Celebrytka

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Celebrytka

Post autor: Yoshiko » 17 paź 2015, o 18:14

Witam.
Nie wiem czy dobry dział wybrałam, bo to do zmian a to raczej zmiana nie jest, ale napiszę. :D
Pomyślałam, że fajnie byłoby, gdyby były comiesięczne konkursy na celebrytki AM, np. Sierpniowa Celebrytka.
Wyglądałoby to tak, że tworzony byłby załóżmy wątek, w którym ludzie zgłaszaliby swoje typy (samej siebie nie można) i potem byłaby ankieta i głosowanie, a zwyciężczyni dostałaby jakąś nagrodę, chociażby symboliczną i nie mogłaby więcej wziąć udziału w takowym konkursie na przykład przez rok, ew. w ogóle.
Trochę zmieniłam pomysł z innej gry, ale na pewno zachęciłby osoby do udzielania się w komentarzach, na party, forum i tak dalej oraz nie musieliby technicy w Bułgarii nic majstrować w grze. :p
Nie wiem czy pomysł będzie miał zwolenników, jednakże liczę, że ktoś się wypowie.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Celebrytka

Post autor: Tuśka » 17 paź 2015, o 19:57

Fajnie, podoba mi się, to miałby być wątek na forum jak np. Stylistka Tygodnia? Fajnie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Celebrytka

Post autor: co.ma » 18 paź 2015, o 10:55

Jestem na nie. Byłoby tak, że koleżanki zgłaszają koleżanki. Ze względu na koleżeństwo, a nie na ładny styl. Wolałabym poprawę obecnych konkursów niż dodawanie nowych.

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Celebrytka

Post autor: Yoshiko » 18 paź 2015, o 12:22

Co do postu wyżej to właśnie oto chodzi a nie o styl. Przecież konkursy są ubraniowe, domowe etc. a gra opiera się nie tylko na ubieraniu lalki, ale też kontaktach pomiędzy sobą. :D Przecież nie wygrałby nikt, bo ma jedną koleżankę, która tą osobę zgłosiła.

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Celebrytka

Post autor: co.ma » 18 paź 2015, o 13:59

Tylko Ci się wydaje, że obecne konkursy są ubraniowe, domowe, etc. Wygrywają te dziewczyny, które rozsyłają mnóstwo próśb o głosy. Dodatkowo są wspierane przez koleżanki z klubu. Nie mówię, że to jest złe, ale te konkursy z założenia mają wyłaniać najładniejsze stylizacje i mieszkania, a nie spamiarki. Właściwie można powiedzieć, że już masz konkurs typu "celebrytka", wygrywa najpopularniejsza, a popularność zdobywa przez komentarze.

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Celebrytka

Post autor: Yoshiko » 18 paź 2015, o 14:04

Wiesz, cieszę się, że przedstawiłaś to co o tym myślisz, ale to wiadome, że najpopularniejsza. Dlatego też napisałam, że nagroda mogłaby być chociażby symboliczna, 4fun, dla tych, których nie kręcą konkursy z wystrojem wnętrz lub lali. :D

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Celebrytka

Post autor: Execute » 27 paź 2015, o 19:58

co.ma pisze:Jestem na nie. Byłoby tak, że koleżanki zgłaszają koleżanki. Ze względu na koleżeństwo, a nie na ładny styl. Wolałabym poprawę obecnych konkursów niż dodawanie nowych.
haha , dokładnie. Tak samo jest własnie w Stylistce Tygodnia, koleżanki głosują na koleżanki - już nie raz zauważyłam to. Takze jestem na nie, bo zamiast na Pracę, Estetykę i Pomysł, "kolezanki"głosowałyby na Koleżanki.

Zablokowany