Odświeżenie grafik

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Odświeżenie grafik

Post autor: Gatta » 31 sie 2015, o 18:38

Witajcie kobitki.
Na pewno każda z Was zauważyła, że grafiki dodawane do gry (fryzury, ubrania, meble, zwierzaki) już od jakiegoś czasu, różnią się od tych dawnych. Te nowe są bardziej realistyczne, bardziej szczegółowe i dokładniejsze. W związku z tym pomyślałam, że byłoby fajnie, gdyby graficy odświeżyli wygląd "starych" elementów. Co o tym sądzicie? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2569
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Odświeżenie grafik

Post autor: Regelinda » 31 sie 2015, o 20:18

Nie będą odświeżone. One mają być "brzydsze", żeby każdy chciał mieć te nowe, z eventów lub kolekcji limitowanych, które sa przecież droższe od standardowych.

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Odświeżenie grafik

Post autor: Tuśka » 1 wrz 2015, o 12:58

Ale fajna byłaby taka kolekcja np. ''Wymiana garderoby'' i wybrane rzeczy, które są naprawdę niedopracowane podrasować trochę. Nowe kolory, więcej szczegółów i sprzedać je po standardowej cenie aktualnych kolekcji i jeśli ktoś kupiłby choć jeden kolor danej rzeczy to tamta stara, niedopracowane, byłaby automatycznie wywalona z garderoby i zastąpiona nową. W ten sposób garderoba byłaby odświeżona, ale gra zarobiłaby na siebie :)
Obrazek

Daria Mika
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2015, o 22:02
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Odświeżenie grafik

Post autor: Daria Mika » 8 wrz 2015, o 15:10

ja mogę zrobić kilka grafik jakby ktos chciał ;) jestem grafikiem więc jak coś to dajcie znać
Życie człowieka jest jak pudełko zapałek. Brać je zbyt poważnie byłoby głupotą, ale znowu zlekceważyć niebezpiecznie.

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Odświeżenie grafik

Post autor: kruella » 8 wrz 2015, o 18:08

Bardzo dobry pomysł. Starych ubrań i tak nikt prawie nie zakłada, tylko leżą w szafie i miejsce zajmują. Przez nie ciężko dokopać się do o wiele ładniejszych rzeczy, co utrudnia grę.
...

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Odświeżenie grafik

Post autor: immortal » 29 wrz 2015, o 23:02

Świetny pomysł! Dużo łatwiej można by było stworzyć unikatową kreację. Próbując aktualnie połączyć coś z nowej kolekcji z czymś ze sklepu, co jest jakościowo znacznie gorsze, wygląda to brzydko i różnica w grafice bardzo rzuca się w oczy. W dodatku zgodzę się z faktem, że jeśli ma się dużo ubrań to ciężko jest znaleźć coś fajnego... :(

Zablokowany