Strona 1 z 1

Celebrytka

: 17 paź 2015, o 18:14
autor: Yoshiko
Witam.
Nie wiem czy dobry dział wybrałam, bo to do zmian a to raczej zmiana nie jest, ale napiszę. :D
Pomyślałam, że fajnie byłoby, gdyby były comiesięczne konkursy na celebrytki AM, np. Sierpniowa Celebrytka.
Wyglądałoby to tak, że tworzony byłby załóżmy wątek, w którym ludzie zgłaszaliby swoje typy (samej siebie nie można) i potem byłaby ankieta i głosowanie, a zwyciężczyni dostałaby jakąś nagrodę, chociażby symboliczną i nie mogłaby więcej wziąć udziału w takowym konkursie na przykład przez rok, ew. w ogóle.
Trochę zmieniłam pomysł z innej gry, ale na pewno zachęciłby osoby do udzielania się w komentarzach, na party, forum i tak dalej oraz nie musieliby technicy w Bułgarii nic majstrować w grze. :p
Nie wiem czy pomysł będzie miał zwolenników, jednakże liczę, że ktoś się wypowie.
Pozdrawiam!

Re: Celebrytka

: 17 paź 2015, o 19:57
autor: Tuśka
Fajnie, podoba mi się, to miałby być wątek na forum jak np. Stylistka Tygodnia? Fajnie :D

Re: Celebrytka

: 18 paź 2015, o 10:55
autor: co.ma
Jestem na nie. Byłoby tak, że koleżanki zgłaszają koleżanki. Ze względu na koleżeństwo, a nie na ładny styl. Wolałabym poprawę obecnych konkursów niż dodawanie nowych.

Re: Celebrytka

: 18 paź 2015, o 12:22
autor: Yoshiko
Co do postu wyżej to właśnie oto chodzi a nie o styl. Przecież konkursy są ubraniowe, domowe etc. a gra opiera się nie tylko na ubieraniu lalki, ale też kontaktach pomiędzy sobą. :D Przecież nie wygrałby nikt, bo ma jedną koleżankę, która tą osobę zgłosiła.

Re: Celebrytka

: 18 paź 2015, o 13:59
autor: co.ma
Tylko Ci się wydaje, że obecne konkursy są ubraniowe, domowe, etc. Wygrywają te dziewczyny, które rozsyłają mnóstwo próśb o głosy. Dodatkowo są wspierane przez koleżanki z klubu. Nie mówię, że to jest złe, ale te konkursy z założenia mają wyłaniać najładniejsze stylizacje i mieszkania, a nie spamiarki. Właściwie można powiedzieć, że już masz konkurs typu "celebrytka", wygrywa najpopularniejsza, a popularność zdobywa przez komentarze.

Re: Celebrytka

: 18 paź 2015, o 14:04
autor: Yoshiko
Wiesz, cieszę się, że przedstawiłaś to co o tym myślisz, ale to wiadome, że najpopularniejsza. Dlatego też napisałam, że nagroda mogłaby być chociażby symboliczna, 4fun, dla tych, których nie kręcą konkursy z wystrojem wnętrz lub lali. :D

Re: Celebrytka

: 27 paź 2015, o 19:58
autor: Execute
co.ma pisze:Jestem na nie. Byłoby tak, że koleżanki zgłaszają koleżanki. Ze względu na koleżeństwo, a nie na ładny styl. Wolałabym poprawę obecnych konkursów niż dodawanie nowych.
haha , dokładnie. Tak samo jest własnie w Stylistce Tygodnia, koleżanki głosują na koleżanki - już nie raz zauważyłam to. Takze jestem na nie, bo zamiast na Pracę, Estetykę i Pomysł, "kolezanki"głosowałyby na Koleżanki.