Ocenianie pan .

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
qazwsxedc
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2010, o 09:25
Lokalizacja: poland

Re: Ocenianie pan .

Post autor: qazwsxedc » 2 lis 2012, o 09:11

Bozena2 ja jestem na 9-tym poziomie,ale na poczatku wygrywałam takie marne dolce :thumbdown: a teraz to w sumie zdarza się mi dosyć często wygrać od 200 w górę. Na angielsiej wersji nawet kiedyś wygrałam jednorazowo 509. Ale pojedynkuje się tylkoz paniami na moim poziomie lub wyższym,przynajmniej teraz ponieważ staram się jak najszybciej wbić na wyższy poziom. Szkoda tylko,że energia tak wolno się ładuje:(
Obrazek

Awatar użytkownika
Monikóka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 142
Rejestracja: 10 maja 2011, o 09:06

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Monikóka » 2 lis 2012, o 09:33

Mam podobne zdanie do dziewczyn wyżej. Też jestem na 10 poziomie, gram w PP wtedy kiedy mi się chce wygrywam tyle ile wygrywam jak mi do czegoś brakuje to wysyłam lalkę do pracy i nie płaczę przez to, że ktoś mi zabrał np.300 $ w pojedynku, bo to normalne. Za chwilę wyzwę pare Pań i się mi to wróci. Parę razy udało mi się wygrać około 500$ więc chyba miałam szczęście. Wydaje mi się że 50$ za głos to jeszcze nie jest aż taka straszna suma, zawsze możesz przeznaczyć go na jedną najlepszą twoim zdaniem osobę, lub wogóle nie głosować, bo nikt Ci nie każe. A zaliczanie zadań nie jest potrzebne żeby przejść wyżej, a nawet jak zdarzą się zadania z gwiazdkami to jest to kwestia 1 czy 2 a na 10 poziomie trochę tych gwiazdek już trzeba uzbierać.
[glow=red]Żeby być kochanym trzeba najpierw pokochać siebie[/glow]


Moja lala
Stylizacje :)
coś o mnie

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Eladria » 2 lis 2012, o 11:16

Bożena, a może spróbowałabyś zagrać z paniami z równego poziomu, a nie niższego, wtedy może wygrana jest większa.
Dziś wygrałam za 10 PP 1600 $....... Lekką ręką.... Ale gram z paniami z równego poziomu, przynajmniej gwiazdki zdobywam :D Poza tym nawet jak masz niską kwotę na swoim koncie to nie znaczy że mało wygrasz w PP. Wygrana zależy od osoby, którą wyzywasz - jeśli ma dużo kasy - to i dużo wygrasz.
Obrazek
Obrazek Obrazek

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 2 lis 2012, o 13:21

Wlasnie zalogowalam sie do gry . I co . Wygralam 143 $ a przegralam 531 $ . Gram tylko z paniami na rownym poziomie . Silniejszych nie wyzywam , bo jest to gra z gory skazana na porazke . Slabszych nie wyzywam bo jest to moim zdaniem nieuczciwe . Oczywiscie rozumie , ze jest to gra i raz sie wygrywa a raz przegrywa ( przykre jest , ze wiecej przegrywam niz wygrywam ale trudno tak wypada ) . Przewodnim tematem mojego postu jest oplata za glosowanie a nie rozgrywki PM .
Ale po przeczytaniu odpowiedzi nie dziwi mnie , ze wielu paniom to nie przeszkadza . Jezeli faktycznie tak duzo wygrywacie w pojedynkach to stac was na oddawanie glosow . Natomiast jesli chodzi o to , ze nikt mi nie kaze oddawac glosow . No coz , faktycznie nikt mi nie kaze . Ale nie oszukujmy sie , jezeli nie wejdziesz na profil innej pani i nie zostawisz oceny to praktycznie jestes niewidzialna w grze . I masz bardzo znikome szanse na zdobycie ktoregokolwiek miejsca na podium .

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Eladria » 2 lis 2012, o 13:43

Bożena, ale czy ty kalkulujesz, zanim podejmiesz wyzwanie z panią na swoim poziomie? Sprawdzasz orientacyjnie, która z Was wygra? Czy walisz na oślep :D
Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
qazwsxedc
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2010, o 09:25
Lokalizacja: poland

Re: Ocenianie pan .

Post autor: qazwsxedc » 2 lis 2012, o 13:48

Bozena2 wiem o czym mówisz. Moja rada jest taka,abyś inwesowała w ćwiczenia ja tak robię, lepiej sie opłaca wydać 300 coś dolców na ćwiczenia i zdobyć w jakiejśc kategorii jeden punkt wyżej,niż produkować się i wydawać parę tysięcy np. na ciuchy żeby ten punk wbić, jeśli akurat w sklepie mnie nic nie interesuje. To naprawde pomaga,potem zbijasz fortune,zastosowalam te taktykę w angielskiej wersji i teraz jestem bogata xd od samego poczatku trzeba podnosic statystyki wtedy będziesz wygrywała z paniami na wyższych poziomach czy równych.
I również uważa, że mozliwosc wyzywania słabszych jest trochę nieuczciwa. No ale, czasami przydatna :thumbsup:
Obrazek

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 2 lis 2012, o 15:19

Agusia-69- oczywiscie , ze sprawdzam jakie mam szanse . Nauczylo mnie tego IS . Dzieki temu wyzywajac kogos na pojedynek wygrywam . Tyle tylko , ze te wygrane sa naprawde niskie ( widocznie mam pecha ) , natomiast jak zostaje wyzwana przegrywam od razu z grubej rury ( 200$-300$ )No coz , moze i dla mojej pani przyjdzie lepszy czas .

qazwsxedc dzieki za rade . Chyba faktycznie masz racje i trzeba bedzie isc w tym kierunku .

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Eladria » 2 lis 2012, o 15:40

Mówię ci - spróbuj zagrać z dziewczynami ze swojego poziomu :)
I może faktycznie podpracuj swoje statystyki - kup coś, makijaż zmień kilka razy.... Bo to przecież na tych statystykach opiera się tabela w PP :)
Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Kavanilla
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 09:29

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Kavanilla » 5 lis 2012, o 11:44

Zanim kogoś wyzwę na pojedynek, czyszczę konto z kasy inwestując w statystyki. Dopiero z pustym kontem pojedynkuję się. Jeśli przegram na pewno stracę niewiele, a na pewno mogę więcej zyskać. Warto wyzywać o pełnych godzinach, bo panie dostają pieniądze za mieszkanie, więc na ich koncie na pewno są jakieś $. Poza tym polecam wyzywanie z rana, kiedy to większość pań akurat kończy swoją pracę, bo użytkowniczki najczęściej wysyłają lalki na 8h do pracy tuż przed pójściem spać, a rano nie każda ma czas na zainwestowanie zarobionych $.

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Ania » 5 lis 2012, o 11:56

Pieniądze za pracę są doliczane do kont dopiero, kiedy się na nie zaloguje. Nawet jeśli ktoś wyśle lalkę do pracy na noc i rano nie wejdzie wydać pieniędzy, to nic się nie stanie - nikt tej kasy nie zabierze.

Co do oceniania Pań, to nie wyobrażam sobie, żeby było darmowe. Podnoszenie statystyk jednak powinno być płatne, a głosowanie to przecież nic innego, jak podnoszenie hojności. 50$ to nie jest tak dużo, od 12 poziomu zaczyna się zarabiać całkiem spore pieniądze i za pracę i za mieszkanie, więc nie jest źle :)

Awatar użytkownika
Vvictoriaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 20:22

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Vvictoriaa » 5 lis 2012, o 20:27

Swoją drogą,uważam,że opłata za głos nie jest olbrzymia, a w ten sposób chociaż w jakiejś części zapobiega dziecinnej zabawy "daje wszystkim plusy" lub "daje wszystkim minusy".

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Eladria » 6 lis 2012, o 07:08

Ale w tym momencie zanim ktoś, kto ma mało kasy, 2 razy zastanowi się zanim odda bezmyślnie głos.
Ja tam nie narzekam :)
Obrazek
Obrazek Obrazek

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 6 lis 2012, o 13:51

W pewnym stopniu moge sie z Wami zgodzic ( chodzi o bezmyslne oddawanie glosow ) . Ale z drugiej strony jezeli nie stac mnie ( przykladowo ) na oddanie glosow ( nie oszukujmy sie nie wystarcza dwa trzy glosy ) nikt nie odda glosu na moja pania . Czyli nie mam szans na podium . Przyznajcie bezzstronnie . Za same komentarze nikt nie odda glosu na Ciebie ( sprawdzilam to ) . Wiec realne szanse maja tylko te panie ktore stac na zakup diamentow w realu .

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Eladria » 6 lis 2012, o 13:56

Nieprawda. Wysłałam 30 komentarzy. Bez głosowania. I tylko nielicznie nie zagłosowali na mnie. A w swoim komentarzu nie pisnęłam ani słowa, że wydałam 50 $ bo oddałam głos. Więc ludzie głosują nie tylko na tych, którym są "winni" przysługę. Po prostu - głosują. I pudło jest realne bez ładowania kasy w grę.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Tuśka » 6 lis 2012, o 14:58

Popieram Cię bozena2, że punkty hojności są dodawane z jaką częstotliwością oceniasz, bo mam 20 hojności(w tym 5 z ćwiczeń) i na pewno nie zagłosowałam tylko 15 razy. A jeżeli chodzi o pojedynki: też miałam taki czas, że wygrane z pojedynków wynosiły 8$, 2$. Ale to minęło i dzisiaj wygrałam z pojedynku(1!) 417$, a ogółem to było około 1500$. Lecz, owszem uważam, że każda pani miała taki czas , że wygrane z pojedynków były bardzo małe lub nawet zerowe.
Jeżeli jednak chodzi o głosowanie to niech zostanie tak jak jest. :thumbsup:
Obrazek

Zablokowany