Kompletowanie strojów

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Kompletowanie strojów

Post autor: Gatta » 4 wrz 2016, o 14:41

Na podstawie kilku innych gier o podobnej tematyce, chciałabym zaproponować występujący w nich dodatek. Otóż, jest tam nagroda za codzienne logowanie w postaci elementów stroju, który kompletuje się w miesiąc (oprócz ubrań występuje też growa waluta oraz odpowiedniki naszych diamentów). Jeśli opuści się jakiś dzień, można dokupić brakujący element za diamenty. U nas było podobnie z kalendarzem świątecznym. Myślę, że fajnie by było gdyby wprowadzić coś takiego na stałe zamiast/oprócz kręcenia kołem ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2569
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kompletowanie strojów

Post autor: Regelinda » 4 wrz 2016, o 15:26

Muszę przyznać, że taki pomysł bardzo mi się podoba. Jednak, niestety, wątpię, czy u nas zostałoby wprowadzone. Koło to niewielkie zyski dla nas, a więc i niewielki wydatek dla twórców. Nowe stroje, jak widać, tanio nie są sprzedawane.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Kompletowanie strojów

Post autor: LaFemmeNikita » 4 wrz 2016, o 16:27

Niezłe, ja bym to zrobiła bardziej hardcorowo. Aby zdobyć strój składający się z 7 elementów, trzeba się logować przez tydzień (1 element stroju każdego dnia), ale wystarczy jeden dzień nieobecności w danym tygodniu i cały strój przepada, a nie tylko jeden element z dnia w którym nas nie było.

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Kompletowanie strojów

Post autor: Gatta » 4 wrz 2016, o 21:00

Haha, ale pojechałaś. Po pierwsze, jak już element będzie w garderobie to potem nie zabiorą, po drugie, twórcom gry bardziej opłaci się wprowadzić opłaty w diaxach dla zapominalskich ;) I takie siedmiodniowe eventy również są we wspomnianej grze, gdzie wystarczy się logować przez 7 dni, ewentualnie wykonywać kilka zadań by otrzymać element stroju ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Kompletowanie strojów

Post autor: YF98 » 4 wrz 2016, o 21:11

Popieram.
Przydałoby się takie coś. Zdobywanie strojów w eventach nie jest takie proste.
A jak się ma pecha to będzie się ciągle w kole losować drobne ilości dolarów, więc strój byłby lepszą zachętą.
Byleby by był fajny.
O i takie coś, że najpierw przez tydzień podstawowy kolor, a potem reszta kolorów (no chyba, że komuś strój się nie podoba i nie chce, to wtedy opcja "następny strój").
Bo ja chciałabym sensowne stylizacje tworzyć, ale ciężko by było gdyby dawali tylko po jednym kolorze.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Kompletowanie strojów

Post autor: LaFemmeNikita » 4 wrz 2016, o 22:16

Gatta pisze:Haha, ale pojechałaś. Po pierwsze, jak już element będzie w garderobie to potem nie zabiorą, po drugie, twórcom gry bardziej opłaci się wprowadzić opłaty w diaxach dla zapominalskich ;) I takie siedmiodniowe eventy również są we wspomnianej grze, gdzie wystarczy się logować przez 7 dni, ewentualnie wykonywać kilka zadań by otrzymać element stroju ;)
Wszystkie elementy stroju dostawałoby się do garderoby siódmego dnia. Wcześniej byłyby one zdobyte tylko wirtualnie.

Chyba przeceniasz możliwości graczy ładujących diamenty w tą grę. Jeżeli strój ma się składać z 7 elementów i ktoś nie wejdzie w jeden dzień i będzie mu brakowało skarpetek, kolczyków czy majtek do kompletu to myślisz, że wyda na to diamenty by uzupełnić stylizację? Za cały strój to może i owszem, ale za jeden element wielu chętnych nie będzie.

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Kompletowanie strojów

Post autor: Gatta » 6 wrz 2016, o 08:02

Cóż, ja mówię o doświadczeniach z innej gry i tam ludzie dokupują brakujące dni, choćby dlatego, że za cały strój potem również dostaje się nagrodę, często w postaci paczuszki diamentów. Poza tym są to stroje charakterystyczne i brak np. fryzury niektórym przeszkadza, jak to przy kolekcjonowaniu bywa ~ chce się mieć całość. Zresztą tam jest wiele kompletów strojów pogrupowanych w kategorie i po skompletowaniu całych są nagrody :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Kompletowanie strojów

Post autor: Wednesday » 6 wrz 2016, o 10:04

Bardzo fajny pomysł! :thumbup:. Ja akurat nie mam problemów z codziennym logowaniem się do gry, ale na pewno byłaby to niezła zachęta dla innych graczek ;). No i oczywiście urozmaicenie dla tych Pań, które są na AM codziennie, zawsze to jakaś dodatkowa atrakcja :D.

Mogłoby to być przedstawione jako "postęp", np. po 3 dniach codziennego logowania dostajemy bransoletkę, po kolejnych 3 dniach buty, po iluś tam dniach sukienkę, po 30 dniach - fryzurkę. Coś podobnego do manii pojedynków, kiedy za ileś wygranych walk otrzymujemy nagrodę. Jeśli ktoś się nie zaloguje może: a) wykupić postęp za di, b) zbierać od nowa, jednak wtedy wiadomo, że nie zdobędzie nagrody głównej, bo nie zdąży jej odblokować.

Ktoś logował się 3 dni pod rząd - ma bransoletkę i dostaje ją do garderoby.
Czwartego dnia się nie zalogował - traci postęp, bransoletka zostaje, może zbierać dni od początku, jednak wtedy za 3 dni logowania oczywiście nic nie dostaje, bo taką nagrodę już w tym miesiącu odebrał.
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Kompletowanie strojów

Post autor: Gatta » 6 wrz 2016, o 11:32

Cieszę się, że pomysł przypadł do gustu :) Ogólnie fajnie by było gdyby komplety strojów były oznaczone. Łatwiej byłoby potem je wyszukiwać ;)
Obrazek

Zablokowany