Sugestie do Areny Mody

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Chintanika
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1028
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:23

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Chintanika » 29 sie 2015, o 21:47

Lacosta Mnie również się to marzy ile już razy miałam pomysł na stylizacje z konkretnych elementów po czym w garderobie okazywało się, że dwa z nich są w tym samej kategorii i stylizacja mi się sypała.Naprawdę przydało by się coś takiego tym bardziej że w kategorii płaszcze są płaszcze ,marynarki , kamizelki a w kategorii staniki są również gorsety .Tak samo w kategorii skarpety są również getry i rajstopy a czasem fajnie by było założyć kamizelkę na kurtkę na przykład albo skarpetki na rajstopy czy getry na rajstopy itp.Ja wręcz błagam o taką opcje z powodu jej braku cierpi moja kreatywność :D
"Dziś... już dziś podziel się swoją radością, już dziś pomódl się przez chwilę, już dziś u roń choć jedną łzę, już dziś zacznij żyć naprawdę, już dziś zacznij marzyć. Dziś... Bo nigdy nie wiesz... czy nadejdzie jutro."

Awatar użytkownika
Lavender
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 168
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 09:26
Lokalizacja: Inny świat:D

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Lavender » 2 wrz 2015, o 17:29

Lacosta pisze:Mi się ciągle marzy możliwość nakładania na siebie kilku ubrań z jednej kategorii, ile nowych zestawów można byłoby stworzyć ♥
Ja też wiele razy już o tym myślałam i to by było myślę, że dosyć spore urozmaicenie gry. Fajnie by było, gdyby coś takiego wprowadzili i można by było łatwiej tworzyć jakieś ciekawe stylizacje :)
,,Jestem jaka jestem i nie próbuj mnie zmienić, bo i tak ci się nie uda''
Obrazek

Link do moich stylizacji:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 09&t=25645

Awatar użytkownika
Alice266
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1704
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Alice266 » 3 wrz 2015, o 15:13

Pewnie to już było ale opcja abyśmy dostawali coś od Naszych Panów byłaby świetna :D

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: kruella » 10 paź 2015, o 17:13

A mi po głowie chodzi taka drobnostka, jak piegi dla narzeczonego. Dlaczego pani ma mieć taką możliwość, a pan już nie? Chyba nie jest to nierealne życzenie, a pomóc w stylizacjach by mogło ;)
...

Awatar użytkownika
Lavender
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 168
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 09:26
Lokalizacja: Inny świat:D

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Lavender » 10 paź 2015, o 19:01

Ja bym bardzo chciała, żeby kupując jajka czy pomidory do walk klubowych, raz- można było ustalić czy na obronę czy atak one polecą, jeśli jest i to i to w tym samym czasie, a dwa, żeby można dodatkowo było ustawić na jakie konkretnie panie ma polecieć jajko czy pomidor :)
,,Jestem jaka jestem i nie próbuj mnie zmienić, bo i tak ci się nie uda''
Obrazek

Link do moich stylizacji:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 09&t=25645

ole_na
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2015, o 13:58

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: ole_na » 6 gru 2015, o 21:24

w opcji ulepszania klubu cena za ulepszenie jest pokazana tylko w dolarach i szmaragdach a w rzeczywistosci placi sie niewiele szmaragdow a za to mnostwo DIAMENTOW. Czlonkinie klubu widza jednak tylko cene w dolarach i szmaragdach. A ja musze im tlumaczyc ze to nie tylko szmaragdami sie placi, ze jak jest cena za ulepszenie 50 szmaragdow to placi sie dwa szmaragdy i 48 DIAMENTOW. Zdecydowanie bardziej sprawiedliwie dla wszystkich czlonkin klubu byloby gdyby kazda widziala rzeczywista cene za wszystko czyli dokladnie tyle ile sie placi. Podpinam sie tez do tej opcji z wyborem kiedy chce wykorzystac jajka i pomidory.

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Daga » 6 gru 2015, o 22:15

ole_na, może konieczność wpłacenia diamentów wynika z braku szmaragdów na koncie? Owszem, na wyższych poziomach umiejętności rozwój klubu wymaga dużej ilości nie tylko szmaragdów, ale i diamentów, jednak takiej kwoty, jaką przytoczyłaś nie ma w TABELI KOSZTÓW UMIEJĘTNOŚCI KLUBOWYCH. Link możesz również podesłać klubowiczkom, żeby wiedziały, ile szmaragdów/diamentów/dolarów potrzeba, aby podnieść umiejętności.

Awatar użytkownika
Zahara
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 58
Rejestracja: 20 sty 2014, o 15:23

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Zahara » 16 gru 2015, o 13:18

Moim skromnym zdaniem przydałaby się aktualizacja wyglądu garderoby pani. Garderoba narzeczonego jest piękna i nowoczesna, a garderoba naszej pani, nie da się ukryć, że trąci myszką. Miło byłoby, gdyby "wyremontowano" garderobę na wzór garderoby narzeczonego.

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Wednesday » 10 sty 2016, o 20:34

Wiele Pań ma pięknie urządzone mieszkania, co wymagało mnóstwo pracy i czasu. Sama spędziłam wiele godzin nad dekorowaniem swoich pokoików :). Ostatnio w eventach mamy możliwość zdobycia coraz to nowych mebli, tapet i podłóg, a liczba pokoi w mieszkaniu jest niestety ograniczona, przez co nie jesteśmy w stanie pochwalić się wszystkimi nowościami (no chyba, że usuniemy stary wystrój). Moim zdaniem warto byłoby dodać do mieszkania dodatkowe piętro (z pokojami do wykupienia za $, szm bądź nawet di). Większe mieszkanie = większy dochód co godzinę ;). Panie, które lubią dekorować swoje mieszkanka miałyby dodatkowe pole do popisu, a te, które wykupiłyby dodatkowe piętro, ale preferują gołe ściany - więcej $ na pocieszenie ^^.

Przydałaby się również jakaś nowość na stałe w wesołym miasteczku. Nagrody w gierkach są śmieszne i chyba jedynie w czasie przyjęcia ktoś tam zagląda, a karty są bardzo monotonne, bo zdobycie nagrody głównej poprzedzają długie, długie miesiące klikania. Jedynie maszyna mody jest opłacalna, bowiem możemy tam kupić np. coś dla zwierzaka/meble, co pomaga w podnoszeniu statystyk. Gra potrzebuje odświeżenia i nowości, gdyż mnóstwo eventów niekoniecznie oznacza mnóstwo zabawy :S.
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: co.ma » 11 sty 2016, o 13:03

Dobry pomysł z dodatkowym piętrem. Sama mam umeblowane pokoje, które szkoda mi niszczyć, więc przydałoby się więcej miejsca do meblowania. Plusem też jest dostawanie większej kasy. Im wyższy poziom, tym trudniej rozwijać panią, więc piętro w mieszkaniu byłoby kolejnym celem do zdobycia.

Częściowo zgadzam się co do miasteczka. Mogłoby być coś nowego lub ulepszenie gierek. Nagroda typu 40$ jest śmieszna, ale gdybyśmy mogły wygrać szmaragdy, np. 2-15 w zależności od gry i stopnia trudności, byłoby super i na pewno dużo dziewczyn korzystałoby z tych gier. Tym bardziej, że zapotrzebowanie na szmaragdy jest duże (przyjęcie, bonusy, ciuchy, meble), a sposobów na ich zdobycie jest mało. Ja Szczęśliwe Karty lubię, gram codziennie. :) Ale to prawda, że trzeba długo czekać, żeby coś zdobyć. Irytują mnie sytuacje, kiedy odkrywam 5 razy i za żadnym razem nie ma ciucha. Mogłyby pojawiać się częściej.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2566
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 11 sty 2016, o 21:57

A ja mam jedno zasadnicze pytanie.

Czy te wszystkie nasze sugestie wpisywane zarówno w tym, jak i w innych wątakch dotyczących zmian na AM są traktowane poważnie, czy po prostu piszemy tak sobie, żeby pisać, a Ci, którzy o czymkolwiek mogą tutaj decydować, choćby o tym, aby przekazać te sugestie i pomysły dalej, mają to gdzieś? Jaką mamy pewność, że kogoś oprócz nas to interesuje?

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: LaFemmeNikita » 12 sty 2016, o 00:19

Mam znajomego, który kiedyś był członkiem Teamu w grze działającej na podobnych zasadach jak Arena Mody. Tam wyglądało to tak, że moderatorzy, czy operatorzy gry mieli za zadanie zbierać raz na jakiś czas takie opinie graczy i przekazywać je do community managera, czyli w naszym przypadku MisAdmin, gdyż tylko community manager ma kontakt z szefami projektu, którzy mogą coś zmienić.

Community manager wysyłał opinie, ale czy ktoś je czytał, pewności nie ma, gdyż pomysły graczy były ignorowane. Twórcy widocznie mieli swoją wizję rozwoju gry.

Wersji językowych Areny Mody jest sporo, pomysłów spływa więc pewnie wiele, ale najpierw ktoś musi się przez to przekopać. Trudno mi sobie wyobrazić by nad każdym pomysłem się pochylano. Zresztą od pomysłu do wykonania daleka droga, może niektóre pomysły są też trudne technicznie do wykonania. Za każdym razem musi być policzone czy jakaś nowość np nowy puchar nie zachwieje balansem gry itd, itp.

Podsumowując, byłabym miło zaskoczona gdyby coś z pomysłów graczy zostało wprowadzone, bo takie rzeczy zdarzają się niezbyt często.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2566
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 12 sty 2016, o 00:38

Zdaję sobie sprawę, że większość pomysłów, jakkolwiek baaardzo podobała by się graczom, jest po prostu nierealna z wielu względów. Poza tym, tak jak twierdzisz zachwiałyby grą. Zdobywanie kolejnych rzeczy w grze nie może być zbyt proste, gdyż wtedy gracze szybko by odchodzili zrobiwszy wszystko, co już było do zrobienia. Ta gra ma już kilka lat i niestety w tym czasie wiele graczek osiągnęło pułap, poza którym twórcy gry nic już nie proponują, więc one pewnie niedługo nie będą miały ochoty grać, bo poza wbijaniem kolejnych poziomów nic nowego dla nich nie ma. Sama pewnie w przeciągu ok 3 miesięcy będę się do nich zaliczała, a nie gram 2-3 lat, ale niewiele ponad rok. Przyjęcia sprawiły, że łatwiej jest podkosić kolejne poziomy, ale też szybciej zabraknie motywacji do gdy. Polska wersja nie jest pierwszą jaka powstała, więc twórcy musieli spotkać się już z tym problemem i jakoś nawet nie słychać, żeby sobie w jakiś sposób z nim poradzili. Jeśli myśleli, ze zapchają nas dużą ilości eventów, to własnie ten sposób chyba przestaje działaś.

Na pewno nie można liczyć na większą ilość darmowych diamentów, robienie każdego eventu bezkosztowo. Ale takie rzeczy jak popracowanie nad funkcjonalnością garderoby czy mieszkaniem na pewno zrekompensowałyby choć trochę brak nowych wyzwań w grze. Muszę przyznać, ze jakby na to nie patrzeć jedynym chyba w tej chwili urozmaiceniem w grze są konkursy na forum. Przynajmniej jeszcze komuś chce się przebierać lalę czy zajmować kreatywnym urządzaniem mieszkania. Mam nadzieję, że ta formuła jeszcze długo się nie wyczerpie, ale też na pewno to ne pociągnie całej gry.

Poza tym jest coraz więcej problemów technicznych przy korzystaniu z garderoby, salonu piękności czy urządzaniu mieszkania, a to niestety nie wpływa pozytywnie na zatrzymanie nas w grze, bo ile można walczyć ze znikającymi meblami, czy niedającą się założyć sukienką.

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: redblossom » 12 sty 2016, o 11:28

Moim zdaniem bardzo wiele sugestii do Imperium Stylu zostalo wprowadzonych do Areny Mody. Mam wrazenie, ze gra zostala wrecz zbudowana na podstawie sugestii graczy. Wiadomo, trzeba czasu na wszystko, ale nawet to, co kiedys wydawaloby sie nierealne, tak jak np. nowe pozy, elfickie uszka, mozliwosc wylosowania diamentow czy chociazby czynnosci zespolowe; zostaly wprowadzone.
Wrocilam do gry po dwoch latach i jestem bardzo zaskoczona zmianami, ktore pamietam wlasnie jako sugestie graczy.
Wychodzi na to, ze ktos jednak bierze to pod uwage, zreszta dlaczego mieliby nie wprowadzic extra opcji, na ktorych moga dodatkowo zarobic. :)

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Wednesday » 12 sty 2016, o 11:38

W grze brakuje czegoś, co przyciągałoby na dłużej. Mamy nudne popołudnie i co? Po zrobieniu walk i wydaniu $ można co najwyżej klikać sesje i nabijać szmaragdy. Dlatego też pisałam o dodaniu czegoś nowego chociażby do wesołego miasteczka ;).

Szkoda, że nie mamy powtórek starszych kolekcji. Byłaby to gratka dla nowszych graczy, ale i Ci z dłuższym stażem na pewno by skorzystali. Fajną opcją byłby maraton powtórkowy albo po prostu jedna powtórka w miesiącu :thumbup:. Nie wszystkie gramy od samego początku i wielka szkoda, że niektóre cudeńka ze starszych kolekcji możemy podziwiać tylko u innych Pań ;(.
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Zablokowany