Szmaragdy=Diamenty

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
oluśka_258
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2015, o 12:36

Szmaragdy=Diamenty

Post autor: oluśka_258 » 13 lip 2016, o 09:26

Sugestia, a w zasadzie marzenie. Miejsce w grze gdzie można wymieniać szmaragdy na diamenty bo w końcu każda z nas ich potrzebuje jak najwięcej. Np. 200 szmaragdów za 2 diamenty.

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Szmaragdy=Diamenty

Post autor: monix23 » 13 lip 2016, o 20:32

Sama słusznie stwierdziłaś, że to marzenie, a w tym dziale sugestie mają być realne. ;)
Gra jest utrzymywana poprzez kupno diamentów. Gdyby można byłoby je tak łatwo zdobyć nie spełniałyby one swojej funkcji. ;)

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Szmaragdy=Diamenty

Post autor: YF98 » 13 lip 2016, o 20:49

Ja też nie popieram.
Waluta płatna to płatna. Lepiej to niż gdyby bez AdBlocka nie dawało się wchodzić na stronę.
To jest tak:
Taka wysoka cena by się graczom nie opłacała (ile kupisz za 2 diamenty?), a gdyby była niższa to by się Adminom nie opłacała.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Szmaragdy=Diamenty

Post autor: Regelinda » 13 lip 2016, o 22:10

Może szmaragdy na diamenty nie, ale odwrotna opcję chętnie bym przytuliła.

Awatar użytkownika
Iris
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 21 sty 2016, o 14:58

Re: Szmaragdy=Diamenty

Post autor: Iris » 13 lip 2016, o 22:26

Co do wypowiedzi Regelindy, to jej do końca nie mogę pojąć... Przecież tam gdzie można płacić szmaragdami, płaci się także diamentami. Nie widzę sensu w takiej wymianie wirtualnej waluty. :P

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Szmaragdy=Diamenty

Post autor: Regelinda » 13 lip 2016, o 22:53

Tak, ale tutaj szmaragdy i diamenty zostały zrównane. a spójrz chociażby ile płaci się za miejsce na billboardzie. 1 diament albo 20 szmaragdów. Albo podczas jakiejś kolekcji można porównać wartość punktowa ubrań za diamenty i szmaragdy i wcale nie wyjdzie wtedy 1:1. To, co jest robione, czyli nie masz szmaragdów, płacisz diamentami, tak jakby 1 diament był równy 1 szmaragdowy, to tylko po to, żeby nas doić. Albo koszty umiejętności klubowych. Tutaj można ładnie sprawdzić, jak może wyglądać przelicznik. Bo gdyby nadal liczyć 1:1, to powinno być potrzeba tyle samo szmaragdów i diamentów. A tymczasem szmaragdów zawsze potrzeba więcej niż diamentów. Biorąc pod uwagę najdroższą, ostatnia umiejętność, pomijając dolary, kosztuje ona 1500 szmaragdów i 400 diamentów. czyli wychodzi że 1 diament to niecałe 5 szmaragdów.

Więc chodzi mi o to, żeby zrobić jednak jakiś przelicznik, ile szmaragdów wart jest 1 diament, tak jak to zrobiono z dolarami. A że szmaragdy nie sa potrzebne np. przy podnoszeniu żadnych stat, przelicznik nie musi zleżeć od poziomu gracza.

Zablokowany