Grupy

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Grupy

Post autor: Yoshiko » 14 wrz 2016, o 18:21

Witam.
Mam propozycję dodania większej ilości grup typu "przeciwniczki" i "znajomi".
Borykam się z problemem rozdzielania ludzi. W przeciwniczkach mam osoby, które sobie odznaczyłam, bo zapraszałam do klubu, aby się nie powtarzali, a w znajomych ludzi, których wyzywam i zbieram grube hajsy.
Nie mam już gdzie dodawać innych osób, które chcę sobie odznaczyć, a kocham porządek :S

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Grupy

Post autor: Regelinda » 14 wrz 2016, o 18:38

Podoba mi się ten pomysł. W przeciwniczkach niekoniecznie mam osoby, z którymi watro rozgrywać pojedynki, a w znajomych niekoniecznie najlepszych znajomych. Ignorowanie nie wiadomo jakiej ilości osób wydaje mi się zbyt radykalne i zdecydowanie nadużywane. Według mnie, jako że jest do jedyna grupa, do której dodanie powoduje określony skutek w postaci niemożliwości pisania do osoby, która ignoruje, powinny tam trafiać osoby, które w jakiś sposób narzucają się konkretnej osobie. Ale obecnie: ktoś pędzi z misjami na przyjęciach - ignor, ktoś nie potrafi zachować się na czacie na przyjęciu - ignor, kogoś nie lubimy "bo tak" - ignor. Osoby takie nic personalnie nie zrobiły tej, która zaliczyła je do ignorowanych, ale i tak tam trafiły, bo nie dało się zrobić innej selekcji, na przykład w stylu: "tych osób nie warto zapraszać na przyjęcia". Pominę już osobę, które nie potrafią przyjąć żadnej krytyki i taki zbyt szczery delikwent grzeje ławę w ignorze. Moja zakładka osób ignorowanych jest w tej chwili pusta. Uważam, że nie watro tam nikogo umieszczać na dłużej niż kilka godziń, dopóki osoba ignorowana się nie uspokoi. U mnie na trwałe ignorowanie trzeba sobie zasłużyć

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Grupy

Post autor: YF98 » 16 wrz 2016, o 18:13

W sumie myślę żeby się przydało mimo iż sama nie dzielę za bardzo osób.
A co do ignorowanych - ja robię tak, że jak przyłapię kogoś na ignorowaniu mnie to też go ignoruję XD
Bardzo często jest tak, że do ignorowanych dodają osoby, które są od nich dużo silniejsze i wygrywają pojedynki od tak (no sorry jak ktoś ma statystyki poniżej 50 na poziomie 25 to to dobrze nie świadczy...), w sensie "ta osoba 2 razy wyzwała mnie i zabrała mi dużo $$$, więc ją dodam do ignorowanych". Na to też by się miejsce przydało i na tych co ignorują nas :)
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Grupy

Post autor: Regelinda » 16 wrz 2016, o 18:22

Dodawanie do ignorowanych nie sprawi, że osoba silniejsza przestanie wyzywać na pojedynki. Ignorowanie dotycz tylko pisania komentarzy i prywatnych wiadomości. Takie dodawanie do ignorowanych osób, które wygrywają od osoby, która ignoruje duże sumy może skutkować jedynie tym, że osoba ignorowana jeszcze bardziej się zaweźmie i nie tylko sama wykorzysta sumiennie wszystkie 5 prób, ale przekażę potem taką "farmę" jeszcze co najmniej dwóm koleżankom.

Awatar użytkownika
AgathaL
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 165
Rejestracja: 3 sty 2014, o 22:33

Re: Grupy

Post autor: AgathaL » 17 wrz 2016, o 12:38

Bardzo fajna myśl, by zakładek z możliwością dodawania osób było trochę więcej. W tej chwili mam porządek, znajomi w znajomych, przeciwniczki w przeciwniczkach a 3 ignorowane w ignorach, 2 zasłużenie, 1 bo lubię ją często odwiedzać i czytać jej zmiany w info :D Ale czasami zakładki przydają się do innych celów, np. komu wysłałam zaproszenie a komu nie wysyłać itp. Ja też zakładek używałam jak walczyłam o top, by rozdzielać osoby, które zostawiły u mnie spam, by tam odpowiedzieć spamem, a osoby piszące jak żywi ludzie byli na profilu, bo już nie było dla nich zakładek. W takich sytuacjach musiałam wyczyścić przeciwniczki, zakładka znajomi po tak długim czasie grania jest już nie do ruszenia i zamian.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Grupy

Post autor: YF98 » 17 wrz 2016, o 15:24

Glorianna, ja Cię popieram i właśnie to chciałam powiedzieć.
Sama na początku się zdenerwowałam za to, że mnie dodały do ignorowanych. A teraz jak chcę szybko $$$ to je wyzywam jako pierwsze :D
I jeszcze coś dla spamerów dobierających spam w zależności od potrzeb :D
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Zablokowany