Sprawdzanie statystyk sm

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Liliana
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:45

Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: Liliana » 29 maja 2016, o 16:04

Jak każda wie, jak przegramy z SM może ona nam zabrać dużo dolarów. Fajnie by było, gdyby dali opcję; Sprawdź statystyki Super Modelki.
Kto jest za?

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Re: Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: valorie » 29 maja 2016, o 20:30

Totalnie jestem za, fajnie by było wiedzieć czy ta SM jest silniejsza czy nie
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: Regelinda » 29 maja 2016, o 23:52

A jak sprawdzisz statystyki i nie będzie Ci odpowiadała, to co zrobisz? Następnej nie znajdziesz, jeśli tej, którą znalazłaś nie wyzwiesz. Wiadomo, że z każdym poziomem modelka jest silniejsza. A wyzywając kolejne poziomy powinnaś sama już wiedzieć, czy modelka jest w Twoim zasięgu czy nie. A jeśli uważasz, że możesz przegrać, to albo pozbądź się kasy i dopiero wyzywaj, albo odczekaj 24h aż Ci się wyzeruje.

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Re: Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: valorie » 30 maja 2016, o 00:07

Tylko, że ja nie zawsze wiem kiedy wygram. Zdarzało mi się wygrać z SM która miała poziom 4-5 a czasem przegrałam z taka która miała poziom 1 także moim zdaniem fajnie by było jednak znać te ich statystyki
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: Regelinda » 30 maja 2016, o 00:32

Ale nawet jak znasz, to co najwyżej możesz odwlec moment wyzwania, aż ci się wyzeruje.

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Re: Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: valorie » 30 maja 2016, o 08:42

W sumie to tak, masz rację ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: Lady_Blair » 30 maja 2016, o 16:04

A ja uważam, że pomysł jest sensowny. Nie wiem czy już ktoś kiedyś nie rzucił podobnego.

Jeżeli wyzywam jakąś graczkę to mam wgląd w jej poziom i staty przez co wiem czy mogę do niej startować :D Z modelkami też by się przydała podobna możliwość.
Po pierwsze modelki wyzywa się głównie na bonusach, więc mając wgląd w jej poziom i staty wiedziałabym kiedy włączyć jakieś kolejne. Dajmy na to- ja na bonusach 30% na wszystkich cechach popularności dochodzę do około 18 poziomu modelki i już od 15 zastanawiam się czy jest czas włączać te +30pkt czy jeszcze czekać. Jak już dojdę do 27 poziomu to zastanawiam się czy odpalić te samochodowe czy może jeszcze jestem dość silna żeby ją pokonać. Gdyby mieć wgląd w statystyki modelki, można z głową rozplanować systematyczne wykorzystywanie bonusów.
Po drugie czasem jest tak, że chce się wyzwać modelkę przed upłynięciem 24h. Po 12h jej poziom według pewnego schematu zaczyna spadać. Gdyby do gry został wprowadzony pomysł koleżanki to nie trzeba by było szukać po forum zasad resetowania poziomu, nie trzeba by było liczyć całek żeby dowiedzieć się, który to ona aktualnie posiada. A jak wiem, który ma ta modelka poziom to wiem jakie sobie włączyć bonusy. Uważam, że byłoby to ułatwienie.
Także według mnie pomysł jak najbardziej na plus :)

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 785
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: Vin » 3 cze 2016, o 12:16

Nie ma potrzeby. Tutaj jest poradnik na temat modelek, na samym końcu info jak obliczyć sobie jej staty http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 02&t=25020

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: Lady_Blair » 3 cze 2016, o 13:17

Fakt faktem byłoby to ułatwieniedla graczy. Podczas eventu prezentowego wyzywa się modelki cały dzień co 10 minut. Proces zdobywania np. baloników jest czasochłonny, a podbieganie do laptopa (w czasie kiedy ma się jeszcze inne sprawy do załatwienia) praktycznie co 10 minut, żeby po raz setny nacisnąć przycisk „rozpocznij szukanie” staje się irytujące. Jeżeli są osoby, którym chce się jeszcze wyliczać ze wzoru, każdą statystykę popularności, a później porównywać je ze swoimi to podziwiam.
Skoro poziom modelek i jej staty są jawne, można je sobie pomnożyć, podzielić i pododawać to równie dobrze można ułatwić ludziom życie i wprowadzić taki proces wyzywania supermodelek, jaki jest przy wyzywaniu regularnych graczek. Bez tej całej matematyki, której i tak jest nadmiar w szkole, na uczelni czy w pracy.
No ale to sugestia… nie musi być wprowadzona, chociaż ja uważam, że umiliłaby życie :)

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 785
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: Vin » 3 cze 2016, o 13:23

Tak czy tak widząc statystyki modelki miałabyś szansę przegrać. Tak jak w zwykłym pojedynku mody, statystyki Twoje oraz modelki zmieniane są od 0% do 20%.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Sprawdzanie statystyk sm

Post autor: YF98 » 24 cze 2016, o 23:01

Dla mnie to nie ma sensu. Marnuję codziennie 9 szmaragdów na bonusy i walczę nawet do 8 poziomu.
A zdobywam o wiele więcej niż 9 szmaragdów dziennie za sesje i supermodelki. Jak ktoś ma kilka bonusów włączonych to o poziom modelki się nie martwi :)
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Zablokowany