Codziennik

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Vredna
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 2 paź 2015, o 13:18

Codziennik

Post autor: Vredna » 23 lis 2015, o 20:56

Witam,
wpadłam na ciekawy pomysł, który mógłby ułatwić grę niektórym użytkowniczkom. Podejrzewam, że są Panie, które zdobywają doświadczenie swoim tempem, atakują panie o niższym lvl-u i w porównaniu do innych Pań na Arenie Mody zdobywają poziomy znacznie wolniej, ale więcej inwestują w swoje statystyki.
W grze pojawiła się nowa opcja o nazwie "Codziennik", jednak aby uzyskać główną pulę za wykonane zadania, trzeba odebrać wszystkie nagrody za poszczególne zadania. Moją ideą jest to, aby każdy mógł wybrać sobie nagrody, które chce odebrać za wykonane zadania, tj. jeśli ktoś nie ma aktualnie ochoty na zdobywanie poziomu, ale mimo to wykonał wszystkie zadania, mógłby odebrać główną nagrodę bez odbierania punktów doświadczenia. Myślę, że taka opcja mogłaby bardziej pomóc osobom walczącym o swoje statystyki i choć na moim poziomie nie jest to zbyt wielka kwota, to przyczyniłaby się z pewnością do wzrostu moich, jak i Waszych punktów statystyk.

Z góry dziękuję za uwagę i pozdrawiam,
Vredna

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2594
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Codziennik

Post autor: Regelinda » 24 lis 2015, o 00:20

Hm... dziennie można zyskać 5 gwiazdek, czyli tygodniowo 35, a miesięcznie 150. Na poziomie 20 lvl taki miesięczny przyrost to nie jest dużo, na poziomie 40-50 lvl ledwo zauważalny, więc chyba nie ma o co kruszyć kopii. Z pracy (8 godzin) czy że sprawnie przeprowadzonego pokazu mody wskakuje więcej. Nie wspomnę już kiedy trafi się na panią z wyższym poziomem, bo wtedy w jednym pojedynku można zgarnąć maximum 6 gwiazdek czy wyzwaniu supermodelek. A nie wierzę, że "panie dające o własne statystyki" rezygnują z posłania w nocy lali do pracy, czy z klikania w pokaz mody i nie chcą zarobionych w ten sposób pieniędzy, które mogą potem przeznaczyć na podnoszenie statystyk. Tak więc nie rozumiem, skąd bierze się problem, bo na poziomie 20 lvl rzadko kto zdobywa następny dłużej niż miesiąc wiec te dodatkowe 150 gwiazdek miesięcznie rozkłada się na więcej, niż jeden podniesiony poziom. A przy 40-50 lvl tej ilości się nawet nie zauważa, bo poziom bez zbędnego śpiesznia się, ale i bez celowego opóźnienia podnosi się dłużej niż miesiąc.
Poza tym jedno przyjęcie daje więcej gwiazdek niż suma miesięcznych PD z codziennika. Więc proponuję raczej nie chodzić na przyjęcia lub nie robić misji gdzie w nagrodę są punkty doświadczenia.

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Codziennik

Post autor: Daga » 24 lis 2015, o 23:59

150 gwiazdek to aż 25% tego, co trzeba zdobyć, aby osiągnąć kolejny poziom, będąc na 20-stym, czyli bardzo dużo dla graczek, które ich nie chcą.
Myślę, że mogę się nazwać "panią dbającą o własne statystyki". Nie zbieram gwiazdek już od prawie roku, ani z pracy, ani z pokazów mody, z przyjęć też, chyba że bardzo potrzebuję szmaragdów, wyzywając inne panie staram się wybierać te, od których nie dostanę punktów doświadczenia, zazwyczaj. I uważam, że 150 gwiazdek miesięcznie to o dużo za dużo, kiedy chce się opóźnić postępy w grze, nawet jeśli do kolejnego poziomu potrzebuję już nie kilkuset, a kilku tysięcy punktów doświadczenia.
Wobec powyższego, chętnie zobaczyłabym w codzienniku jakieś inne "nagrody" niż gwiazdki albo najlepiej możliwość wyboru pomiędzy $, a punktami doświadczenia, bo komuś może się jednak przydadzą.

Awatar użytkownika
Wadera
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 149
Rejestracja: 27 mar 2014, o 09:32

Re: Codziennik

Post autor: Wadera » 25 lis 2015, o 22:34

Dokładnie. Dla osoby, która "kibluje" na poziomach, doświadczenie z codziennika to bardzo wielka suma.
Te z nas, które skupiają się na statystykach i nie chcą awansować, naprawdę wiele wyrzeczeń mają z powodu doświadczenia, które wpada na każdym kroku (ja nawet nie odbieram nagród na przyjęciach - choć w misjach biorę udział ;) ). Propozycja Vrednej nikomu niczego nie odbiera, a nam daje szansę skorzystać z nowej opcji w grze.
Obrazek

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Codziennik

Post autor: co.ma » 25 lis 2015, o 23:36

Nie wypowiadam się w kwestii punktów doświadczenia. Ja odbieram, inni nie chcą, powinien być wybór.

Mam inną drobną propozycję. Każdego dnia codziennik miga i przypomina o sobie dopóki nie kliknie się na niego. Po wykonanym zadaniu/ach pojawia się cyferka, która oznajmia, że jest do odbioru nagroda/y. Brakuje znaczka, który powiadamiałby o możliwości odbioru głównej nagrody. Wczoraj zrobiłam wszystkie zadania, odbiór pieniędzy zostawiłam sobie na później, no i zapomniałam. Przepadło. Dobrze, aby pojawiał się przy codzienniku mały wykrzyknik albo inny znaczek, który dawałby nam znać, że kasa czeka aż ją weźmiemy. :)

Awatar użytkownika
Vredna
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 2 paź 2015, o 13:18

Re: Codziennik

Post autor: Vredna » 28 lis 2015, o 19:38

Ja osobiście rezygnuję z posyłania lali do pracy czy też odbierania niektórych nagród na przyjęciu, dlatego nie pogardziłabym tymi dolarami, które można wygrać w codzienniku. Zawsze to jakieś wsparcie jeśli chodzi o moje "fundusze", a zdobywanie doświadczenia na poziomie 20, to bułka z masłem. Zamiast zbierać te 5 punktów doświadczenia z codziennika, zdecydowanie wolę zaatakować panią na wyższym levelu, z której wiem, że wypadnie więcej niż 3k (w moim przypadku na poziomie 20. codzienna nagroda to 3.000) i co zwyczajnie bardziej mi się opłaca. W przypadku innych pań na wyższym levelu, które tak jak ja brną do uzyskania jak najwyższych statystyk, ta codzienna kwota to znacznie więcej, także myślę, że jest, o co walczyć.

ojerta
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2015, o 18:49

Re: Codziennik

Post autor: ojerta » 11 lut 2016, o 16:29

Ten codziennik robi się nudny. Ile razy można w kółko wykonywać te same zadania? Czy nie dałoby się np losować zadań z szerszej puli żeby były one za każdym razem inne? Tak by było ciekawiej

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Codziennik

Post autor: LaFemmeNikita » 11 lut 2016, o 16:59

Tylko co tu można więcej wymyślić jak w tej grze nic więcej się nie robi :) Chyba, że zmusi się graczy do codziennej gry w "mini-gry".

Zablokowany