Sugestie do Areny Mody

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Execute » 29 mar 2016, o 19:32

ta, nigdy nie bylo eventu w którym mozna bylo zdobyć takie tło więc nie pisz bajek .

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Casandra » 29 mar 2016, o 19:41

Event taki był, jednak pokazał się tylko na Imperium Stylu, ponieważ Areny jeszcze nie było, lub były to jej początki :whistling:
No i rzeczywiście były w nim do zdobycia cudowne ubrania, a jako nagroda główna było tło z Jackiem :love:
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Elsewhere
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 412
Rejestracja: 15 maja 2011, o 10:18
Lokalizacja: z czwartego piętra...

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Elsewhere » 25 kwie 2016, o 22:10

Uatrakcyjnić garderobę o różnego rodzaju dodatki!!!!!
W tej chwili mam poziom 20. Do gry wróciłam po dluuugim czaasie, więc spora część kolekcji i eventów mnie ominęła i zauważam jedną rzecz - za każdym razem, gdy chcę skompletować strój brakuje mi dodatków... szali, ozdób do włosów, różnorodnej biżuterii, nawet rajstop do eleganckiej sukienki nigdzie nie ma :cursing:
Give me coffee to change the things that I can change,
and wine to accept the things that I can't...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 25 kwie 2016, o 23:04

Pierwsze przyzwoite pończoszki są na poziomie 26 w Lady's Secret. Potem będą jeszcze zwykłe rajstopy i siatkowe pończochy. Niestety, do tego czasu zostają ewentualnie szczęśliwe karty, pakiet 3. Tam też są pończochy.

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Wednesday » 15 lip 2016, o 10:27

Brakuje mi możliwości tworzenia własnych kategorii w mieszkaniu. Chętnie rozbiłabym takie zbiorcze kategorie jak "dekoracje" na kilka mniejszych, bardziej sprecyzowanych, chciałabym też dzielić meble eventami/kolekcjami. Przymierzam się do przeprowadzenia remontu mieszkania, ale bałagan w grajdołku skutecznie mnie odstrasza :thumbdown:.

O nowych osiągnięciach była już mowa nie raz i nie dwa, ale to nadal bardzo aktualny temat. Twórcy gry powinni zrobić coś, żeby zachęcić nas do dalszej gry. Nie ma jeszcze osiągnięć związanych z sesjami zdjęciowymi, godzinami pracy, klubami (ilość pokazów mody), głosowaniem, zostawianiem komentarzy. Mogłyby być też powiązane z eventami - osiągnięcia związane ze zdobywaniem unikatowych fryzurek/ubrań/mebli.

Prawie każda opcja w grze ma potencjał i można ją rozwijać. Narzeczony - praca, wyjazdy, cokolwiek, co przypominałoby nam o nim i co przynosiłoby realne korzyści (chociażby szm). Pupile - np. zabawa z wybranym pupilem mogłaby skutkować zdobywaniem punktów do oddania (lojalność i tak prawie każda z nas ma znacznie wyższą od innych statystyk). Wesołe miasteczko - zamiast dodawać dwa eventy jednocześnie, można tam wrzucić trochę nowych rzeczy, które mogłybyśmy zdobywać na wzór niektórych wydarzeń.

Gra robi się po prostu nudna. Na co dzień polega głównie na wydawaniu $ na hojność/urodę, a chyba nie tak to powinno wyglądać :sleeping:.
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
Wikuniaa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 54
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 15:26

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Wikuniaa » 15 lip 2016, o 14:32

Opcje w klubach można by trochę wzbogacić.
Pokaz mody jest w chwili obecnej nudny. :sleeping: Do tego co jest można by dodać konkurs na "Najlepszą stylizacje tygodnia". Ten konkurs polegałby na wybraniu najlepszej stylizacji w danym dniu. Kandydatkami do tego konkursu byłyby członkinie klubu. Osoba, która zdobyłaby najwyższą ilość głosów przez tydzień, zostałaby zwyciężczynią konkursu i w nagrodę otrzymałaby kilka szm i punktów dośw. Natomiast osoby, które głosowały dostałyby $ i punkty dośw. Ten konkurs byłby indywidualny dla każdego klubu. :)
The sun will rise and we will try again.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: LaFemmeNikita » 16 lip 2016, o 01:21

Też mam sugestię...
Miło by było przeczytać gdzieś tutaj na forum podziękowania któregoś z naszych adminów za tyle fajnych sugestii rozwoju gry wymyślonych przez użytkowników z zapewnieniem, że te najciekawsze, możliwe do realizacji koncepcje są zbierane i wysyłane jako podpowiedzi do twórców gry.

Przynajmniej Ci którzy się w tym wątku produkują wiedzieliby, że ktoś to w ogóle czyta i kogoś to interesuje.

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: sage » 16 lip 2016, o 14:21

Oczywiście, że sugestie są czytane i przekazywane. Już po raz kolejny został wystosowany list do producentki gry z wszystkimi najciekawszymi sugestiami, skargami i zażaleniami. Jeszcze nigdy nie dostaliśmy żadnego odzewu, ale ciągle próbujemy i może tym razem ponad 3 strony A4 Waszych wypowiedzi połączonych w sensowne akapity i przetłumaczonych na angielski przyniosą jakiś efekt.
Zostały poruszone m.in. takie tematy: rozwój poziomów 50+, nagrody za podniesienie poziomu, rozwój klubów, wzrastające ceny eventów, tematyka eventów, częstotliwość eventów, brak porządnych kolekcji, tematyka kolekcji (np. meble, dodatki), nowe osiągnięcia, opcje dla narzeczonego, opcje dla zwierzaków, rozwój Wesołego Miasteczka, kategorie w garderobie, kategorie w mieszkaniu, problem tracenia graczy, którzy są już znudzeni i nie logują się, pytanie o wersję mobilną, wesela i przyjęcia urodzinowe. Mam tylko nadzieję, że producentka przeczyta to i chociaż jedną rzecz zdecyduje się wprowadzić do gry.

PS. U nas Admin jest tylko jeden ;)
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Zahara
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 58
Rejestracja: 20 sty 2014, o 15:23

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Zahara » 27 wrz 2016, o 12:48

Czekam, aż w grze pojawią się wrotki i łyżwy. Do tej pory są tylko jedne łyżwy czarno - niebieskie od chłopaka, a przydałaby się pełna gama kolorów i wzorów.

Awatar użytkownika
Deborath_A_A
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 360
Rejestracja: 21 lip 2014, o 18:16

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Deborath_A_A » 26 lis 2016, o 13:31

odnośnie sugestii co do zmian, nie wiem czy taka sugestia kiedykolwiek padła, ale fajnie by było gdyby była możliwość "łączenia klubów":) tych klubów jest już tyle że głowa mała, niedługo będzie wiecej klubów niż uczestniczek stąd też jest znikła ilość w niektórych klubach bo Panie wolą otworzyć swój własny.
Oczywiście z łączeniem klubów wiązałałoby się przeniesienie wszystkich Pań jak i skarbonki klubu:)

Byłoby fajnie :D
~Deb:*

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Execute » 26 lis 2016, o 18:52

Ja jestem na NIE. Zdecydowanie na NIE.
Wolałabym, żeby ilość miejsc w klubie wzrosła do np. 70

Awatar użytkownika
Alice266
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1704
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Alice266 » 26 lis 2016, o 19:24

wolałabym sojusz zamiast możliwość łączenia

Awatar użytkownika
Deborath_A_A
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 360
Rejestracja: 21 lip 2014, o 18:16

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Deborath_A_A » 26 sty 2017, o 19:27

albo sojusz - też fajnie brzmi.

ilości ludzi w klubach? po co jak niedługo bedzie tyle klubów co ludzi na grze...



Pisać można i tak nic nie wchodzi w życie :D
~Deb:*

Awatar użytkownika
Chibi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 25
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 17:00

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Chibi » 6 mar 2017, o 17:58

Rozdział w Centrum Przyjęć imprez na które jest sie zaproszonym oraz na te na których się było.
Obrazek

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: YF98 » 7 mar 2017, o 20:47

Chibi, genialny pomysł popieram!
Ja raczej często na nie nie zaglądam, ale wielu ludziom by to życie ułatwiło np. jakaś Pani była na połowie przyjęć, kolejna się zapowiada, a ona robi jeszcze własne i chce zaprosić tylko te te Panie, na których przyjęciach była. Co teraz?
Trochę mało prawdopodobne, ale dla niektórych potrzebne jest to tylko po to by ogarnąć gdzie się było, a gdzie będzie :)
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Zablokowany