątek przeniesiono do odpowiedniego działu.

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Szafa grajaca...na nerwach, itp.

Post autor: Execute » 17 paź 2016, o 10:09

co do eventów...NIGDY tego (NIESTETY) nie zmienią, robią tak specjalnie, że (prawie) zawsze wciskają najgorsze ciuchy na pierwsze plansze, a najlepsze/najładniejsze na sam koniec, gdzie bez diamentów nie dojdziesz, po to, żeby skusić jak największą ilość graczy do kupowania diamentów... Ktoś może napisać, tak , ale jest event MACHINA CZASU, gdzie sama wybierasz, którą planszę bierzesz na pierwszy rzut - spoko, szkoda tylko, że ten event pojawia się najrzadziej-bo taka prawda. Przykład: aktualna forma eventu od czerwca pojawiła się teraz chyba z 3/4 raz..a machina czasu kiedy ostatnio była? no właśnie, sama nie pamiętam, ale dawno, dawno temu. Najlepszy event dają najrzadziej...

Mi tam garderoba nie przeszkadza, ale fakt jest faktem , często mam tak, że 15 minut szukam głupiej bluzki ...

Co do kart masz 100000 % racji, dlatego ja w nie nie gram, mam wydać 1500 czy 1700 $ i wygrać 1 szmaragd albo 111 & ? Dziękuję, postoję.

Co do teł ? także się zgodzę, cieszysz się, że wygrałam w evencie piękne super tło, włączasz je na profilu i ...no własnie. Wszytko co przyciąga uwagę na nim zasłania tabela...

Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: Szafa grajaca...na nerwach, itp.

Post autor: Anasjenaa » 17 paź 2016, o 18:42

Muszę się podłączyć odnośnie tła :)

Tak, udało mi się wygrać ostatnie tło z Afryki, ale....chatę i żyrafy zasłania głupia tabelka . Dobrze, że chociaż kochane słoniki widać 8|

A poza tym, czemu mój chłopina ciągle stoi na tym samym tle ? Jak zmieniam tło na profilu to chyba i dla niego też by się przydało , nawet jak leży na kanapie i nic nie robi ^^

Zablokowany