Staż przyjęć

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Staż przyjęć

Post autor: Tuśka » 11 lis 2015, o 16:00

Cześć!
Moja propozycja to wprowadzenie Stażu przyjęć. Na profilu wyświetlałoby się: ''Staż przyjęć: 39 Wyrzucona: 5'' co pozwalałoby uniknąć pań, które są po prostu zwadą na imprezach. Można byłoby jeszcze wprowadzić ankietę dla organizatorki, dlaczego pani została wyrzucona z podanych opcji np. pani nieobecna, pani wykonuje za dużo misji, pani zachowuje się wulgarnie na czacie, pani nie wykonuje misji itd. :)
Co wy na to?
Obrazek

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Staż przyjęć

Post autor: co.ma » 12 lis 2015, o 12:00

Pomysł nawet ok, ale czemu miałby służyć? Byłby podpowiedzią dla dziewczyn, kogo zapraszać? Też ok, ale czy w niektórych przypadkach nie byłby mylący? Załóżmy, że wiem, że nie będę mogła być na przyjęciu, piszę do organizatorki, żeby mnie usunęła, żeby mieli mniej do zrobienia w misjach, bo ja i tak nie będę obecna. W statystykach pojawia się informacja, że zostałam usunięta z przyjęcia. Jak ktoś spojrzy na moje statystyki, to pomyśli, że mnie wywalono, bo siałam zamęt na czacie/miałam niezmienioną liczbę zmian w salonie, głosowaniu/nie przyszłam. I pojawi się wątpliwość, czy mnie zaprosić na kolejne przyjęcie. Oczywiście, można by dodawać informację, czemu zostałam usunięta, ale kto by to przeczytał. Dziewczyny nawet nie czytają tego, co organizatorki piszą sobie w profilach.

Pomysł nawet dobry, ale chyba byłby źle interpretowany. Jest nie do końca potrzebny. Jeśli ktoś jest upierdliwy na przyjęciu, jest możliwość usunięcia takiej osoby.

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Staż przyjęć

Post autor: Tuśka » 12 lis 2015, o 16:23

W sumie racja, nikt nie ogląda w co się układają literki na przyjęciach, więc przyczyn też raczej nie :) Ale fajnie byłoby bez liczenia wiedzieć na ilu przyjęciach się było :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nicanora
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2012, o 14:15

Re: Staż przyjęć

Post autor: Nicanora » 14 lis 2015, o 05:10

Sam licznik byłby spoko, jestem ciekawa na ilu przyjęciach byłam ja i moje koleżanki :) Ale ten licznik wyrzuceń nie podoba mi się. Takie coś przypomina mi te czarne listy które organizatorki sobie robiły i przesyłały, a czasem trafiła na taką listę osoba która po prostu zapomniała zmienić ustawienia.
AM - Nicanora

diablicaxino1
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 85
Rejestracja: 19 maja 2014, o 12:10

Re: Staż przyjęć

Post autor: diablicaxino1 » 20 lis 2015, o 09:21

A ja mysle że mogli by wprowadzić nagrody do osiągnięć odnosnie przyjęć tak jak to jest np z użyciem bonusów w stylu...
"Uczestnicz w 10 przyjęciach zaręczynowych" "Uczestnicz w 50 przyjęciach zaręczynowych""Uczestnicz w 100 przyjęciach
zaręczynowych" i z każdą zwiększoną liczbą pokazniejsza nagroda a przy okazji bez pojedynczego liczenia miałybymy licznik na ilu przyęciach byłysmy

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2590
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Staż przyjęć

Post autor: Regelinda » 20 lis 2015, o 12:48

Raczej głupi pomysł bo i tak wszyscy rzucają się na przyjęcia jak szczerbaty na suchary, to będzie jeszcze gorzej. Poza tym jakby mało było zazdrości z innych powodów, to jeszcze dojdzie: dlaczego ją zapraszają a mnie nie. Z takim licznikiem może być tylko gorzej. W końcu na przyjęciach można zdobyć wystarczająco dużo, żeby nie dopominac się o dodatkowe nagrody. A jeśli ktoś chce wiedzieć na ilu przyjęciach był to sam może sobie policzyć. Myślę jednak, że większości taka wiedza do szczęścia nie jest potrzebna. Mi na pewno nie.

Zablokowany