Aukcje - Licytacje

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
LeaWu
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 18
Rejestracja: 4 cze 2016, o 10:19

Aukcje - Licytacje

Post autor: LeaWu » 10 paź 2016, o 19:59

Kolejną rzeczą jaką chciałabym przytoczyć bardzo istotną są licytacje.
A dokładniej chodzi mi o ich ceny żeby były widoczne w danej chwili sumę kwoty przebitej przez jakąś osobę a nie widzieć tylko ceny wyjściowe i swoje własne.
Według mnie to powinna być jak na normalnych aukcjach. :)

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Aukcje - Licytacje

Post autor: Execute » 10 paź 2016, o 20:00

ja to bym zmieniła w aukcjach wszystko ...bo śmieszne dla mnie jest to, co teraz jest...Ciuchy z kolekcjii, ktore były głównie za kasę, a opcja KUP TERAZ za diamenty. Smiech na sali .

LeaWu
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 18
Rejestracja: 4 cze 2016, o 10:19

Re: Aukcje - Licytacje

Post autor: LeaWu » 10 paź 2016, o 20:03

Aveline zgadzam się z Tobą a w dodatku te śmieszne ceny za rzecz nawet mającą małą ilość punktów...Toć to śmiechu warte

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Aukcje - Licytacje

Post autor: Execute » 10 paź 2016, o 20:05

No już nei raz gdzieś na forum było pisane, że ktoś za kolczyki dał ponad 50 tys kasy (czy coś koło tego) . Ja nie biorę udziału w tych aukcjach, bo to denne. Wydać ponad 50 tyś $ za bluzkę/buty itp? Śmieszne. Tak samo nie ma co używać opcji KUP TERAZ, gdzie za buty nie raz ceny dochodzą nawet do 20 diamentów...

LeaWu
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 18
Rejestracja: 4 cze 2016, o 10:19

Re: Aukcje - Licytacje

Post autor: LeaWu » 10 paź 2016, o 20:12

Załóżmy że ktoś wydaje np 50-100 tys $ na np bluzke majacą tylko 10 ptk toć to się ile natracić można za cieżko uzbierane za nic nie wartą bluzkę z takimi punktami...Rozumieć żeby było coś powyżej 200 ptk to jeszcze inaczej spojrzeć można na to ale i tak nie można nazwać to aukcją jak nie widać cen przebijających czyjejś jak na normalnych aukcjach...Tego aukcją już nie nazwie się w 100%

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Aukcje - Licytacje

Post autor: YF98 » 11 paź 2016, o 21:39

Jak dla mnie te akcje powinny być normalnie, a nie jakiś event i to nieopłacalny dla graczy. Na innych stronach tak wysokie ceny to rzadkość, więc zdziwiłam się, że tu ceny są kosmiczne. Te akcje nie przypadły mi do gustu i tak jak Aveline zmieniłabym w nich wszystko.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Zablokowany