Galeria klubowa

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Galeria klubowa

Post autor: Lady_Blair » 12 cze 2016, o 00:22

Moim pomysłem jest zrobienie opcji „galeria klubowa” :D

Nasze Lalki posiadają swoją galerię zdjęć, która jest prezentacją stylu, pomysłów, stylizacji. Dlaczego, więc nie zrobić opcji galerii klubowej? Ta z kolei byłaby swojego rodzaju wizytówką klubu.
Myślę, że od strony technicznej byłoby to wykonalne. Zasada działania byłaby przecież podobna do mechanizmu robienia zdjęć na przyjęciach.

A oto jak wyobrażam sobie mniej więcej zarys zasad działania takiej opcji:

- możliwość robienia zdjęć miałaby liderka i viceliderki
- na początek każdy klub dostałby 1 album, w którym znalazłoby się miejsce na 10 zdjęć. Możliwość rozszerzenia tzn. kupna dodatkowych albumów czy miejsc na zdjęcia byłaby za diamenty. Cennik standardowy- taki jaki widnieje w naszych galeriach
- na jednym zdjęciu byłby limit osób np. 15… W rzeczywistości też na zdjęciach nie mamy zwykle nawalone po 50 ludzi, także uważam, że limit Lalek na jednej fotce byłby odpowiedni.
- jeżeli chodzi o tła to każdy klub dostałby na start powiedzmy 2. Możliwość wykupienia kolejnych byłaby za dolary, szmaragdy, diamenty. Waluta zależałaby od wyjątkowości danego tła.

Wydaje mi się, że byłaby to całkiem ciekawa i realna opcja, dodająca trochę życia w nasze kluby. Byłaby sposobem do integracji i współpracy klubowiczek w tworzeniu tematycznych stylizacji.
A Wy co myślicie? :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Galeria klubowa

Post autor: Regelinda » 12 cze 2016, o 14:57

Muszę przyznać, ze opcja bardzo ciekawa, jak i warunki, na jakich miałaby ona działaś. Ja pomyślałam jeszcze, czy nie można by było wykorzystać mieszkania na takiej samej zasadzie jak rzeczy na przyjęciach do robienia zdjęć. Oczywiście mieszkania osoby, która by takie zdjęcie robiła.

Chociaż tutaj może też rodzić się pewien problem, bo wiceliderki mogą się zmieniać, zakładane są nowe klubu. Więc opcje korzystania z własnego mieszkania przy zdjęciach klubowych musiałaby mieć każda graczka, ale nieaktywną, dopóki nie będzie liderką lub wiceliderką klubu. Ewentualnie taka opcja powinna się pojawiać jeśli ktoś zostanie liderką lub wice na takiej samej zasadzie, jak pojawiają się nowe opcje, kiedy zamienia się chłopaka na narzeczonego.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Galeria klubowa

Post autor: Lady_Blair » 28 cze 2016, o 11:13

Możliwości jest dużo zarówno jeżeli chodzi o wykorzystywane tła jak i o zasady na jakich coś takiego miałoby działać. Wszystko zależy od chęci twórców gry :P
Pomysł uważam za sensowny, bo czasem w opisach klubów widzi się zdjęcie ze wszystkimi klubowiczkami. Zdjęcie takie jest robione w gimpie czy w wordzie, co wymaga sporo pracy i czasu. Na przyjęciach również popularnością cieszą się fotki klubowe. Taka galeria klubu, będąca jego wizytówką mogłaby być fajnym ulepszeniem.

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Galeria klubowa

Post autor: Wednesday » 28 cze 2016, o 15:06

Pomysł BARDZO mi się podoba :thumbsup:. Trzeba jakoś urozmaicić życie klubowe ;).
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Galeria klubowa

Post autor: YF98 » 13 lip 2016, o 20:53

Zaiste, popieram. Bardzo mi się to podoba. Fajnie by było mieć zdjęcia z innymi klubowiczkami bez meczenia się.
Gimpa nie mam i nie wiem jak moje vice.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Virvin
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 44
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 15:00
Lokalizacja: W szafie z ciasteczkami

Re: Galeria klubowa

Post autor: Virvin » 14 lip 2016, o 16:47

Popieram, pomysł bardzo fajny :)
,,Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biur­ko?"~ Albert Einstein
Wzdychał ksiądz na parafii:
O, moja wiaro biedna!
Jeśli piorun nie trzaśnie,
Nikt się nie przeżegna
~ks.Jan Twardowski

Zablokowany