Klub CUBA LIBRE

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

KONKURS MIESZKAŃ #1 ZASADY

Post autor: Izulqa » 14 lis 2020, o 17:56

Obrazek
Witajcie! Za oknem deszczowa i ponura pogoda - nasza piękna jesień. A MY Cubalibranki organizujemy kolejny konkursik. Tym razem odpoczniemy od modowych stylizacji i skupimy się na miejscu gdzie nasze Panie spędzają najwięcej swojego czasu czyli - mieszkaniach. A więc konkurs mieszkań czas zacząć! :thumbsup:
~*~

Zasady konkursu:
1. Każda ze zgłoszonych Pań ma za zadanie stworzyć 3 wnętrza na wskazane 3 tematy.
2. Tematy stylizacji podane są raz w poście opisującym zasady konkursu.
3. Panie mają czas na stworzenie wystrojów do 22.11.2020 r.
4. Panie wykonują zdjęcia wnętrz i zapisują je w galerii z podpisem odpowiadającym tematowi.
5. Jury przyznaje punkty od 0 do 10 według własnych kryteriów do każdego tematu z osobna.
6. Konkurs wygrywa Pani, która zdobędzie najwięcej punktów liczonych łącznie ze wszystkich tematów.
7. Zabronione jest używanie gotowych pełnych wystrojów wnętrz z wydarzeń (chodzi tu o całe wnętrze, nie o tło i podłogę).

Zgłoszone kandydatki:

1. 1Jesica1
2. Birgitta
3. Lady Anna Izabella
4. Holi
5. Tonia
6. Fidelinka
7. Emilka1984
~*~
Tematy konkursowe:

1. Luksusowy apartament*
Obrazek
~*~

2. Nastoletni bunt**
Obrazek
~*~

3. Rodzinne gniazdko***
Obrazek
* temat chyba oczywisty, luksus w czystej postaci.
** chodzi o stworzenie pokoju nastolatki, to jak bunt przechodzi nastolatka zależy tylko od Was. Cukierkowy porządek, mroczny kąt - wszystko zależy od Waszej wyobraźni
*** wszystko co Wam kojarzy się z ciepłem rodzinnym


~*~
No to zaczynamy! Szalejcie dziewczyny!

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

KONKURS MIESZKAŃ #2 WYNIKI

Post autor: Izulqa » 25 lis 2020, o 21:06

Cześć kochani! Pierwszy konkurs mieszkań w naszym klubie dobiegł końca. Dziewczyny wykonały świetną robotę robiąc trzy wnętrza pod wskazane tematy. Jesteście ciekawi efektów? Ja bardzo.. tam taram więc zapraszam :love:
Obrazek

Obrazek

A oto nasze uczestniczki i ich prace:


Obrazek
Luksusowy apartament
Obrazek
Ronnie Weasley:6/10: Widać tu ten luksus i niejako trochę bogactwo. Ale myślę, że można było to trochę inaczej zaplanować.
Victoria: 8/10
Just me: 7/10: Gustowny i bardzo elegancki ale lewy kąt nie wpasowuje się w styl reszty pokoju. Ale jako, że nie jest mocno widoczny nie zaburza estetyki reszty.
Latika:2/10
SUMA PUNKTÓW: 23 pkt.
Nastoletni bunt
Obrazek
Ronnie Weasley:7/10: Wszystko było by okej ale mi osobiście bardzo nie podobają się wielkości mebli. Gdybyś dała je trochę większ myślę, że byłoby o wiele przytulniej.
Victoria: 5/10
Just me: 2/10: Nie widzę tu nic z nastoletniego buntu. Wygląda to jak pokój dziecka. Użyłaś bardzo ładnych mebli ale ładny jest każdy z osobna w w połączeniu nie wyglądają korzystnie.
Latika:6/10
SUMA PUNKTÓW: 20 pkt.
Rodzinne gniazdko
Obrazek
Ronnie Weasley:7/10: W tym wnętrzu widzę taki potencjał. Gdybyś dodała więcej elementów do ocieplenia wnętrza, aby zdawało się na bardziej "rodzinne".
Victoria: 8/10
Just me: 6/10: Kuchnia jest naprawdę urocza ale jest w niej więcej potencjału. Niby jest ta atmosfera ale bardzo ubogo.
Latika:4/10
SUMA PUNKTÓW: 25 pkt.

SUMA WSZYSTKICH PUNKTÓW: 68 pkt.
Obrazek
Luksusowy apartament
Obrazek
Ronnie Weasley:6/10: Nie da się ukryć, że to wnętrze jest piękne. Ale myślę, że do luksusu to trochę mu jeszcze brakuj.
Victoria: 8/10
Just me: 7/10: Elegancko, fajna kolorystyka aczkolwiek nadal jest kilka totalnie zbędnych rzeczy.
Latika:5/10
SUMA PUNKTÓW: 26 pkt.
Nastoletni bunt
Obrazek
Ronnie Weasley:9/10: To wnętrze bardzo mi się podoba, jest przytulnie i właśnie tak w nastoletnim stylu. Świetnie to zrobiłaś!
Victoria: 7/10
Just me: 2/10: Jest bardzo kolorowo a jednocześnie, jakkolwiek to możliwe strasznie ponuro(?). Wszechobecny chaos, ciężko na czymś zawiesić oko. Ogólnie przytłaczający bezład.
Latika:8/10
SUMA PUNKTÓW: 26 pkt.
Rodzinne gniazdko
Obrazek
Ronnie Weasley:8/10: Wnętrze bardzo przytulne. Fajnie, że pojawiła się dziewczynka i piesek. Jedyne do czego bym się przyczepiła to ściana nad kanapą trochę pusta. Widać, że chciałaś ją czymś przykryć tymi lampkami ale mimo wszystko jest trochę pusto, ale mimo wszystko bardzo dobra robota.
Victoria: 9/10
Just me: 4/10:Jest ciepło i przytulnie ale nadal chaotycznie. Plus niedokładne wykonanie - skarpetki płoną w kominku.
Latika:3/10
SUMA PUNKTÓW: 24 pkt.

SUMA WSZYSTKICH PUNKTÓW: 76 pkt.
Obrazek
Luksusowy apartament

Obrazek
Ronnie Weasley:9/10: Piękny luksusowy apartament. A ta zakochana para dodaje temu wszystkiemu takiej historii. No meeega!
Victoria: 8/10
Just me: 10/10: Przepiękny apartament, elegancki ale przytulny i nieprzesadzony.
Latika:7/10
SUMA PUNKTÓW: 34 pkt.
Nastoletni bunt
Obrazek
Ronnie Weasley:10/10: Piękny pokój nastolatki. Świetna robota.
Victoria: 9/10
Just me: 8/10: Kolory dość spójne, duży plus za te znaki na ścianie. Przyjemny dla oka pokój.
Latika:10/10
SUMA PUNKTÓW: 37 pkt.
Rodzinne gniazdko

Obrazek
Ronnie Weasley:8/10: Bardzo ciekawy pomysł. Widać tu faktycznie takie rodzinne klimaty.
Victoria: 9/10
Just me: 8/10: Nigdy nie skojarzyłabym rodzinnego gniazdka z babcią, jednak warto zmienić perspektywę. Jest przytulnie i faktycznie babcina miłość to jedno z najcieplejszych uczuć.
Latika:8/10
SUMA PUNKTÓW: 33 pkt.

SUMA WSZYSTKICH PUNKTÓW: 104 pkt.
Obrazek
Luksusowy apartament

Obrazek
Ronnie Weasley:5/10: Luksusowy apartament, któremu zabrakło luksusu. Jest to bardzo dziewczęcy pokój, schludny ale liczyłyśmy na większy luksus.
Victoria: 2/10
Just me: 7/10: Również bardzo skromnie. O ile meble ładnie ze sobą grają to z dodatkami mam jakiś dziwny problem że troszkę mnie rażą.
Latika:2/10
SUMA PUNKTÓW: 16 pkt.
Nastoletni bunt

Obrazek
Ronnie Weasley:4/10: Pokój bardzo pusty, może gdybyś powiększyła kominek i dodała kilka dodatków. Jednak trochę te wnętrze nie pasuje mi do tego tematu.
Victoria: 3/10
Just me: 5/10: przytulnie i uroczo ale buntu tutaj nie widzę.
Latika:2/10
SUMA PUNKTÓW: 14 pkt.
Rodzinne gniazdko

Obrazek
Ronnie Weasley:7/10: Bardzo skromne pomieszczenie w którym nie chciałaś zaszaleć. Brakuje mi tu jakiś kwiatów i przedmiotów ocieplających wnętrze.
Victoria: 8/10
Just me: 5/10: Przytulne ale bardzo ubogie. Czuję że czegoś tam brakuje.
Latika:2/10
SUMA PUNKTÓW: 22 pkt.

SUMA WSZYSTKICH PUNKTÓW: 52 pkt.
Obrazek
Luksusowy apartament
Obrazek
Ronnie Weasley:9/10: Bardzo fajny pomysł na luksusowy apartament. Najwidoczniej miało to wyglądać jak taras z pięknym widokiem, ja dałabym duże okna i potraktowała krajobraz jako piękne widoki z okna.
Victoria: 2/10
Just me: 10/10: Minimalistycznie, egzotycznie i w jednym stylu, bardzo estetycznie.
Latika:8/10
SUMA PUNKTÓW: 29 pkt.
Nastoletni bunt

Obrazek
Ronnie Weasley:10/10: Super wnętrze nie mam się do czego przyczepić. Wszystko przemyślane i dopracowane.
Victoria: 8/10
Just me: 9/10: Jak najbardziej młodzieżowo, jest chaotycznie ale to wszystko ma "ręce i nogi", a energia pokoju pokazuje zwariowaną duszę nastolatki
Latika:10/10
SUMA PUNKTÓW: 37 pkt.

Rodzinne gniazdko


Obrazek
Ronnie Weasley:10/10: Super, że dodałaś postacie to daje temu wnętrzu fajny klimat.
Victoria: 8/10
Just me: 9/10: Na pierwszy rzut oka jest dość chłodno ale po dokładniejszym wpatrzeniu się w pokój widać całe rodzinne ciepło.
Latika:9/10
SUMA PUNKTÓW: 36 pkt.

SUMA WSZYSTKICH PUNKTÓW: 102 pkt.

Wyniki:
Obrazek
Gratulacje dla wszystkich Pań!

ODPOWIEDZ