Ocenianie pan .

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 31 paź 2012, o 21:42

Bardzo mi sie podoba AM ., ale mam jedno zastrzezenie . Uwazam , ze to nie w porzadku iz oceniajac panie ( dajac im szanse na puchar i diamenty ) musimy jeszcze za to zaplacic . Nie kazda z nas stac na zakup diamentow za realna gotowke , a pieniadze ktore sie zarabia sa zbyt niskie zeby na czas zaliczyc zadania . Mysle , ze nalezalo by zniesc oplaty za punktowanie innych pan .

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Ocenianie pan .

Post autor: redblossom » 31 paź 2012, o 22:44

Jest juz watek z sugestiami do Areny Mody.
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... t=sugestie

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 31 paź 2012, o 23:03

Zgadza sie , ale nie znalazlam tego tematu . Jestem pewna , ze jest to wazna kwestja dla wielu pan .

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Daga » 31 paź 2012, o 23:12

Ocenianie na AM jest płatne, ponieważ dodaje punkty do statystyk, więc według mnie jest to jak najbardziej sprawiedliwe. Jeśli zniesiono by opłaty za głosy, to hojność też musiałaby zostać usunięta.

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 1 lis 2012, o 01:43

Nie koniecznie . Hojnosc to rowniez czestotliwosc z jaka oceniasz . Wysokosc ocen . W obecnej sytuacji szanse maja jedynie panie ktore stac na kupno diamentow . Jesli masz do wyboru wydac pieniadze na hojnosc czy na zaliczenie zadan , ja wybieram to drugie poniewaz na oba warianty mnie nie stac . Tak samo nie w porzadku jest to , ze jak ja wygrywam w pojedynku mody zbieram od 0 do gora 100 $ , a kiedy przegrywam znika mi jednorazowo od 150 do 300 $ .

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Ocenianie pan .

Post autor: redblossom » 1 lis 2012, o 02:09

Nie widze zadnej potrzeby doladowywania diamentow w celu oddania glosu. Mamy wystarczajaco duzo opcji zarabiania dolarow; praca, dochod z mieszkania, pojedynki czy gry. Wlasciwie wiekszosc opcji, ktore sa dostepne za diamenty, sa rowniez dostepne za szmaragdy, oprocz wymiany waluty. Zreszta, im poziom dalej, tym wiecej pieniedzy mozna nazbierac.
A wydawanie pieniedzy w zamian za mozliwosc oddania glosu bardzo mi sie podoba. Moze graczki dwa razy zastanowia sie na kogo oddaja swoje glosy i miejmy nadzieje, nie bedziemy miec takiej makabry na podium jak mamy ostatnio na IS.

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 1 lis 2012, o 12:09

Nie chodzi mi o to , zebym dostawala dolary czy diamenty za oddanie glosu . Chodzi mi o to zebym ja nie placila za to , ze oddam na kogos glos . Jesli chodzi o zarabianie , to badzmy szczere , w stosunku do koniecznych wydatkow ( zaliczanie zadan ) sa to bardzo niskie kwoty . Glosowanie powinno byc bezplatne . ! A jesli chodzi o mozliwosci zarabiania . wlasnie przejzalam moje statystyki . Z mojej calonocnej pracy stracilam 1001 $ , czyli zostalo mi 200 $ . I gdzie te kokosy za ktore mam zaliczac zadania i glosowac na inne panie ?!

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Eladria » 1 lis 2012, o 12:26

Ale jak wyślesz kukłę do roboty to zarobi 1000$, poza tym PP i drugie tyle zarobisz lekką ręką. A jak nie chcesz -to nie głosuj. Nikt nie nakazuje ci oddawania głosu.
Obrazek
Obrazek Obrazek

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 1 lis 2012, o 13:50

Mylisz sie . Jak juz pisalam Z dzisiejszego zarobku nie mam juz nic , a wrecz musialam dolozyc bo stracilam juz przeszlo 1500 $ . Na 10 pojedynkow mody ( wszystkie wygralam ) zarobilam 317 $ . Wiec policz sama - wygralam 317 a przegralam 1500 bilans wychodzi na minus jak by nie patrzyl . A jesli chodzi o to , ze nikt mi nie kaze oddawac glosow to rowniez nie jest prawda . Przeciez w AM trzeba zaliczac zadania zeby zdobywac poziomy . Wlasnie jedno z moich zadan to ocen 30 pan na FTV czyli nastepne 1500$ .

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Daga » 1 lis 2012, o 14:02

Zaliczanie zadań nic nie mam do poziomów, bo poziomy zależą od doświadczenia. Zadania są jedynie dodatkiem, a nagrody za nie są i tak bardzo małe.

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 1 lis 2012, o 14:31

No coz kazda z Pan ma prawo do wlasnego zdania i ja to oczywiscie szanuje ( bo tak powinno byc ) . Zadania pomagaja w osiagnieciu wyzszego poziomu ( moze nie bezposrednio , ale jednak ) . A poza tym to jednak fajnie wygrac dodatkowe gwiazdki i przedmioty ktorych nie mozna kupic w sklepie .

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Eladria » 1 lis 2012, o 14:50

bozena2 ja też musiałam ocenić domki i jakoś nie narzekałam. Zresztą powiedz mi jak mogłaś wygrać 10 pp i zarobić tylko 300 $ ? To jest niemożliwe :D ja za jeden PP tyle wygrywam. Który masz poziom? Ja jestem na 10, bardzo rzadko gram, ale jak 2 razy w ciągu dnia zagram w PP, to niezłe ciuszki kupuję za wygraną :)
Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Ocenianie pan .

Post autor: kruella » 1 lis 2012, o 16:40

ja uważam, że opłata za ocenę to fajny pomysł, pani na podium faktycznie musiała na to zasłużyć, skoro inne panie oddały na nią głosy warte 50$
...

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 1 lis 2012, o 21:43

Agusia __69_K jestem jak Ty na 10 - ym poziomie . Jestes szczesciara w takim razie , ja nigdy nie wygralam 300 $ jednorazowo . Zazwyczaj mam od 0 $ ( nawet jak niby wygralam ) do kikudziesieciu dolcow . Moja najwieksza wygrana to 182 $ . A gram od 2 - 3 razy dziennie odkad udostepniono gre . Mozesz mi nie wierzyc ale tak wlasnie to wyglada . Gdybym wygrywala po 200 - 300 $ jednorazowo to moze nie przeszkadzalo by mi , ze trzeba oplacac glosowanie .

Awatar użytkownika
Contra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 220
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:49
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Contra » 1 lis 2012, o 22:06

bozena2 wiem o czym mowisz, dzis wygralam w 4 pojedynkach 120 dolcow :thumbdown: Zdarzylo sie tez nie raz, ze przy dziesieciu ledwo do 500$ dociagnelam. A jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie, wygrac 1500-2000 dolcow w 10 poj. Nawet jesli uda sie te 200$ wygrac z jedna, to nasteone sa po 4, 30, 70$, a czesto i nic. Dlatego najpierw wysylam lalke do pracy, jak skonczy to dobijam pojedynkami i dopiero wtedy cos kupuje. Jak mi zostanie z zakupow np. 72$ to oddaje glos, aby wyczyscic sie do jak najmniejszej kwoty 8) Robie tak za kazdym razem. Wiadomo, ze co godzine mozna kazdego wyzwac, wiec wole sobie podobijac statystyki, niz aby ktos mi to zabral w pojedynku ^^
Jesli chodzi o kase za glosy, to wolalabym, zeby zostalo tak jak jest.

Zablokowany