Nękanie na arenie mody

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Bella Isaura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 405
Rejestracja: 15 cze 2016, o 10:14

Nękanie na arenie mody

Post autor: Bella Isaura » 20 cze 2016, o 00:22

Witam chcę zgłosić sugestię blokad osób które nieustannie nękają wyzywając na arenie mody i tym samym specjalnie nabijają sobie dolary po kilka razy dziennie po kilkadziesiąt dolarów jest to żenujące i dziecinne i zniechecające do dalszej zabawy. Takie osoby zapisują sobie nicka i w łatwy sposób mogą robić co chcą by nabijać sobie konta. To nie jest w porządku. Uważam że powinna być automatyczna blokada takich osób by nie miały więcej możliwości robienia bydła w grze i nękania.
Opcja ignorowania nie wystarczy, musi istanieć możliwośc wyeliminowania takiej pani z gry by nie zaśmiecała zabawy
" Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi".
/Stefan Wyszyński/

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
/Antoine de Saint-Exupéry/

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Nękanie na arenie mody

Post autor: Regelinda » 20 cze 2016, o 00:32

Ale o co Ci dokładnie chodzi? Tak gra opiera się na pojedynkach na Arenie Mody. I gracze mają różne sposoby, żeby zdobyć dolary np. na podnoszenie statystyk. Jeśli trafią na panią, od której udało im się wygrać sporą sumę, to nic dziwnego, że pilnują czasu i za godzinę znowu ją wyzywają, bo spodziewają się większej kwoty. Wiec nie ma się co obrażać na to, że ktoś sobie Ciebie upatrzył, skoro trzymasz większe kwoty. Jedna osoba może Cię wyzwać 5 razy dziennie, a ogólnie możesz być wyzywana co godzinę. Taka po prostu jest ta gra.

Awatar użytkownika
Elsewhere
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 412
Rejestracja: 15 maja 2011, o 10:18
Lokalizacja: z czwartego piętra...

Re: Nękanie na arenie mody

Post autor: Elsewhere » 21 cze 2016, o 07:14

Tak jak pisze Regelinda, gra polega na wyzywaniu innych Pań - w tej sposób nasza Pani zarabia na siebie. Ograniczenia tych pojedynków już są wprowadzone - jedna Pani może Ciebie wyzwać tylko 5 razy dziennie i nie możesz być wyzwana częściej niż co godzinę.
Jeżeli natomiast jedna z Pań jak to piszesz "nęka" Cię codziennie wyzywając kilkakrotnie, nie pozostaje nic innego jak inwestować w statystyki :).
Give me coffee to change the things that I can change,
and wine to accept the things that I can't...

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Re: Nękanie na arenie mody

Post autor: valorie » 21 cze 2016, o 08:29

Mnie też na początku to wkurzało, bo uwzięła się na mnie taka jedna panna, ale potem stwierdziłam, że jeśli nie chcę żeby sobie zarobiła zbyt dużo to po prostu kasę wydaję na ciuchy i już tak często mnie nie wyzywa ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Nękanie na arenie mody

Post autor: YF98 » 24 cze 2016, o 22:28

Hmmm... Inwestuj w ulepszanie stat poprzez ćwiczenia.
Ja sama mam listę Pań, które dają więcej niż 500 $$$ i jak potrzebuję szybko hajsu, to rzucam wyzwania, ale nie nadużywam tego. Lepiej od razu wydawać te wirtualne dolary.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Zablokowany