Opcja "Pokaż dodatki" w salonie piękności

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Opcja "Pokaż dodatki" w salonie piękności

Post autor: monix23 » 31 paź 2015, o 21:33

W zakładkach "tatuaż", "henna", "piercing" i "specjalny makijaż" można usunąć strój, aby zobaczyć każdy dostępny wzór, a po dokonaniu wyboru znów założyć i sprawdzić jak się prezentuje ze strojem.
A co jeśli chcemy dobrać coś do dodatków? Pewnie część z was zauważyła, że dodatki nie pokazują się w salonie piękności, więc chcąc zobaczyć jak wygląda róż pod maską czy włosy z parasolem, trzeba zapisać i pofatygować się na swój profil.
Pod przyciskiem "rozbierz" mógłby być również przycisk "pokaż dodatki", który umożliwiałby zobaczenie pełnego ubioru w salonie piękności. To moja propozycja. :)

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Opcja "Pokaż dodatki" w salonie piękności

Post autor: Tuśka » 31 paź 2015, o 22:31

Kiedyś, tak na marginesie, to dodatki były widoczne w salonie :whistling:
Obrazek

Awatar użytkownika
Wadera
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 149
Rejestracja: 27 mar 2014, o 09:32

Re: Opcja "Pokaż dodatki" w salonie piękności

Post autor: Wadera » 1 lis 2015, o 10:45

Tak mi się zdaje, że to jest błąd w grze. Także u mnie to wygląda już od jakiegoś czasu (chyba od czasu, gdy się garderoba wieszała, co niby naprawiono - choć mi czasem wciąż się wiesza).
To samo dzieje się z dodatkami po wejściu do garderoby, gdy lala miała je już na sobie wcześniej. Muszę wejść w przegródkę z dodatkami i najechać na nie kursorem, aby się ponownie wyświetlały na lali.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Opcja "Pokaż dodatki" w salonie piękności

Post autor: Tuśka » 1 lis 2015, o 14:14

Mam tak samo Wadera i to od tamtego czasu z ''naprawą garderoby''. Mnie czasami nadal się zacina i zakładają właśnie dodatki, których nie mam na liście po prawo.
Edit:
A nawet ciuchy, chociażby tutaj:
Obrazek
Obrazek

Zablokowany