Sugestie do Areny Mody

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 12 sty 2016, o 11:59

O powtórkach nie tylko kolekcji, ale i efektów sama nieraz myślałam, bo bardzo żałuję eventu Black & White z początków mojego grania, z którego mam tylko jedną rzecz (buty) a w którym były bardzo fajne rzeczy. Może by tak zrobić jakąś ankietę co byśmy chcieli mieć powtórzone

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Wednesday » 20 sty 2016, o 10:42

Będzie dodatkowe piętro! Bez zwiększonego dochodu z mieszkania, za di, ale będzie :thumbup:! Chyba zacznę dorabiać jako wróżka 8).
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 20 sty 2016, o 17:35

Wed to wywroż coś jeszcze, np wypasione podwójne HH albo mega kolekcję najbardziej stylowych rzeczy w tej grze :D

Awatar użytkownika
magja10
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2013, o 20:48

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: magja10 » 22 sty 2016, o 17:50

moz zamiast wprowadzania dodatkowego pietra w domu, do ktorego malo kto zaglada, nalezaloby w koncu dopasowac odcienie wszystkich fryzur i dodatkow :huh:

Awatar użytkownika
Alice266
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1704
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Alice266 » 23 sty 2016, o 23:16

powtórzę się pewnie ale strasznie potrzebne mi są skarpetki dla Pana ...

syla870
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2015, o 13:11

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: syla870 » 24 sty 2016, o 21:50

uważam ze super był by event odnośnie ślubu do wygrania suknie i fryzury ślubne:) wiele dziewczyn lubi ślub i związane z nim dodatki które można by je wykorzystać np. w przyjęciu zaręczynowym:) dla mnie był by to najlepszy wydarzenie:))

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 24 sty 2016, o 22:01

Akurat takiego eventu raczej nie będzie, bo planowane jest zrobienie wesel na wzór obecnych przyjęć zaręczynowych

syla870
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2015, o 13:11

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: syla870 » 27 sty 2016, o 23:45

no i właśnie fajnie było by co ubrać na takie wesele:))

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 28 sty 2016, o 00:17

Myślę, że jeśli będzie opcja wesel, twórcy o to zadbają odpowiednio

Awatar użytkownika
julaaluj
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2015, o 11:58
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: julaaluj » 28 sty 2016, o 09:52

witam a może by tak pokombinować coś z codziennikiem zadań? żeby co dzień były inne albo co tydzień :)

Awatar użytkownika
Lillien
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2014, o 08:29

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Lillien » 28 sty 2016, o 18:25

1. Codziennie są te same misje do wykonania i codziennie można zdobyć 7 000 $. Mogłyby być inne misje albo przynajmniej ille nagrody (np.szmaragdy, diamenty co by było super).
2.Jeżeli chodzi o diamenty... Gra niby jest darmowa. Ostatnio staram się o statuetki na PP i KM. Bez haryzmy praktycznie nie ma szans. Policzyłam i gdybym miała haryzmę to już tydzień temu miałabym brązową statuetkę na PP. Może nie każdy chce wydawać pieniądze na takie usługi. To samo z innymi opcjami. Bez diamentów prawie nic nie zdziałasz... Powinny być jakieś inne 100% darmowe sposoby zarabiania diamentów np. w centrum FTV. Tak uważam. :)
3.Fajnie by było urozmaicić trochę przyjęcia zaręczynowe, ponieważ kilka misji i co dalej... Zostaje tylko czat. Jakieś loterie na przyjęciach. Do wygrania np dla 5 pań z 50 unikatowa fryzurka w misji. Losowanie automatyczne czy coś takiego. :)
4. Skoro można wymieniać diamenty na $... to przydałaby się odwrotna opcja. :) Albo szmaragdy na diamenty.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 28 sty 2016, o 21:41

1. Nagroda główna w codzienniku zależy od poziomu pani, wiec nie każdy ma 7.000 $. Ja mam np. 20.000 $. Pociesz się więc, ze co kilka poziomów nagroda będzie wzrastała. Poza tym myślę, że zadania zostały tak pomyślane, żeby robiły się praktycznie same, czyli składają sie z tego co i tak większość z nas robi codziennie w grze.

2. No cóż, same do tego doprowadziłyśmy, że walka o podia wygląda tak, a nie inaczej. Jest straszne parcie na te nagrody, walka na reklamę, spam i minusy. Wiec nic dziwnego, że kto tylko może zwiększa swoje możliwości o charyzmę, bo punktów więcej, a minusy nie są aż tak dotkliwe. Gdyby podia polegały rzeczywiście na rzetelnej ocenie pań, na pewno wyglądałyby inaczej. Ostatnio widziałam tyle reklam 2-3 pań, że zaczęłam się zastanawiać, czy jak jakiś namolny celebryta nie zaczną mi za chwilę z lodówki wyskakiwać. Stuprocentowy sposób na dostanie diamentów? Naucz się robić powalające stylki, a co tydzień może coś wygrać w oficjalnych konkursach.

3. Wydaje mi się, że dodatkowe atrakcje sprawiłyby, że gra jeszcze ciężej by chodziła. Poza tym czat to bardzo fajna sprawa. No i nie każdy żyje tylko grą, więc po misja niektóre osoby lubią się wycofać. Jeśli lubisz bywać na przyjęciach, to może spróbuj zwykłej konwersacji. To często bardzo fajna zabawa

4. O wymianie czegokolwiek na diamenty można zapomnieć. Nie na tym to polega. Myślę, ze sporym ustępstwem była możliwość wygrania diamentów w kole. Chociaż opcją wymiany diamentów na szmaragdy bym nie pogardziła.

Niestety, takie są realia, że diamenty w tej grze wymyślono, żeby twórcy mogli zarobić i raczej niechętnie pozbędą się tego przywileju, rozdając je na prawo i lewo. Pomyśl, ilu graczy na świecie ma AM? Mimo, że to wirtualna waluta, to płaci się za nią realne pieniądze. I tak co jakiś czas dawali po kilka darmowych. Mówiąc o zmianach w grze, trzeba myśleć realnie, czyli nie liczcie, że dostaniecie coś, co za bardzo ułatwi postępy w grze

olccik
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 250
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 14:25

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: olccik » 29 sty 2016, o 19:29

Też zgadzam się z tym, że mogliby robić powtórki kolekcji.. Kiedys to były prawdziwe kolekcje ze zdarzenia, po kilka stron ciuszków, a teraz co? Ciuszki w 1 kolorze, do tego mała ilość.. Dzisiejszą kolekcję wykupiłam chyba w 5 minut :)

Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Anasjenaa » 30 sty 2016, o 10:02

magja10 pisze:moz zamiast wprowadzania dodatkowego pietra w domu, do ktorego malo kto zaglada, nalezaloby w koncu dopasowac odcienie wszystkich fryzur i dodatkow :huh:
Zgadzam się :thumbsup:

W tej chwili mamy w salonie tzw groch z kapustą - nic do siebie nie pasuje :D

No i gdzie są te paznokcie, na które czeka wiele Pań ? 8o

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 30 sty 2016, o 15:32

Paznokci nie będzie w salonie, bo były w evencie albo kolekcji, więc panie które je zdobyły w ten sposób mogłyby poczuć się oszukane. Też bym chętnie powitała kolorowe paznokcie, no ale rozumiem, dlaczego ich nie będzie

Zablokowany