Sugestie do Areny Mody

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Tuśka » 17 lis 2012, o 15:57

Popieram redblossom z pomysłem aby zwiększyć ilość wygrywanych szmaragdów i wykluczyć brak znalezienia czegokolwiek. Myślę, że to bardzo dobry pomysł ponieważ czasami mam 65% i nic nie wygrywam, a czasami 35% i wygrywam.A poza tym_-fajnie byłoby wygrywać 3 szmaragdy za jednym razem niż 1, co nie? :thumbsup:
Obrazek

Awatar użytkownika
Truemeraldi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 45
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 16:59
Lokalizacja: Emerald City

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Truemeraldi » 23 lis 2012, o 22:27

Moim zdaniem w AM oprócz spodni przydałby się też zdecydowanie większy wybór biżuterii. Ciekawa byłaby też opcja wyszukiwarki rzeczy w centrum handlowym, np. jeśli szukamy butów, to zaznaczamy taką opcję i pojawiają się nam buty ze wszystkich sklepów do wyboru. Dodatkowa opcja z wyborem koloru również byłaby mile widziana. :)
Arena mody: http://g.arenamody.pl/profile.php?id=1375
Zapraszam. ^-^
_______

5w4

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Tuśka » 24 lis 2012, o 08:22

Bardzo fajny pomysł Truemeraldi :D
Obrazek

eveliner001
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2012, o 22:38

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: eveliner001 » 14 gru 2012, o 22:42

Ja proponowałabym dodać więcej ciuchów klasycznych do centrum handlowego. Jest ich zdecydowanie za mało. Chodzi mi tu o jeansy, bluzki na ramiączkach, na krótki rękaw. Chętnie bym nabyła.

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Onaya » 16 gru 2012, o 18:55

Tez chcialabym wiecej ciuchow i akcesorii ale tam jest wszystko tak policzone ze kupujac ciuchy czy meble podnosimy odrazu swoje punkty i statystyki i akurat na moim poziomie wszystko konczy sie na 67 czyli tyle wynosza maksymalne stystyki jesli wykupimy wszystko na 18 lewelu. Szkoda tylko ze jest limit i nie mozna kupowac wiecej rzeczy bo reszta jest zablokowana
Onaya

Awatar użytkownika
Sheridan
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 4 gru 2012, o 23:38
Lokalizacja: DGL

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Sheridan » 19 gru 2012, o 20:54

Mam pytanie co do fryzur w salonie piękności na AM.
Otóż nie ma wszystkich tych, które są na IS (chodzi mi głównie o te za diamenty). Czy możemy się jakichś w przyszłości spodziewać również na AM ?
Jeśli napisałam w złym wątku to z góry przepraszam :)

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: kruella » 22 gru 2012, o 10:23

myślę, że fajnie byłoby zrobić "wydarzenia" na AM tak jak na IS, czyli żeby tytuły, etapy itp. się gdzieś zapisywały
...

LOLCIA
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2012, o 16:30

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: LOLCIA » 27 gru 2012, o 15:06

Ja w związku do AM chciałabym aby:
-głosowanie na inne lady było za darmo,ale tak jak płacimy dostajemy hojność więc odpada :D
-Żeby było więcej sposobów zarabiania gwiazdek a nie tylko w pojedynkach i zadaniach jestem na 15 poziomie i jest mi naprawdę trudno nie umiem znaleźć nikogo kto miałby 15 poziom i mogłabym go wyzwać i zdobyć doświadczenie :(

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Onaya » 28 gru 2012, o 09:06

jeszcze z pracy otrzymuje sie gwiazdki i z poj supermodelek :)
Onaya

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Ania » 9 sty 2013, o 14:46

Sugeruję zmienić zasady rozgrywania pojedynków. Nie wiem, jak inne dziewczyny, ale ja już mam dość przegrywania sporych sum z dziewczynami o wiele słabszymi ode mnie. Dzisiaj jednorazowo straciłam 700$ w pojedynku z dziewczyną, która miała prawie wszystkie statystyki niższe od moich o co najmniej 6 punktów, nie miała ani jednej lepszej, ani nawet równej. Nie miała też żadnych bonusów, a gra przydzieliła jej tyle punktów, że z łatwością ze mną wygrała. To nie pierwsza taka sytuacja w moim przypadku. Nie widzę sensu w ulepszaniu statystyk, jeśli i tak przegrywam ze słabszymi. Zupełny brak logiki w obecnej formie rozgrywania pojedynków.

powaznyjohn
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2013, o 15:39

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: powaznyjohn » 9 sty 2013, o 15:42

Popieram redblossom ;)

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Tuśka » 9 sty 2013, o 16:27

LOLCIA pisze:Ja w związku do AM chciałabym aby:
-głosowanie na inne lady było za darmo,ale tak jak płacimy dostajemy hojność więc odpada :D
-Żeby było więcej sposobów zarabiania gwiazdek a nie tylko w pojedynkach i zadaniach jestem na 15 poziomie i jest mi naprawdę trudno nie umiem znaleźć nikogo kto miałby 15 poziom i mogłabym go wyzwać i zdobyć doświadczenie :(
Ja też jestem na 15 poziomie i nie mam większych problemów z gwiazdkami
Obrazek

Shena666
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2013, o 14:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Shena666 » 13 sty 2013, o 14:19

Moim zdaniem wynagrodzenia za zadania są beznadziejne i najprościej mówiąc większości zadań nie opłaca się w ogóle robić bo tylko na tym tracimy :/ np zmiana fryzury kosztuje nas 100$ a za zadanie dostajemy 60$ poza tym żadnego doświadczenia :thumbdown:

Awatar użytkownika
Burkhart
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 92
Rejestracja: 8 cze 2010, o 16:02
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Burkhart » 13 sty 2013, o 23:11

Nie wiem czy to dobry dział, bo nie odniosę się typowo do gry, ale konkursów organizowanych na forum. Uważam, że to trochę niesprawiedliwe, że na IS dostaje się diamenty, a na AM szmaragdy za wygraną/wyróżnienie w konkursie na forum, gdyż są ubrania - szczególnie z limitowanych kolekcji - które można kupić na AM jedynie za diamenty, a nie za szmaragdy. W tym momencie umniejsza się wartość nagrody dla uczestniczek AM, a także blokuje dostęp do ubrań, które za wygraną przesłaną na IS w postaci diamentów można kupić.

Awatar użytkownika
Malwina555
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2012, o 16:44
Lokalizacja: Płock,mazowieckie

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Malwina555 » 27 sty 2013, o 09:36

zgadzam się.Z pojedynkami powinno być tak,że dana rywalka,akceptowałaby nasz pojednek lub np nie powinny być pp jeśli np nas nie ma na grze,bo nawet wtedy tracimy

Zablokowany