Malowanie paznokci - w garderobie czy w salonie piękności?

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 539
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Malowanie paznokci - w garderobie czy w salonie piękności?

Post autor: Isma » 28 wrz 2015, o 20:34

Układam od dłuższego czasu stylizacje zawierające pomalowane paznokcie i ostatnio zauważyłam, że oprócz tego, że są trudno dostępne (można je zdobyć tylko z eventów), to nawet gdy ktoś je posiada, nie mogą byc nałożone jednocześnie z pewnymi innymi elementami garderoby, ponieważ należą do tej samej podkategorii "Dodatki".
Dla przykładu, modelka nie może mieć jednocześnie kwiatka przypiętego na ubraniu (jakiego? odsyłam do stylizacji nr 73 w moim wątku w dziale "Panie na Arenie") i lakieru na paznokciach - co przecież jest zupełnie absurdalne i nielogiczne.

Uważam, że malowanie paznokci powinno zostac przeniesione do salonu piękności, do kategorii "makijaż" - tam, gdzie mamy malowanie oczu, ust, róż do policzków... i przy okazji, mogłyby tam też być "paznokcie gwiazd" z różnymi ciekawymi, oryginalnymi wzorami - tak jak są "usta gwiazd", "oczy gwiazd", "fryzury gwiazd" itd.

A Wy, drogie uczestniczki Areny Mody, co sądzicie o tym pomyśle?
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Malowanie paznokci - w garderobie czy w salonie pięknośc

Post autor: Gatta » 29 wrz 2015, o 03:01

Czytasz mi w myślach normalnie, bo sama myślałam o tym by poruszyć tu temat pazurków. Zgadzam się jak najbardziej, paznokcie mogłyby być osobną "częścią" ciała w salonie piękności ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Malowanie paznokci - w garderobie czy w salonie pięknośc

Post autor: Wednesday » 29 wrz 2015, o 08:30

Jestem za :thumbup: W sumie malowanie paznokci nawet nie bardzo pasuje do garderoby.. nie wiem, dlaczego ten dodatek nie został od razu umieszczony w salonie piękności ?(.
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Malowanie paznokci - w garderobie czy w salonie pięknośc

Post autor: Tuśka » 29 wrz 2015, o 15:53

Bardzo fajny pomysł, również to zauważyłam, a popieram również, aby paznokietki były powszechniejsze :thumbup:
Obrazek

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Malowanie paznokci - w garderobie czy w salonie pięknośc

Post autor: co.ma » 29 wrz 2015, o 17:01

Dobry pomysł. :thumbsup: Też uważam za dziwne, że paznokcie są w szafie, a nie w salonie piękności. Pewnie łatwiej było dodać tam niż robić nową kategorię w salonie. Jest też mały problem z paznokciami i trzymaniem kopertówki w prawej dłoni. Paznokieć kciuka powinien być niewidoczny, a niestety tak nie jest i widać go na tle torebki.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2594
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Malowanie paznokci - w garderobie czy w salonie pięknośc

Post autor: Regelinda » 29 wrz 2015, o 19:22

Pewnie paznokcie są w szafie z tego samego powodu co elfie uszy :D

A tak poważniej. Nie wiem, kto wymyślił, że lakier do paznokci można zdobyć tylko w ewencie. To podstawowy element zdobiący kobietę jak tusz do rzęs, cień do powiek czy pomadki do ust. I powinien się raczej znaleźć w zakładce wygląd. Oczywiście w eventach czy kolekcja mogą pojawiać się jakieś ciekawe, inne niż podstawowe paznokcie. Niestety, ale raczej nie mamy na co liczyć, ze lakier do paznokci pojawi się w salonie, ponieważ, tak jak w przypadku evevtowych fryzur, panie, które zdobyły paznokcie w evencie musiały się o nie bardzo mocno postarać, wiec to by było nie faire wobec nich. I choć mi bardzo brakuje kolorowych paznokci zarówno u rąk jak i u stóp. to chyba należy się z tym pogodzić, że raczej nie będą one integralną częścią salonu.

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Malowanie paznokci - w garderobie czy w salonie pięknośc

Post autor: immortal » 29 wrz 2015, o 22:53

co.ma pisze:(...) Jest też mały problem z paznokciami i trzymaniem kopertówki w prawej dłoni. Paznokieć kciuka powinien być niewidoczny, a niestety tak nie jest i widać go na tle torebki.
Jest wiele błędów w grafice, lecz na niektóre nie da się patrzeć i tu zgadzam się z koleżanką - słabo są dopracowane torebeczki, które nasza modelka trzyma.
Obrazek
Gdy dodamy do tego paznokcie, które jakimś cudem zdobędziemy efekt jest jeszcze gorszy... Dobrze, że chociaż od czasu do czasu mamy wgl możliwość zdobycia kolorowych pazurków, ale czemu tylko na dłoniach? Jak najbardziej jestem za tym, żeby coś z tym zrobić!

Zablokowany