+/- 5 poziomów podczas pojedynków

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

+/- 5 poziomów podczas pojedynków

Post autor: YF98 » 3 wrz 2016, o 17:52

Jak zapewne wszystkie wiecie nie można wyzwać Pani, której poziom różni się od naszego o więcej niż 5.
W tej grze najwięcej $$$ jest z pojedynków. Są one potrzebne do nabijania statystyk i do kupowania rzeczy na sesję zdjęciową i szukanie modelek.
Im wyższy poziom tym mniej osób nadających się do wyzwania, a koszt statystyk coraz wyższy (za punkty mody się ciężko ulepsza i jak zbraknie np. mebli to skąd wziąć punkty mody?).
Więc ja wpadłam na taki dziwny pomysł polegający na tym, że od 40-tego poziomu zaczynałoby się zwiększenie tego limitu odnośnie Pań, które można wyzwać.
W sensie Pani z poziomem 40 mogłaby wyzywać Panie z poziomem 34. Miałaby +/- 6
Oczywiście nie byłoby tak, że na 41 poziomie jest +/- 7. To by wzrastało o 1 co kilka poziomów.
Mam wątpliwości tylko co ile konkretnie, ale chyba co 3.
To byłoby na stałe (no chyba, że mnóstwo dziewczyn osiągnęło by poziom 40, to wtedy by ten limit zaczynałby się jeszcze później, ale to raczej mało prawdopodobne :D).
Czemu to? Praktycznie każda Pani z wysokim poziomem potwierdzi, że ciężko z tymi wyzwaniami pomimo bycia w klubach z mnóstwem pucharów. Dlatego uznałam, że to mogłoby być. Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.
Wiem, że wiele łatwiej nie będzie, ale to mogłoby Wam z lekka grę ułatwić :D
EDIT: Jeśli coś niezrozumiałego, to piszcie, postaram się to wyjaśnić.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: +/- 5 poziomów podczas pojedynków

Post autor: LaFemmeNikita » 3 wrz 2016, o 20:22

Będzie wrzask, że gracze z niskim poziomem nie mogą się obronić przed kimś kto ma 6, 7, 8 poziomów więcej. Zresztą jak wyzwiesz kogoś kto ma np. 8 poziomów mniej to dużo dolarów nie zdobędziesz.

Z pojedynkami na wysokim poziomie zawsze będzie problem. Sporo graczy nie wbija poziomu wyżej, aby uchronić się właśnie przed silnymi graczami i spokojnie rozwijać swoje statystyki nie obawiając się zbytnio, że zostaną wyzwane. Sporo osób kończy grę "przed czterdziestką" ;) i nigdy nie zasili szeregów graczy z wysokim poziomem.

Myślę, że problem leży gdzie indziej. Wbicie poziomu powinno dawać konkretne profity, tak, żeby ludzie nie siedzieli na niskim poziomie, tylko wbijali go w miarę szybko wyżej. Każdy nowy poziom to powinna być masa nowych ciuchów, mebli, ubrań dla zwierzaka, naprawdę lepiej płatna praca, może jakieś bonusy w eventach typu więcej gratisowych książek jak w obecnym evencie dla osób z wysokim poziomem.

Ponadto ranking doświadczenia powinien "coś dawać", bo w tym momencie za wejście do:
TOP 1000 dostaje się 100$ :huh:
TOP 500 400$ :thumbdown:
TOP 300 2000$ :wacko:
TOP 200 10000$ :S
TOP 100 kilka ciuchów :pinch:
Nagrody są żenujące, jak cały system osiągnięć. 10 000$ dolarów to ja mam na pstryknięcie palcem, co z tego skoro nie mogę nic z nimi zrobić bo uzbierać 160 000$ na statystykę już tak łatwo nie jest.
Powinno to być znacznie rozbudowane z lepszymi nagrodami, aby zachęcić do gry.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: +/- 5 poziomów podczas pojedynków

Post autor: YF98 » 3 wrz 2016, o 21:09

Jak uważasz.
Osobiście uważam, że to o nagrodach ma sens, bo co jeśli o 22:00 będę miała np. 10 punktów doświadczenia do następnego poziomu, poszłam spać i o 02:00 wyzwie mnie Pani o 5 poziomów silniejsza i o 03:01 o 3 lub więcej i oba wyzwania wygram, to mam nowy poziom, ale co z tego, skoro odnowienie energii nic mi nie da?
Mogliby dawać cokolwiek, bo im wyższy poziom tym gra teoretycznie gorsza. Mniej $$$ zamiast więcej...
Ale mimo wszystko zostaję przy swoim. Poziom 34 nie jest wcale niski.
Jeśli jednak wolicie by to się zaczynało od 45 poziomu lub więcej, to ok.
Tylko uprzejmie proszę bez tekstów, że event z prezentami jest Wam potrzebny, bo jest +/- 10 zamiast +/-5.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: +/- 5 poziomów podczas pojedynków

Post autor: Execute » 6 wrz 2016, o 12:38

event z prezentami mi osobiscie nie jest w ogóle potrzebny, bo jest beznadziejny i najgorszy ze wszystkich.

Co do tematu..nie mam zdania, ja sama już pojedynków nie robię, bo mi się po prostu nie chce. Nie nabijam poziomów, bo mi się nie chce , a i tak nic, dosłownie nic mi to nie da, bo gra skończyła się z 50 poziomem...

Zablokowany