Dziecko = Ciąża

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: Anasjenaa » 6 wrz 2015, o 17:58

izabelallee pisze:hej, zdecydowanie uważam to za zły pomysł, teraz panuje jakiś dziwny trend na posiadanie dziecka i ciąże wśród gwiazd. Moim zdaniem już posiadanie chłopaka w tej grze jest bez sensem, to gra o modzie a nie o przeświadczeniu, że z posiadania chłopaka płyną jakieś bonusy, dostaje się od niego prezenty po pocałowaniu mln razy... Nie tędy droga, nie uczmy się bycia zależnymi od facetów ;) zamiast ciąży proponuje, więcej kasy więcej sklepów więcej ciuchów więcej butów więcej dodatków :D ooo tak :thumbsup:
Nic dodać nic ująć :thumbup:

Tak, to gra o modzie. Jak ktoś chce zbudować rodzinę, zawsze może kupić sobie Simsy. Z drugiej strony panowie również mają swoją modę. Arena Mody dotyczy także mody męskiej. Można by tu dyskutować nad wyglądem i jakością ubrań dla panów, ale to również moda ^^

Natomiast obecnie żyjemy w świecie, gdzie coraz częściej słyszy się o dziecięcym modelingu. Są dzieci - modelki, które już są gwiazdami, mają swoje blogi i strony internetowe. Oczywiście taka sława to przede wszystkim zasługa dorosłych, którzy chcą ze swoich dzieci zrobić rozpoznawalne twarze. Osobiście nie podoba mi się takie zabieranie dzieciństwa, ale taka jest obecna rzeczywistość. Jeśli spojrzeć na Arenę Mody w ten sposób, to moda dotyczy również dzieci. Być może twórcy gry zmierzają właśnie w takim kierunku :whistling:

Nie mam jednak do końca przekonania ani wyrobionego zdania w tej kwestii :whistling:

Awatar użytkownika
Lorinea
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 140
Rejestracja: 12 sie 2014, o 22:02

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: Lorinea » 25 paź 2015, o 15:32

Jedno, wielkie, kategoryczne N-I-E. :thumbdown: Ciąża? Dziecko? Ludzie złoci... Już samo zrobienie przyjęcia pochłania masę szm/di/$ i przede wszystkim czasu. Co dopiero taka fanaberia... Popieram poprzedniczki które mówiły, że AM to nie Simsy... Kręci Cię założenie rodziny z tuzinem bachorków to zapraszam do empika po simsy a nie wciskać taki badziew na AM...

Awatar użytkownika
Selene
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 136
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 17:56
Lokalizacja: Raz jestem tu, raz jestem tam:p

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: Selene » 25 paź 2015, o 17:50

Ja uważam to za ZŁY pomysł...Ludzie przecież to gra o modzie!To nie jest gra, żeby zrobić sobie rodzinkę, i do tego z dzieckiem!... A graficy? Przecież tyle by im to zajęło zrobienie ubrań dla dziecka, no i dla pani z brzuchem. Tego nie robi się w 5 minut... Po prostu NIE.
"Przegrywali ci, którzy nawet nie próbowali walczyć"

Na AM-Selene
Stylizacje-KLIK

marcelamargarita
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 24 lis 2014, o 18:38

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: marcelamargarita » 25 paź 2015, o 22:31

Sugestia powstała jedni są przeciw ,inni są za , nie każdego stac na kupienie Simsów jak tu ktoś proponował...
Mowicie tutaj o problemie z ubraniami a przecież nie trzeba ich wszystkich przerabiac wystarczy stworzyc jakąs kolekcje tak jak te "stylowe pozy"...one tez nie zawsze pasowały ale już przecież sie przyzwyczailismy do tych trzech nóg itp.
Tak jak ktoś wyżej pisał przebieranie zwierząt jest bardziej dziwaczne a to wam nie przeszkadza..

Mi się pomysł Ciąży podoba i mam nadzieje że kiedyś Twórcy wezmą tę sugestie na poważnie

Awatar użytkownika
Lavender
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 168
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 09:26
Lokalizacja: Inny świat:D

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: Lavender » 26 paź 2015, o 16:23

Simsy można też ściągnąć z internetu ;) I po za tym nie o to tu chodzi. Arena Moda jak sama nazwa wskazuje to gra o MODZIE a nie symulator życia. Gier z zakładaniem rodziny jest pełno, można zagrać sobie w jakąś z nich jeśli kogoś tak bardzo ciągnie do dzieci i zakładania szczęśliwych rodzinek... I po za tym, jeśli by taki pomysł wprowadzili to chyba logiczne, że by musieli więcej ciuchów dać niż jedna nędzna kolekcja. Bo wtedy dziecko by musiało w czymś chodzić, na takiej samej zasadzie jak lala. To tyle w temacie ...
,,Jestem jaka jestem i nie próbuj mnie zmienić, bo i tak ci się nie uda''
Obrazek

Link do moich stylizacji:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 09&t=25645

Awatar użytkownika
Vredna
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 2 paź 2015, o 13:18

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: Vredna » 2 gru 2015, o 10:21

A może frytki do tego? :D Ten pomysł jest sam w sobie do kitu, także nie ma co argumentować jego wad, bo uważam, że żaden z 'twórców' tej gry, nie wziąłby tego nawet pod uwagę.

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: co.ma » 30 sty 2016, o 19:04

Dziecko to nie taki zły pomysł, ale w innej formie. Na pewno nie do opieki, ale jako dodatek w garderobie, czemu nie? :) Skoro mamy psy, węże, smoki, kubki, telefony, lody, to czemu nie dodać dziecka trzymanego na ramieniu? Albo wózek ustawiony przed panią. Dziewczyny, które czują instynkt macierzyński mogłyby przebrać swoje lalki za mamusie. 8)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2592
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: Regelinda » 30 sty 2016, o 22:09

No pomysł wart rozpatrzenia. Kolekcja albo event na dzień matki z odpowiednimi rzeczami do mieszkania. I ze dwoje dziciaków jako towarzysze

Awatar użytkownika
Lorinea
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 140
Rejestracja: 12 sie 2014, o 22:02

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: Lorinea » 31 sty 2016, o 01:48

Coś w tym stylu Reg mogłoby przejść, ale żeby lala zachodziła w ciąże? Kategoryczne NIE

ojerta
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2015, o 18:49

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: ojerta » 11 lut 2016, o 15:48

Niewątpliwie byłby z tym kłopot. Przecież dziecko rośnie. I co? Na każdy wiek osobne ciuchy? I jeszcze inne dla chłopca a inne dla dziewczynki.Chyba że chcecie żeby przez cały czas miało np miesiąc. Żeby zrobić coś takiego z sensem gra musiałaby się niesamowicie rozbudować. Dajcie spokój.

Ale pisanie że ciąża nie pasuje do modelki i tego typu rzeczy nie wiem czy mnie bardziej śmieszy czy przeraża. Po pierwsze dziecko jest o wiele ważniejsze niż wygląd, po drugie przecież w ciąży również można wyglądać pięknie i już bardzo wiele pięknych kobiet, w tym również modelki z dumą eksponowały swój wygląd w tym wyjątkowym czasie i brały udział w specjalnych niepowtarzalnych sesjach zdjęciowych.

Posty sklejono. Proszę nie pisać posta pod postem, tylko używać opcji Edytuj. //sage

Awatar użytkownika
Lavender
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 168
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 09:26
Lokalizacja: Inny świat:D

Re: Dziecko = Ciąża

Post autor: Lavender » 14 lut 2016, o 14:56

Ojerta-oj, nie przeczę co do wyglądu z ciązą :) Ale mi chodziło bardziej, że te ciuchy wszystkie by trzeba zmieniać, bo lala będzie miała wtedy brzuch. A i tez nie wszystkie ciuszki pasują do brzucha. Także nie chciałam obrazac pań w ciazy, ani być źle odebrana :) ;)
,,Jestem jaka jestem i nie próbuj mnie zmienić, bo i tak ci się nie uda''
Obrazek

Link do moich stylizacji:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 09&t=25645

Zablokowany