Girls’Generation

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Awatar użytkownika
Kurtney
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 5 lis 2017, o 21:18

Konkurs "Barwy jesieni" - WYNIKI

Post autor: Kurtney » 6 gru 2020, o 15:29

Hej dziewczyny! :D

Czas na podsumowanie ostatniego konkursu i ogłoszenia wyników na podstawie waszego głosowania.

Tak więc na podium zakwalifikowały się:

I MIEJSCE: Pani Martuśka
Obrazek

II MIEJSCE: Pani Ania
Obrazek

III MIEJSCE: Pani Sirkka
Obrazek

Pozostałe miejsca:
4. Pani Alessia_
5. Pani Erit
6. Pani Laura

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie oraz tym, co oddali swoje głosy :)

Pozdrawiam ♥
Ostatnio zmieniony 31 gru 2020, o 12:00 przez Kurtney, łącznie zmieniany 1 raz.
Kurtney

Awatar użytkownika
Kurtney
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 5 lis 2017, o 21:18

Konkurs "Sylwestrowy look"

Post autor: Kurtney » 18 gru 2020, o 13:56

Hej dziewczyny! :D

Czas na kolejny konkurs, którego tematem jest "Sylwestrowy look".
Mimo że obecna sytuacja w kraju nie pozwala nam się wystroić jak co roku w sylwestrową noc na prawdziwe królowe, to zróbmy to chociaż w grze i przebierzmy swoje lale w piękne sylwestrowe kreacje!

Zasady brania udziału w konkursie:
• Tworzymy stylizację na dany temat, robimy zdjęcie naszej pani i zapisujemy je w galerii pod nazwą konkursu.
• Zgłaszamy swoje uczestnictwo w konkursie u mnie (tj. -Kurtney- ) na czacie lub w wiadomości prywatnej w grze.
• Czas na stworzenie stylizacji, wykonanie zdjęcia i zgłoszenie swojego uczestnictwa w konkursie jest do 25.12.2020r.
włącznie
(tydzień).
• Na zdjęciu konkursowym może być tło, nie można jednak umieszczać na nim zwierzaka ani
chłopaka/narzeczonego/męża. Dopuszczalny jest jedynie zwierzak jako część garderoby.
• Tworzymy tylko jedna pracę - jedną stylizację i jedno zdjęcie.
• Nie usuwamy konkursowych zdjęć z galerii na ogólny czas konkursu (wraz z czasem głosowania i ogłoszenia wyników)!
• Udział w konkursie może brać każdy członek klubu Girls'Generation.
________________

W razie pytań służę pomocą :)
Pozdrawiam ♥
Kurtney

Awatar użytkownika
Kurtney
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 5 lis 2017, o 21:18

Konkurs "Sylwestrowy look" - podsumowanie

Post autor: Kurtney » 31 gru 2020, o 11:59

Hej dziewczyny! :D

Z racji, że tak mało osób wzięło udział w ostatnim konkursie (tylko trzy osoby), rezygnujemy z głosowania, które nie miałoby najmniejszego sensu. Przypuszczam, że tak mały odzew był spowodowany świątecznymi przygotowaniami i brakiem czasu. Nic nie szkodzi, może następnym razem uda się wziąć udział większej ilości osób.

Razem z liderką postanowiłyśmy, że nagrodzimy te osoby, które wzięły udział w konkursie (info na temat nagród w wiadomości klubowej).
A oto te trzy przygotowane prace:

- Gumi
Obrazek

- Karen
Obrazek

- Sirkka
Obrazek


Dziękuję bardzo tym osobom za poświęcenie chwili czasu i stworzenie swojej sylwestrowej stylizacji :)

Pozdrawiam ♥
Kurtney

Awatar użytkownika
Kurtney
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 5 lis 2017, o 21:18

Konkurs "Moja walentynka"

Post autor: Kurtney » 12 lut 2021, o 13:53

Hej dziewczyny! :D

Czas na kolejny konkurs, którego tematem są oczywiście Walentynki :love:
Ten cudowny dzień już tuż tuż, więc najwyższy czas wystylizować swoje lale w klimacie walentynkowym. Serduszka, róż, czerwień... Przygotujcie w tych motywach jak najlepsze stylizacje :)

Zasady brania udziału w konkursie:
• Tworzymy stylizację na dany temat, robimy zdjęcie naszej pani i zapisujemy je w galerii pod tytułem konkursu.
• Zgłaszamy swoje uczestnictwo w konkursie u mnie (tj. -Kurtney- ) na czacie lub w wiadomości prywatnej w grze.
• Czas na stworzenie stylizacji, wykonanie zdjęcia i zgłoszenie swojego uczestnictwa w konkursie jest do 19.02.2021r.
włącznie
(tydzień).
• Na zdjęciu konkursowym może być tło, nie można jednak umieszczać na nim zwierzaka ani
chłopaka/narzeczonego/męża. Dopuszczalny jest jedynie zwierzak jako część garderoby.
• Tworzymy tylko jedna pracę - jedną stylizację i jedno zdjęcie.
• Nie usuwamy konkursowych zdjęć z galerii na ogólny czas konkursu (wraz z czasem głosowania i ogłoszenia wyników)!
• Udział w konkursie może brać każdy członek klubu Girls'Generation.
__________

Czekam na wasze walentynkowe kreacje!
Pozdrawiam ♥
Kurtney

Awatar użytkownika
Kurtney
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 5 lis 2017, o 21:18

Konkurs "Moja walentynka" - głosowanie

Post autor: Kurtney » 20 lut 2021, o 13:44

Hej! :D

Czas zgłoszeń do konkursu minął, więc rozpoczynamy głosowanie!
Przede wszystkim dziękuję jeszcze paniom, które zdecydowały się na stworzenie swojej konkursowej stylizacji :)

Oto konkursowe stylizacje:

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

ZASADY GŁOSOWANIA:
1. Swoje głosy wysyłamy do mnie w prywatnej wiadomości lub na czacie w grze (tj. -Kurtney-), podając numer stylizacji oraz ilość przekazanych punktów.
2. Do rozdysponowania jest 6 punktów - tzn. można dać na przykład jednej stylizacji max lub kilku stylizacjom tyle punktów aby ich suma wynosiła razem 6.
3. Głosy oddajemy, patrząc pod względem zgodności z tematem konkursu i własnych upodobań.
4. Głosować może każdy członek klubu Girls'Generation.
5. Głosowanie trwa do 25.02.2021r. włącznie.
6. Nie głosujemy na siebie!

Pozdrawiam ♥
Kurtney

Awatar użytkownika
Kurtney
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 5 lis 2017, o 21:18

Konkurs "Moja walentynka" - wyniki

Post autor: Kurtney » 27 lut 2021, o 11:50

Hej! :D

Czas na podsumowanie naszego ostatniego konkursu walentynkowego, a wyniki prezentują się tak:

I MIEJSCE - Sirkka
Obrazek

II MIEJSCE - Karen
Obrazek

III MIEJSCE - Alessia_
Obrazek

IV MIEJSCE - Mia Riggs
Obrazek

Z racji, iż pierwsze miejsce w konkursie zajęła liderka, jej nagroda przechodzi do Karen, natomiast za drugie miejsce do Alessia_, a za trzecie do Mia Riggs. Info na temat nagród w wiadomości klubowej. W razie pytań śmiało pisać :D

Bardzo dziękuję za uczestnictwo i oddanie swoich głosów

Pozdrawiam ♥
Kurtney

Awatar użytkownika
Kurtney
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 5 lis 2017, o 21:18

Konkurs "Królowe i księżniczki"

Post autor: Kurtney » 20 mar 2021, o 18:04

Hej dziewczyny!

Najwyższy czas na kolejny konkurs z bardzo prostym tematem, dlatego liczę na wasz duży udział! :D
Tematem, jak w tytule, jest "Królowe i księżniczki". Myślę, że to bardzo fajna propozycja konkursu, a w stworzeniu stylizacji mogą pomóc ostatnie wydarzenia na AM. Przygotujcie więc kreacje prawdziwych królowych i księżniczek!

Zasady brania udziału w konkursie:
• Tworzymy stylizację na dany temat, robimy zdjęcie naszej pani i zapisujemy je w galerii pod tytułem konkursu.
• Zgłaszamy swoje uczestnictwo w konkursie u mnie (tj. -Kurtney- ) na czacie lub w wiadomości prywatnej w grze.
• Czas na stworzenie stylizacji, wykonanie zdjęcia i zgłoszenie swojego uczestnictwa w konkursie jest do 27.03.2021r.
włącznie
(tydzień).
• Na zdjęciu konkursowym może być tło, nie można jednak umieszczać na nim zwierzaka ani
chłopaka/narzeczonego/męża. Dopuszczalny jest jedynie zwierzak jako część garderoby.
• Tworzymy tylko jedna pracę - jedną stylizację i jedno zdjęcie.
• Nie usuwamy konkursowych zdjęć z galerii na ogólny czas konkursu (wraz z czasem głosowania i ogłoszenia wyników)!
• Udział w konkursie może brać każdy członek klubu Girls'Generation.
__________

Pozdrawiam ♥
Kurtney

Awatar użytkownika
Kurtney
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 5 lis 2017, o 21:18

Konkurs "Królowe i księżniczki" - podsumowanie

Post autor: Kurtney » 30 mar 2021, o 20:37

Hej! :D

Czas na podsumowanie ostatniego konkursu, niestety znów bez głosowania. Postanowiłyśmy z liderką, aby wszystkie trzy osoby, które stworzyły swoje konkursowe stylizacje, zostały nagrodzone. Gratulacje ♥

Oto konkursowe stylizacje:

1) Laura
Obrazek

2) Alessia_
Obrazek

3) Karen
Obrazek

Pozdrawiam ♥
Kurtney

ODPOWIEDZ