Ocenianie pan .

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 6 lis 2012, o 19:51

No coz Agusia_69 Widocznie mamy inne doswiadczenia w kwestji glosowania . Nigdy w komentarzach nie wspominam o ocenach ( ani w AM ani w IS ) . Od piatku skomentowalam okolo 100 pan i otrzymalam DWA komentarze . Tak wiec nie przekonasz mnie , ze ocenianie nie ma wplywu na walke o podium .

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Eladria » 7 lis 2012, o 18:54

Wiesz co, ostatnio spotkałam się nawet z oszustwem na AM :D
Dwie osoby napisały, że głosowały, a liczba punktów nie zwiększyła się ani o 1 pkt :D
Wydaje mi się, że część osób - nie żebym teraz kogoś miała na myśli - pisze, że głos oddało, a tak na prawdę nie zagłosowały. A ty wchodzisz i niby "oddajesz" głos, i tak na prawdę jesteś po "stracie". Ja jak wyślę 20 komentarzy - od 90% mam zwrot komentarzy oraz punkty.

Który masz już poziom?
Obrazek
Obrazek Obrazek

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Ocenianie pan .

Post autor: bozena2 » 8 lis 2012, o 15:57

I wlasnie dlatego podjelam watek o platnosci za oddawanie glosow . Ja z takimi ( oszukanymi ) komentarzami spotkalam sie niejednokrotnie na IS . no i tutaj juz niestety tez . Ja nigdy nie pisze ile i na jakakategorie oddalam glosow ( uwazam , ze jest to proba naciagania ) . Komentuje jak dana pani wyglada i mysle , ze o to chodzi .

Lilia_91
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2012, o 08:24

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Lilia_91 » 15 lis 2012, o 16:08

Dziewczyny, jak już ktoś wyżej wspominał, próbujcie wyzywać na pojedynki Panie na równym poziomie (przy czym patrzcie też na ich punkty popularności, aby miały mniej niż Wy). Wtedy na pewno będziecie wygrywały dużo więcej $. Mnie osobiście zdarzyło się wygrać 400 i więcej przy jednym pojedynku...
Pana Steel

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Ocenianie pan .

Post autor: Eladria » 16 lis 2012, o 18:25

Wiesz co, faktycznie zaczęłam inwestować w tabelkę z moimi wytycznymi - przed pojedynkowaniem - wydaję całą kasę na ćwiczenia. I dziś z rana jak ogrywałam - wygrałam 1800 $ :) i potem jeszcze popołudniu rozgrywałam - tak samo. Może faktycznie warto inwestować w tabelkę :thumbup:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Ocenianie pan .

Post autor: kruella » 25 gru 2012, o 12:55

ja osobiscie mało głosuję, za drogo;)
...

Zablokowany