Szmaragdy - zwiększenie ich ilości lub dodanie nowych opcji pozyskiwania ich.

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Rainbow Inferno
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2017, o 19:15

Szmaragdy - zwiększenie ich ilości lub dodanie nowych opcji pozyskiwania ich.

Post autor: Rainbow Inferno » 18 maja 2019, o 12:39

Jako, że nie znalazłam tutaj jeszcze uwagi dot. w.w. tematu, to będę pierwsza (aż dziwne, że nikt nie pisał o tym jeszcze).
Ostatnio arena wypuszcza coraz to więcej kolekcji, wydarzeń, nowych opcji (typu ostatnio wprowadzone wesela) - praktycznie wszystko wymaga większej ilości szmaragdów niż w przeszłości.
I tu jest moja uwaga - o ile kiedyś ilość wypadanych szmaragdów z sesji, czy supermodelek wystarczała do wykupowania kolekcji, o tyle z biegiem czasu na owe szmaragdy rośnie zapotrzebowanie (są teraz wręcz na wagę złota). Dolary można sobie pozyskiwać bardzo prosto z wyzwań, diamenty kupić, a co ze szmaragdami?
Moim zdaniem powinna zostać zwiększona ilość wypadających szmaragdów z sesji, czy sm z 1/2 do 2/4, 3/6 a nawet do 4/8, mogłyby zostać dodane nowe opcje pozyskiwania szmaragdów, co któreś wyzwanie mogłyby wypadać szmaragdy tak jak przy prezentach np. baloniki, bądź też jakieś eventy czasowe.
Myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi - owa opcja ułatwiłaby nie tylko wykupowanie kolekcji, ale też organizację przyjęć zaręczynowych czy wesel (niekiedy jak ktoś nie ma zbyt dużo czasu na grę, to taka organizacja przeciąga się nawet do pół roku/roku - to wcale nie zachęca do dalszej gry).

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Szmaragdy - zwiększenie ich ilości lub dodanie nowych opcji pozyskiwania ich.

Post autor: Bezgraniczny » 18 maja 2019, o 19:23

Coś słyszałem, może źle, ale nie wiem dokładnie czy to prawda o zmianie dotyczących szmaragdów, niestety na naszą niekorzyść, coś związanego z przyjęciami zaręczynowym (misjami).

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Szmaragdy - zwiększenie ich ilości lub dodanie nowych opcji pozyskiwania ich.

Post autor: Tinka » 21 maja 2019, o 18:53

Pomysł fajny.Na Arenie jedynym sposobem na zarobienie WIĘKSZEJ ilości szmaragdów to chodzenie na 8h przyjęcie.Inne formy zarobienia pomogły by w większości graczom.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

ODPOWIEDZ