Sugestie do Areny Mody

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Alice266
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1704
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Alice266 » 30 sty 2016, o 16:53

Tablica ogłoszeń byłaby fajna :) Panie mogłyby za drobną opłatą (tak jak reklama w rankingu) wywieszać ogłoszenia np. o naborze w klubie.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 30 sty 2016, o 17:03


Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: co.ma » 30 sty 2016, o 19:01

Regelinda pisze:Paznokci nie będzie w salonie, bo były w evencie albo kolekcji, więc panie które je zdobyły w ten sposób mogłyby poczuć się oszukane. Też bym chętnie powitała kolorowe paznokcie, no ale rozumiem, dlaczego ich nie będzie
Ten argument jest strasznie marny (wiem, że nie Twój, tylko administracji), ponieważ urażone mogą się też czuć dziewczyny, które kiedyś zdobyły ubrania w eventach lub czasowych kolekcjach, a te są powtarzane. No, bo był jakiś event, zdobyłam ciuch i czuję się wyjątkowa, bo nie wszystkie dziewczyny go mają, nie wszystkim udało się zdobyć. A po jakimś czasie jest powtórka i dziewczyny mają szansę na zdobycie tych samych ubrań, które ja już mam. W takiej sytuacji czułabym się oszukana, bo dlaczego ma być druga szansa?

Mam trochę tych paznokci z eventów i chętnie bym je oddała za paznokcie w salonie piękności. Mam długie paznokcie wiedźmy w dwóch kolorach, paznokcie krótkie w dwóch kolorach, krótkie ombre w jednym i średnie w 5 czy 6 kolorach (ciemnych). Nie jest to duży wybór i naprawdę wolałabym opcję paznokci w salonie.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 30 sty 2016, o 22:06

Z tym argumentem to nie koniecznie tak. Jeśli coś było w evencie i trzeba było się napracować, żeby to zdobyć, a niejednokrotnie wydać diamenty, to jak ma czuć się ktoś, kto widzi to potem za darmo dostępne dla każdego. To tak jak z pomysłem fryzur czy części twarzy z eventów. Nie chciałyśmy za chwilę zobaczyć, że to, na co wydałyśmy diamenty za chwilę dostępne jest za szmaragdy. Niestety, nikt ni pomyślał, że lakier do paznokci u dłoni i stop to standard dla każdej kobiety i nie wrzucił tego do salonu (zapewne jakiś facet). Należy zatem liczyć na powtórkę eventu.

Inaczej jest z kolekcją. Był taki przypadek ubiegłorocznej kolekcji wiosennej, że część ubrań z niej trafiła do pakietu podstawowego dla nowych graczy, a panie, które wcześniej kupiły je w kolekcji dostały zwrot szmaragdów i diamentów na nie wydanych. Więc jeśli paznokcie byłyby wcześniej w kolekcji, można by było zastosować taki sam zabieg i wtedy dodać na stałe do salonu. Można by było wymyślić zupełnie nowe, ale nie oszukujmy się, jak bardzo można poszaleć jeśli chodzi o kolorowe paznokcie w grze? Ograniczona ilość możliwości.

Co do powtórek eventów czy kolekcji, to nie mam nic przeciwko temu. Zanim zaczęłam grać, jak zauważyłam, było sporo fajnych rzeczy :D

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: co.ma » 31 sty 2016, o 00:11

Diamentów nie wykorzystuję w eventach, więc te paznokcie zdobyłam bez ich wydawania. Pewnie wylosowałam albo odkryłam w saperze, czyli zdobyłam za darmo. Żeby mieć fryzurę czy element twarzy zawsze trzeba zużyć diamenty. Nie można porównać fryzury do paznokci, bo fryzura jest bardziej wartościowa, zazwyczaj kosztuje sporo diamentów.

Przecież w tej sytuacji można zjeść ciastko i mieć ciastko. Zostawić paznokcie w garderobie, żeby nikt nie czuł się stratny i w salonie piękności też dodać. Byłby problem, gdyby ktoś chciał założyć jednocześnie te z garderoby i te z salonu, ale może dałoby się zablokować taką możliwość. Te paznokcie, które mam naprawdę nie są niczym specjalnym, mam zaledwie kilka kolorów, które tylko czasem mi pasują. Nie mam jasnych, neutralnych barw, które często by się przydawały. Dla twórców gry paznokcie w salonie mogłyby być kolejnym sposobem na wyciągnięcie od nas diamentów. Tak jak w przypadku fryzur, najbardziej wypasione wzory byłyby do odblokowania za najcenniejszą walutę.

Masz rację, powtórki kolekcji czy eventów są dobre dla osób, które nie skorzystały z nich za pierwszym razem. W przypadku powtórek eventu jest kiepsko dla tych, którzy go ukończyli, bo nie dostają nowego eventu i jeszcze odziera się te osoby z wyjątkowości, bo więcej graczy zdobywa ciuchy z powtarzanego eventu. Czyli nikt nie dba o uczucia tych, którzy wcześniej ukończyli Miasto Cieni. To mnie razi, że powtórkę eventu można zrobić i nikogo nie interesuje, że część graczek będzie zawiedziona, ale paznokci już nie można dodać do salonu, bo ktoś będzie zły, że teraz wszyscy to mają, a nie tylko szczęściarze.

Dziwny jest ten argument o dbaniu, by nikt nie czuł się oszukany. Sądzę, że powód odmowy jest inny.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 31 sty 2016, o 01:30

Bo event powtarza się na takich samych zasadach, na jakich był wcześniej. Nic nie jest ani tańsze ani droższe. Nie jest to zdobyć ani łatwiej, ani trudniej. Gdyby kiedyś powtórzono event, który mam zrobiony w całości, jakoś nie czułabym się z niczego odarta, bo nie tracę ani nie zyskuje nic na tym, a mogę sobie odpocząć od tego eventowego kołowrotu. Natomiast paznokcie, których nie było w salonie od początku gdy, a były zdobyte w kolekcjach czy eventach, a nie otrzymane w pakiecie, traktuję tak samo jak każdy ciuch, fryzurę czy element twarzy, albo mebel zdobyty inną drogą niż kupiony w sklepie lub otrzymany w pakiecie. Czy chciałabyś sukienkę na która wydałaś szmaragdy znaczyć do kupienia za dolary? Ja bym się trochę poczuła oszukana, bo szmaragdy jednak trudniej zdobyć. Żeby nie było, nie mam żadnych paznokci i też bym się na nie chętnie rzuciła. Ale widziałam już różne rzeczy w tej grze i staram się zrozumieć każdą ze stron. Więc może niech wypowiedzą się panie, które zdobyły paznokcie w różnych wydarzeniach. Może zróbmy ankietę na ten temat. Ja byłabym za paznokciami. Ale czy inne panie, które mają może ładniejsze paznokcie niż ty, nie poczułyby się oszukane, że musiały zapłacić za coś, co okazuje się jest wrzucane za darmo, bo poza jakimiś specjalnymi paznokciami przy rożnych okazjach nikt nic nowego nie wymyśli. Czy ktoś chciałby ankietę na temat paznokci w salonie? Cenna byłaby wypowiedź pań, które ten obiekt pożądania wielu posiadają

I bardzo możliwe, że powód odmowy jest inny. Po co dawać coś za darmo, skoro inni już kupili i zapłacili. Reszta też kupi, jeśli im rzucimy

Edit:

Mam może jeszcze propozycję z gatunku: i wilk syty, i owca cała. Może państwo twórcy gry opracowali paznokcie do salonu zarówno do dłoni jak i do stóp w np. trzech zestawach kolirystycznych (np. podstawowym, dark, pastel czy candy), wrzucili do nowej zakładki tym razem w salonie i dali możliwość czasowego ich odblokowania za szmaragdy lub diamenty. Myślę że taką opcją każdy byłby usatysfakcjonowany

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: co.ma » 31 sty 2016, o 08:28

Powtórzę jeszcze raz, skoro mam te paznokcie i to w takich wybiórczych kolorach, to prawdopodobnie mam je z losowania. Nie wydaje mi się, żebym musiała wydawać szmaragdy. Diamentów na pewno na nie nie wydałam. Czyli nie jest to taka strata, jakbym kupiła sukienkę za szmaragdy, a potem byłaby dostępna za dolary. Paznokcie nic nie kosztowały, to tylko fart, że je mam. A nawet jeśli były do kupienia w kolekcji, walutę można oddać.

Ty nie masz nic przeciwko powtórce eventu, ale na forum, w wątku o Mieście Cieni, dziewczyny okazują niezadowolenie. Nie pasuje im, że powtórka i że dla nich nic nie ma. No i błędy, ale to inny temat. Ankieta to byłby dobry pomysł. Twój pomysł z czasowym odblokowaniem też jest dobry. Można dać inne kolory niż te zdobyte wcześniej paznokcie i nic się nie powtórzy.

Awatar użytkownika
Zahara
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 58
Rejestracja: 20 sty 2014, o 15:23

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Zahara » 11 lut 2016, o 12:16

Moim zdaniem twórcy gry powinny w pierwszej kolejności skupić się na aktualizacji rzeczy w sklepach dla poziomów 50+.
Cóż nam po nowym wyglądzie CH skoro zakupy można tam robić tylko do 50-tego poziomu, to samo w Zoologicznym i Meblowym (tu zakupy kończą się na 49-tym poziomie). Brakuje też nowej pracy i pupila.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: LaFemmeNikita » 11 lut 2016, o 16:52

Aktualnie w tej grze tylko 33 osoby osiągnęły poziom 50 plus. Oczywiście ważne, aby gra się rozwijała, ale jest wiele ważniejszych rzeczy do poprawienia niż nowe rzeczy na poziomach powyżej 50.

Trzeba uatrakcyjniać grę, tak aby reszta graczy, miała w ogóle ochotę dojść do tego 50 poziomu, bo na razie większość kończy gdzieś między 30, a 40.

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: co.ma » 11 lut 2016, o 17:57

Tylko zauważ, że gra staje się nuda wcześniej niż na 50 poziomie. Mam poziom 46, nowego zwierza już dla mnie nie ma, nowej pracy też nie, nowych ciuchów, mebli odblokowywuje się mało. Też uważam, że w pierwszej kolejności są ważniejsze sprawy (garderoba, poprawcie garderobę!), ale dla wysokich poziomów też mogłoby się coś pojawić.

heysatan
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2015, o 13:46

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: heysatan » 15 lut 2016, o 13:03

Sugestia numer jeden ode mnie - wprowadzić zapytanie przed KAŻDYM użyciem diamentów - w szczęśliwych kartach i ewentach! Dziś drgnęła mi ręka i w pasjansie zamiast karty za 2szm kliknęłam przypadkiem na jokera za 5di >< tak cenna waluta jak diament, która kosztuje nas prawdziwe pieniądze albo duuużo szczęścia w kole powinna być lepiej 'chroniona'. Wiem że wam się bardziej opłaca żeby właśnie przypadkiem dziewczyny gubiły część diamentów (bo trza je odkupić ewentualnie) ale dobrze radzę - taka zmiana pozwoli zaoszczędzić znacznie więcej niż sfrustrowane graczki opuszczające grę.

ojerta
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2015, o 18:49

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: ojerta » 25 lut 2016, o 00:11

ja mam prośbę o wprowadzenie jakiejś wanny do łazienki na niższy poziom. Jest wanna w sklepie meblowym ale dopiero na 37 poziom. Była chyba kiedyś z jakiegoś eventu bo widzę ją u dziewczyn ale ja jeszcze wtedy chyba nie grałam. I jak mam urządzić łazienkę jak nie chce kabiny prysznicowej, tylko marzy mi sie gorąca kąpiel?

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 25 lut 2016, o 00:15

W maszynie mody są wanny, jeśli uda ci cię odpowiednie elementy uzbierać

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Execute » 10 mar 2016, o 11:52

A mi się marzy jakiś event ...w którym będzie można zdobyć ciuchy z Piratów z Karaibów...i jakieś odjazdowe tło ze statkiem :love: :love: z Jackiem Sparrow'em w tle :love:

Awatar użytkownika
Alice266
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1704
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Alice266 » 11 mar 2016, o 23:33

był taki event

Zablokowany