Więcej podłog i ścian

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
LauraPalmer
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 21 gru 2014, o 11:58

Więcej podłog i ścian

Post autor: LauraPalmer » 5 paź 2015, o 22:57

Witam serdecznie.

Moją propozycją jest, aby na AM zawitało więcej podłóg i ścian. I rzeczy do łazienki, ponieważ to co jest, jest zwykłą kpiną przynajmniej dla mnie. W dzisiejszych światach są takie fajne łazienki w katalogach i w internecie, a na AM w dziale łazienka nie ma kompletnie nic przydatnego. I jeszcze te kolory dostepne to już w ogóle jakas porażka. Cała tęcza do wyboru w kibelku ale sam kibelek tylko jeden do wyboru.

Mogłby być wiekszy wybór ścian "przestrzennych" że się tak wyraże. Jak chociażby http://static.xs-software.com/ladypopul ... per-76.jpg to (nie wiem czy dobrze wkleiłam XD)
Wygląda to fajnie i daje pole do popisu.
Osobiście lubie motyw puzzli i kostki do grania, i uważam że to nadawałoby się na podłogę jak i tło.
Proponuje także rozpatrzyć możliwość obrotu okien, ponieważ niektóre lepiej wyglądają obrócone jak i możliwość odbijania lustrzanego mebli. Albo niech po prostu bedą do kupienia meble pod dwoma kątami ( w kuchni są takie z ptaszkami na klamkach, które scianają sie po lewej stronie, nie da sie połączyc dwóch bo nie ścina się szafka po prawej stronie). -> http://static.xs-software.com/ladypopul ... oard-4.jpg

To chyba narazie tyle. Jak coś źle wkleiłam czy napisałam to przepraszam, ale to bylo pchniecie weny na tego posta i pisalam szybko żeby mi nie uciekło :D

Awatar użytkownika
Zahara
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 58
Rejestracja: 20 sty 2014, o 15:23

Re: Więcej podłog i ścian

Post autor: Zahara » 16 gru 2015, o 13:10

Zgadzam się z Laurą. W grze jest bardzo mało dostępnych mebli. Kiedyś pojawiło się kilka kolekcji, które szybko zniknęły, ale najwyraźniej twórcy gry już zapomnieli o takich aktualizacjach do mieszkania. Czasem jakieś mebelki pojawiają się w eventach, ale ich zdobycie nie zalicza się do osiągnięć. Wiem, że można dokupić kilkadziesiąt albo kilkaset takich samych elementów w sklepie meblowym,żeby zaliczyć osiągnięcia, ale wolalabym dokupić coś zupełnie nowego. Od czasu do czasu mogłyby się pojawiać nawet niewielkie kolekcje mebli lub dodatków do mieszkania (np.wanna wolnostojąca z ozdobnymi nóżkami, zlew w kształcie muszli, łóżko z baldachimem, szafa, okrągłe okna jak na statku, obrazki na ścianę itp.).

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Więcej podłog i ścian

Post autor: Tuśka » 16 gru 2015, o 15:04

Takie malutkie kolekcje meblowe byłyby bardzo miłe. Ja osobiście marzę o powtórzeniu kolekcji ''Ogrodowej'' gdyż kupiłam w niej bardzo mało elementów, a ta kolekcja była taka piękna :love:
Obrazek

Awatar użytkownika
Angielskaróża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2015, o 13:29

Re: Więcej podłog i ścian

Post autor: Angielskaróża » 25 gru 2015, o 20:02

Moim zdaniem to co w łazience, to ... Po prostu jakaś kpina. Takie ładne łazienki są w 21 wieku. a tu to chyba jesteśmy przed 2 wojną światową. To smutne że tylko tyle mebli do łazienki. A co do ścian to też się zgadzam, do podług to też. Są ładne ale gdyby było ich więcej, to moim mieszkania były by o wiele lepiej udekrowane. A kolekcje z meblami to trwają krótko i niektóre panie mają 1 albo 2 meble, a niektóre to w ogóle.
KAŻDY NIECH BĘDZIE SOBĄ!
Mój profil na AM- Angielskaróża

Zablokowany