Garderoba

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
oluśka_258
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2015, o 12:36

Garderoba

Post autor: oluśka_258 » 11 sie 2016, o 23:45

Często zdarza mi się, że znalazła fajne buty pasujące do stylizacji, ale nie w odpowiednim kolorze, więc chciałabym kupić drugi kolor. Przechodząc do sedna muszę przeszukiwać wszystkie sklepy w poszukiwaniu jednej pary butów. Według mnie można by dodać opcje gdy na przykład klikając dwukrotnie na daną rzecz wyświetla nam się informacje z którego jest sklepu i ile kosztowała. Myślę, że ta zmiana nie jednej z nas by ułatwiła życie.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Garderoba

Post autor: YF98 » 18 sie 2016, o 20:37

Albo po prostu nazwy i wyszukiwarkę do tych nazw:
Wpisujesz nazwę i wyświetlają Ci się wszystkie rzeczy o tej nazwie, których nie wykupiłaś.
Ale ten pomysł też spoko.
Niezdecydowana.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

oluśka_258
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2015, o 12:36

Re: Garderoba

Post autor: oluśka_258 » 22 sie 2016, o 22:23

Też dobry pomysł.

Hermena
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 88
Rejestracja: 24 sie 2016, o 15:42
Kontakt:

Re: Garderoba

Post autor: Hermena » 7 wrz 2016, o 15:13

Przydatne :) ja też kiedyś miałam podobną sytuację. Fajnie by też było jakby buty, sukienki, spodnie itd. były oddzielnie.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Garderoba

Post autor: Regelinda » 7 wrz 2016, o 18:42

Buty, sukienki i spodnie są oddzielnie

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Garderoba

Post autor: Yoshiko » 7 wrz 2016, o 18:43

Reg, dla Hermeny pewnie chodzi o te w sklepie ;)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Garderoba

Post autor: Regelinda » 7 wrz 2016, o 18:44

O ile się nie mylę, temat dotyczy garderoby.

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Garderoba

Post autor: immortal » 1 mar 2017, o 19:54

Wprowadzenie takiej zmiany, o której wspomina oluśka_258 byłaby przydatna.

Dodatkowy pomysł ode mnie odnośnie zmian w garderobie to ułatwienie dostania się do tego co aktualnie mamy na sobie. O co dokładnie chodzi? Postaram się to prosto wyjaśnić, ale w wyjaśnianiu nie jestem najlepsza, więc proszę o trochę wyrozumiałości.

np. torebka, którą zakupiło się już dawno. Jest ona niemal na końcu naszej garderoby w kategorii "torebki" i jest w kilku wariantach kolorystycznych. Po doborze ciuchów i innych dodatków chcemy zmienić tylko kolor tej torebki, bo ogólnie pasuje ona do stylizacji - musimy wtedy znowu się jej naszukać.
Może warto by było dodać opcję przy założonej rzeczy z możliwością zmiany jej koloru. Niby przy takiej jednej torebce nie jest to problem, ale w przypadku sukienek czy bluzek, gdzie ich jest po prostu więcej staje się to bardziej kłopotliwe.

Mam nadzieję, że ktoś zrozumiał o co mi chodzi.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Garderoba

Post autor: Regelinda » 1 mar 2017, o 20:00

Niegłupi pomysł. Bo jak rozumiem, chodzi Ci o to, żeby klikając w torebkę, która znajduje się już na lali, wyświetliła się taka sama paleta kolorów, jak przy miniaturce.

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Garderoba

Post autor: immortal » 1 mar 2017, o 20:06

Dokładnie tak!
Obrazek
Obrazek

Na pierwszym obrazku widać ile posiadam wariantów kolorystycznych dla danej rzeczy, a na drugim niestety nie i to warto zmienić. Czasem jak tak przeszukuje garderobę w poszukiwaniu jakieś starej rzeczy to chociaż już mam to na sobie to myślę, że mam zwidy, bo znaleźć tego nie można.

Szkoda też, że nie można utworzyć dodatkowego miejsca, w którym by przechowywało się ubrania najczęściej używane/ulubione, do których często się wraca.

Fluffy
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 15 sie 2015, o 16:11

Re: Garderoba

Post autor: Fluffy » 7 kwie 2017, o 13:16

Nie wiem czy ktoś już wpadł na taki pomysł, ale ja chętnie zrobiłabym selekcję (półkę czy coś w tym rodzaju) na ulubione rzeczy, ponieważ są takie rzeczy, których nigdy nasza Pani nie miała na sobie, bo kupiłyśmy to np. żeby podpić sobie statystyki, a na półkach np. bluzki jest tyle rzeczy że aż się niekiedy nie chce szukać. Albo po prostu opcja z usuwaniem rzeczy, gdy jakaś nam się nie podoba :)

selenalunawildtigers
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 20:50

Re: Garderoba

Post autor: selenalunawildtigers » 10 maja 2017, o 16:54

hmm a zastanawiałyscie się nad tym dlaczego narzeczony ma ładniejszą i nowocześniejszą garderobę? co to on bogacz i ma luksusy a my to starą szafę z wiórówki? to by dużo pracy chyba nie było odwalić super garderobę nawet za opłatą:P

ODPOWIEDZ