Nagroda za kolejny poziom

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Nagroda za kolejny poziom

Post autor: co.ma » 19 sie 2015, o 17:35

Wczoraj weszłam na nowy poziom, w nagrodę dostałam doładowanie energii i po raz kolejny pomyślałam, że to dość nieprzydatny prezent. Założenie pewnie miało być takie, że wyzywamy panie o wyższych poziomach i w ten sposób zdobywamy pkt doświadczenia, po czym przechodzimy na kolejny poziom, a energia odnawia się w sekundę i możemy znowu walczyć. Pewnie wiele z Was zdobyło ostatnie pkt doświadczenia z pracy albo z misji na przyjęciach, gdy miałyście energię (prawie) pełną i doładowanie w nagrodę przepadło. Tak jak u mnie wczoraj: dostałam energię, ale trwało przyjęcie, więc nie mogłam znaleźć nikogo do walki i na nic nie przydała się ta odnowiona energia. Szkoda, bo im wyższy poziom, tym dłużej trwa przechodzenie do kolejnego, więc fajnie byłoby dostać coś, z czego można skorzystać zawsze i w dowolnym czasie.
Proponuję zamianę doładowania energii na paczkę energii. Jeszcze lepiej byłoby dostać paczkę energii + trochę szmaragdów, ale to już raczej pobożne życzenie. :)

Mam jeszcze jeden pomysł, ale jest dość śmiały i nie jestem pewna, czy w ogóle byłby wzięty pod uwagę. Pomyślałam, że skoro mamy paczki z energią, to mogłyby być też paczki z dolarami. Wygrywałybyśmy je przy różnych okazjach, byłyby w kuferku, a gdybyśmy chciały z nich skorzystać, klikałybyśmy "użyj" (jak przy bonusach czy energii) i na naszym koncie pojawiałyby się dolary, w zależności od tego, ile było w paczce.

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Tuśka » 19 sie 2015, o 21:05

O to dobre pomysły! :P
Paczki z dolarami to super myśl, bam! i mnóstwo $ na podwyższenie statystyki czy kupienie dużej ilości rzeczy z kolekcji (czytaj: z 3 na 5 :P ) :) Paczka z energią też byłaby fajna no i szmaragdy-to byłoby zbawienie! Ale nie tak jak kiedyś z każdym poziomem 1 szmaragd tylko może jak się przeszło na 37 poziom to 37 szmaragdów, jak na 40 poziom to 40 szmaragdów- to byłoby ekstra! :D Ale to ostatnie to trochę fantazjowanie, mimo to często myślałam, że taka nagroda zmobilizowałaby mnie do szybszego pokonywania leveli ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: kruella » 20 sie 2015, o 17:12

podpisuję się pod tym obiema rękami :D
Pomysły świetne, znacznie ułatwiłyby (i uprzyjemniły :P) grę. Nagrody za przechodzenie lvl-ów faktycznie są słabe, paczka z energią w miejsce doładowania jej byłaby bardziej sprawiedliwa. Poza tym szmaragdami też bym nie pogardziła :D
Dolary spakowane w paczuszki - jak najbardziej, zwłaszcza, kiedy podnoszenie statystyk osiąga horrendalny poziom (albo ceny z kolekcji, co ostatnio dość często się zdarza :P ).
...

Awatar użytkownika
Lavender
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 168
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 09:26
Lokalizacja: Inny świat:D

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Lavender » 2 wrz 2015, o 17:38

Świetne pomysły :) Fajnie by było, gdyby takowe paczki z dolarami nie posiadały małych sumek typu 40$ czy może nawet i troszkę większych, no dajmy np. 400$ tylko większe sumy :)
,,Jestem jaka jestem i nie próbuj mnie zmienić, bo i tak ci się nie uda''
Obrazek

Link do moich stylizacji:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 09&t=25645

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: co.ma » 3 wrz 2015, o 13:30

Noo, ja nawet myślałam o paczkach z 10 000$. :) Można by było kupić pkt popularności albo zaoszczędzić na kolekcję.

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: co.ma » 3 wrz 2015, o 15:23

Oj, byłoby. Oczywiście, byłaby to duża nagroda, do znalezienia np. w eventach z pudełkami. A nawet 500$ czy 1 000$ byłoby dobre.

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Gatta » 6 wrz 2015, o 13:43

Fajną nagrodą za przechodzenie z poziomu na poziom byłyby diamenty. W wielu grach to właśnie specjalna waluta jest nagrodą za level up.
Odnośnie paczek, w których można by chomikować kasę to ciekawym rozwiązaniem jest kufer w podobnej z założeń gry Bite Fight. Kufer kupuje się za krwawe kamienie, co u nas mogłoby być odpowiednikiem diamentów/szmaragdów i przechowuje on równowartość 8 godzin pracy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lavender
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 168
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 09:26
Lokalizacja: Inny świat:D

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Lavender » 9 wrz 2015, o 14:30

Diamentów by nam na pewno nie rozdawali za następny level, więc można tylko pomarzyć...po za tym muszą na czymś zarabiać..
,,Jestem jaka jestem i nie próbuj mnie zmienić, bo i tak ci się nie uda''
Obrazek

Link do moich stylizacji:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 09&t=25645

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Gatta » 10 wrz 2015, o 13:27

Skoro diamenty można wygrać w kole, to czemu mieliby nie dać np. 5 za level up? Nie leveluje się codziennie, ani co tydzień, więc taka nagroda byłaby fajną motywacją do podnoszenia poziomów ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lavender
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 168
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 09:26
Lokalizacja: Inny świat:D

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Lavender » 10 wrz 2015, o 14:09

Wiesz, wiele osób zaskakująco szybko podnosi poziomy...a w kole można wygrać diaxy, lecz to trzeba najpierw odczekaj odpowiednią ilość dni, by się odblokowały, a jak już będzie się miało możliwość ich wygrania to nie jest pewne, ze akurat tak szybko je wygrasz. Po za tym, losuje się je wcale nie w tak dużych ilościach...
,,Jestem jaka jestem i nie próbuj mnie zmienić, bo i tak ci się nie uda''
Obrazek

Link do moich stylizacji:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 09&t=25645

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Gatta » 10 wrz 2015, o 18:31

To nawet już i 2 diaxy by mogły być. A z koła mi kilka razy się trafiły, raz też z prezentu było chyba 5. To zależy od szczęścia już.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aysen
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 94
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 21:47

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Aysen » 27 paź 2015, o 12:03

W ogóle powinni to koło zlikwidować i przywrócić normalne zadania do przechodzenia na kolejny poziom + oczywiscie jakaś nagroda za przejście na poziom wyżej :)

Awatar użytkownika
Lavender
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 168
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 09:26
Lokalizacja: Inny świat:D

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Lavender » 27 paź 2015, o 17:59

Aysen,
jakoś wiele osób jest zadowolonych z koła. W tym też ja. Dzięki niemu np. osoby nie kupujące diaxów, mają szanse na ich zdobycie..Po za tym wiele zadań było po prostu śmiesznych, szczególnie właśnie jeśli chodzi o nagrody...
,,Jestem jaka jestem i nie próbuj mnie zmienić, bo i tak ci się nie uda''
Obrazek

Link do moich stylizacji:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 09&t=25645

Awatar użytkownika
Aysen
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 94
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 21:47

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Aysen » 27 paź 2015, o 23:01

hmm rozumiem. Ale tak kojarzę, że jak zaczęłam grać to po kilku dniach właśnie dali koło :) więc nie miałam na dobrą sprawę zapoznać się z zadaniami :D

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Nagroda za kolejny poziom

Post autor: Gatta » 31 paź 2015, o 18:35

Zadania były w większości zwyczajnie nudne. Albo drogie bo było np trzeba kupić jakąś kieckę/fryzurę za szmaragdy, której normalnie by się nie kupiło :P
Obrazek

Zablokowany