Fryzura i czat.

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Fryzura i czat.

Post autor: Tuśka » 1 gru 2012, o 07:58

Ja daję pomysł, a Wy go roztrząsacie :D

1.Pamiętacie fryz królowej Zmierzchu? I o ten fryz mi chodzi. Fajnie byłoby gdyby te włosy weszły w życie do Salonu Piękności. W ogóle to jak dla mnie dali za dużo fryzur za szmaragdy. Włosów za szmaragdy mogłoby być trochę mniej bo nie każdy kupuje diamenty do gry. I co? Podejmiecie temat? :D
Ostatnio zmieniony 16 gru 2012, o 17:05 przez Tuśka, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Emneilda
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 84
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 20:40

Re: FRYZURY :D

Post autor: Emneilda » 1 gru 2012, o 19:00

Niestety nie widziałam fryzury królowej zmierzchu, także trudno mi powiedzieć, ale zawsze więcej to lepiej. Natomiast co do fryzur za szmaragdy to faktycznie zdziwiłam się, że jest ich tak dużo, szczególnie gdy porównany z IS, ale przynajmniej szmaragdy są łatwiej dostępne.

:thumbsup: Zapraszam na mój profil: :thumbsup:
[CIACH]

Link do profilu umieszczamy w sygnaturce!//kseen

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: FRYZURY :D

Post autor: bozena2 » 2 gru 2012, o 13:32

to prawda . Mialam nadzieje , ze w AM . beda inne fryzury , atu masz . Nie dosc , ze te sama to najciekawsze za szmaragdy . Przez ostatnie trzy dni zdobylam moze cztery szmaragdy ( peszek ) wiec trudno jest uzbierac .

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Trochę mam tych pomysłów :D

Post autor: Tuśka » 17 gru 2012, o 14:23

2. Kolejny pomysł :D
Grałyście kiedyś w MovieStarPlanet? Tam u dołu jak się zalogujesz, masz pasek ze znajomymi,którzy są online. Jeśli kliknie się w chmurkę można pisać różne wiadomości i rozmawiać ze sobą. Oczywiście trochę zmienione, przydałoby się takie coś na AM, bo brakuje mi opcji szybkiego porozumiewania się, a nie: wchodzenia w odebrane, zakładkę prywatne i odczytanie wiadomości, a jak ktoś ma wolny internet to wchodzi i wejść nie może. A tak szybkie wiadomości....
Jeśli ktoś naprawdę tego pojąć nie może to niech wejdzie na MSP. :rolleyes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Emneilda
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 84
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 20:40

Re: Trochę mam tych pomysłów :D

Post autor: Emneilda » 17 gru 2012, o 18:21

Takie coś w stylu czatu?

Awatar użytkownika
Arnica
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 59
Rejestracja: 3 sty 2011, o 01:15
Lokalizacja: wlkp

Re: Fryzura i czat.

Post autor: Arnica » 18 gru 2012, o 14:29

Przypominam, że tworząc wątek należy przestrzegać regulaminu forum. Tytuł powinien jasno mówić o treści wątku, więc proszę tego pilnować i nie zmieniać go dowolnie.
Poza tym zalecam wklejać sugestie w jeden wątek - unikniemy wielkiego bałaganu ->http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 88&t=18304
I'm a cat

Arnica

Zablokowany