NIEGRZECZNE

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 5 kwie 2016, o 19:55

              • Obrazek
        • Obrazek
        • Witajcie moje drogie! Ten watek docelowo przeznaczam na cel naszego konkursu, ale rzecz jasna, każdy może się w nim udzielać. :thumbsup:
            • Obrazek
1. Każda zainteresowana Pani musi utworzyć w galerii album o tytule "Inspiracje". Do tego albumu trafiają wyłącznie prace związane z konkursem.
2. W każdym tygodniu uczestniczki przygotowują kreację inspirowaną stylem jednej z klubowiczek. Kolejność Pań, które będą "obiektem inspiracji" została ustalona wg. listy z zakładki "Członkinie" na stronie klubu, od góry.
3. Termin oddawania prac to 5 dni (poniedziałek-piątek) każdego tygodnia. Prace proszę przesyłać do mnie w wiadomości priv w grze.
4. Pani, której kreacjami będziemy się inspirować w danym tygodniu, ocenia prace w wątku konkursowym i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne.
5. Pamiętajcie, że w konkursie nie chodzi o przekalkowanie danej stylizacji, lecz wyciągnięcie esencji z ogółu prac zapisanych w galerii danej Pani. Nie przejmujcie się brakiem jakichś ubrań eventowych, gdyż chodzi o inspirację stylem, kolorami a nie robienie kopii.
6. Twarz tzn. oczy, nos, usta itd. nie podlegają ocenie, gdyż zapewne większość użytkowniczek ma "swoje" twarze i nie jest wymagana ich zmiana.
7. Oczywiście, każda klubowiczka może komentować prace konkursowe.
8. Nagrodą w konkursie jest satysfakcja i deszcz gratulacji. :)



W tym tygodniu inspirujemy się naszą liderką. Wszystkie zainteresowane osoby, proszę o zapoznanie się z regulaminem, stworzenie kreacji inspirowanej stylem Nicanory i przysłanie jej do mnie na priv do piątku (8 kwietnia). Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału, im nas więcej - tym lepiej. :)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: LaFemmeNikita » 5 kwie 2016, o 23:47

Puchary zaiste macie świetne: 20% więcej dolarów za mieszkanie. Jak już opisujecie swój klub to piszcie uczciwie, że kiedyś dorobicie się dobrych pucharów, bo na razie ich nie macie.

Awatar użytkownika
Nicanora
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2012, o 14:15

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Nicanora » 9 kwie 2016, o 07:12

Miałyśmy świetne puchary, a teraz walczymy o te najlepsze, więc spokojnie :) Pozdrawiam
AM - Nicanora

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 9 kwie 2016, o 12:37

              • Obrazek
Oto pierwsza edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1. Obrazek
Obrazek
2. Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Nicanora
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2012, o 14:15

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Nicanora » 9 kwie 2016, o 15:32

Szkoda, że tylko 3 osoby wzięły udział, no ale trudno, mam nadzieję że z czasem przyłączy się więcej osób :thumbup:

Na początku omówię swój styl. Dużą uwagę zwracam na to aby wszystko ze sobą ładnie współgrało, zarówno kolorem jak i stylem. Staram się być kreatywna, raczej nie pozwalam sobie na stosowanie "gotowców". Ogólnie ciężko dokładnie opisać styl mojej lalki, mam w galerii zarówno eleganckie jak i codziennie stroje i różne inne miszmasze. Nie przepadam za różowym i pomarańczowym, zatem raczej nieczęsto używam tych kolorów.
Pozwolę sobie wspomnieć o detalach. Lubię dodawać zwierzaki do stylizacji, jakieś bukiety, okulary i tym podobne. Pozwolę sobie też wspomnieć o kolorze włosów (ponieważ w życiu realnym raczej łatwo jest go zmienić i można zainspirować się ulubioną gwiazdą np.), lubię ciepły odcień blondu, jasny rudy i jasny brąz. W życiu realnym także.

Przejdę do omówienia stylizacji konkursowych.

Iga - ubrałabym się podobnie. Może dałabym inny kolor spodni, pod szary płaszcz bardziej pasują mi białe lub czarne, ale jest ok. Fryzurka jedna z moich ulubionych, kolor włosów nie najgorszy (ważne, że dopasowany do karnacji), kapelusik świetny i słodki piesek.

Teguila - fryzurka i kolor włosów bardzo na plus, delikatny makijaż prezentuje się bardzo naturalnie, co też lubię. Bluzkę wybrałabym w innym kolorze, ale ogólne połączenie ubrań jest na plus, tak na luzie, na spacer. Nie użyłabym tej torebki, wybrałabym bardziej praktyczną, buty dałabym jednak wygodniejsze i nieco mniej eleganckie.

Aurelie - kolorystyka bardzo na plus, lubię niebieski. Fajnie, że przy okazji uroda lalki pasuje do kreacji. Zjawiskowa suknia, fajnie dobrane dodatki. Nie odważyłabym się na dodatek tego sweterka ale w sumie dlaczego nie, też jest nieco zwiewny, przydałby się w czasie wyjścia na chwilę do ogrodu w chłodną noc na przykład.

Generalnie postarałyście się dziewczyny, każda z Was wyłapała coś co lubię - gdyby połączyć jakoś te pozytywne cechy z tych stylek wyszłaby wykapana Nicanora :thumbsup:

Mam nadzieję, że żadnej z Was niczym nie urażę... :S Muszę też podać ostateczny werdykt. ?(

I miejsce: Iga
II miejsce: Aurelie
III miejsce: Tequila


No to teraz inspirujemy się Igą :!:
AM - Nicanora

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 16 kwie 2016, o 00:05

                • Obrazek
Oto druga edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1. Obrazek
Obrazek
2.Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
4. Obrazek
Obrazek
5. Obrazek
Obrazek
6. Obrazek
Obrazek
7. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

i g a
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 12
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 16:21

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: i g a » 17 kwie 2016, o 21:10

Hej Niegrzeczne :)
W tworzeniu stylizacji zwracam dużą uwagę na to by wszystko ze sobą współgrało i tworzyło jedną całość. Styl określiłabym jako luźny z nutką elegancji, co najczęściej przenoszę z życia, bo podobają mi się stylki z pogranicza tych dwóch stylów. Moim dużym przeciwieństwem w grze są buty - tu zawsze szpilki, bez których nie wyobrażam sobie stylizacji, w realu najczęściej trampki :D Z dodatków uwielbiam długie kolczyki i bransoletki, najczęściej wykorzystuję podstawowe kolory, które w każdym stylu, czy eleganckim czy sportowym zawsze się sprawdzają. Lubię prawie wszystkie kolory, ale nie wszystkie ich odcienie. Bazą jest dla mnie czerń, biel, szarość, granat, czerwień, róże, fiolety, pastelowe i jaskrawe, takie, które ożywiają stylizację. Staram się nie przesadzać, by lalka nie wyglądała zbyt pstrokato, dlatego zazwyczaj królują 3 kolory, bądź jeden uzupełniony o wielokolorowy element. Z fryzur najczęściej wykorzystuję proste, lekko falujące, długie i półdługie w kolorze blond, rudym i czarnym. Bardzo lubię finezyjne upięcia, koki, warkocze, a tych niestety w moim salonie jest niewiele ;)

1. Andzia071
Fryzura jedna z moich ulubionych - szczególnie kiedy zaczynałam grę, a w salonie panowały pustki, moja lalka nosiła tylko tą w kolorze czarnym. Lubię do niej wracać i nie wiem czemu zawsze mi się kojarzyła z Kim Kardashian :D Suknia piękna, też mam taką w szafie. Brakuje mi tu tylko jakiejś narzutki. Biżuteria bardzo fajnie skomponowana.

2. Nicanora
narzutka cudowna, fajnie wyróżnia się na stonowanym tle i kontrastowa torba tworzy fajną całość. Zamiast naszyjnika, postawiłabym na długie wyraziste kolczyki i fryzurkę z koczkiem. Kolor włosów bardzo lubię, na pewno dałabym taki sam.

3. Sweta58
Ładnie zgrałaś wszystko kolorystycznie, bardzo lubię tą bluzkę, można z nią zrobić naprawdę ciekawe stylizacje. Jednak spodnie nie są w moim stylu - dzwony/szwedy nie podobają mi się ani na mnie, ani na lali:) Fryzurki takiej nie posiadam, a szkoda, bo na pewno bym niejednokrotnie wykorzystała.

4. Aurelie
postawiłaś na moje ulubione dodatki - torebka, buty, kolczyki, narzutkę też bardzo często wykorzystuję. Podmieniłabym tylko sukienkę na jakąś białą, lekką i zwiewną. Fryzura jedna z moich ulubionych, kolor również.

5. Eleonorachan
W sukni wykorzystałaś jeden z naprawdę niewielu odcieni zieleni który lubię, dodatki też bardzo mi się podobają, piękna biżuteria i torebka. Zamiast psiaka (choć bardzo je lubię i często wykorzystuję), dałabym lali bukiet w ręce i zrezygnowałabym z okularów. Fryz i kolor włosów dałabym taki sam.

6. Tequila
piękna sukienka, kurtkę bardzo lubię, chociaż bardziej pasowałaby mi tu lekka narzutka lub futerko. Świetnie wszystko dobrałaś kolorystycznie, bardzo mi się podoba. Fryzura jedna z ulubionych, kolor włosów fajnie podkreśla opaleniznę, chociaż rzadko z niego korzystam.

7. Fiona
Świetnie połączyłaś spódnicę z płaszczykiem, do tego te buty i kolczyki, całość tworzy fajny komplet. Torebka jest rewelacyjna, żałuję, że mam ją tylko w jednym kolorze i tu też dałabym inny kolor. Fryzura i kolor włosów jedna z moich ulubionych.

Dziewczyny...
Bardzo trudna decyzja, bo każda z Was stworzyła przecudną stylizację i wychwyciła to, co lubię, z czego bardzo się cieszę. Każdy z nas ma swój indywidualny styl, dlatego bardzo doceniam starania i mam nadzieję, że żadna z Was nie będzie się gniewać :* :* :*
Najbardziej w moim stylu jest stylizacja Nicanory, gdybym miała taką narzutkę, na pewno wykorzystałabym ją w podobny sposób, bo lubię, kiedy jeden element się wyróżnia na tle innych, przyciąga wzrok. Z małymi zmianami, ale wykorzystałabym też stylizacje Aurelie, Eleonorachan, Tequili, tu zmieniłabym tylko po jednym elemencie. Dlatego:

1. miejsce - Nicanora
2. miejsce - Tequila
3. miejsce - Aurelie i Eleonorachan

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 23 kwie 2016, o 02:31

                • Obrazek
Oto trzecia edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1.Obrazek
Obrazek
2.Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 29 kwie 2016, o 20:07

              • Obrazek
Oto czwarta edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1.Obrazek
Obrazek
2. Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 8 maja 2016, o 23:31

              • Obrazek
Oto piąta edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1. Obrazek
Obrazek
2. Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 9 maja 2016, o 02:42

Witam wszystkich. :D
Na poczatek kilka słów o moim arenowym stylu. Uwielbiam stylizacje w klimacie fantasy. Moja lalka często wciela się w rolę wojowniczki, królowej lub czarownicy. Nie mniej lubię styl elegancki i wyrafinowany, długie suknie i spódnice to moja baza. Bardzo rzadko robię prace w stylu casual. Dodatki są przeze mnie starannie wybierane podług stylizacji. Biżuteria musi pasować do całości i być wisienką na torcie. W realu noszę duże torby zdolne pomieścić wszystkie moje kobiece różności, w grze - zupełnie odwrotnie. Preferuję zgrabne kopertówki, małe torebeczki, które dopełniają całość. Oczywiście w przypadku stylki fantastycznej torebka przeistacza się w miecz, tarczę, różdżkę lub inne równie specyficzne narzędzie. Często wybieram też bukiety i papierosa z długą lufką. Fryzury są różne w zależności od stylizacji, jednak najczęściej wybieram długie loki/fale lub eleganckie upięcia. Jako że w realu bardzo lubię moje blond kudły, analogicznie moja lalka też za nimi przepada. Jeśli ten kolor wybitnie nie pasuje mi do kolorystyki danej stylki, sięgam po ciepły brąz i rudy. W swoich pracach najczęściej używam odcieni czerwieni, czerni, przydymionej zieleni oraz szarości. To, co uważam za jedną z najważniejszych cech swojego arenowego stylu to mixy z użyciem sukienek. Niemal zawsze dopasowuję do nich odpowiednią bluzkę lub spódnicę, prawie nigdy nie zostawiam sukni w spokoju. ;)

Przechodząc do oceny prac:
1. Princess
Duży plus za fryzurę, którą bardzo lubię i kolor włosów. Dodatki podobają mi się fasonem, jednak chyba zmieniłabym ich kolory na złoty. Sukienka wygląda ładnie, choć nie należy do moich faworytek, poza tym swoim zwyczajem dodałabym do niej długą spódnicę, ale to już takie moje spaczenie. ;) Podoba mi się użycie kozaków, dobrze komponują się z całością i niewątpliwie zaskakują. Strój po drobnych poprawkach na pewno zostałby przeze mnie wykorzystany.

2. Nicanora
Fryzura wygląda bardzo ładnie, kolor jak najbardziej trafiony. Fajnie, że użyłaś czarnych pazurków - odkąd je zdobyłam nie mogę się bez nich obejść. Biżuteria wygląda subtelnie, myślę że dodałabym tu elegancki pierścionek. Torebka urzekła mnie, gdy po raz pierwszy odwiedziłam sklep narzeczonej i dobrze komponuje się kolorystycznie. Suknia prezentuje się pięknie, w takim średniowiecznym stylu. Zrezygnowałabym tutaj z ozdoby na głowie na rzecz diademu, oraz dodałabym cieniutki, zwiewny szal lub pelerynkę.

3. AyanoUsagi
Uwielbiam tą fryzurę i choć kolor nie jest zbytnio w moim guście, to do kolorystyki stylizacji pasuje jak najbardziej. Super, że użyłaś tej sukni i spódnicy, osobiście bardzo je lubię, zwłaszcza podoba mi się to wrażenie czerwonego trenu. Biżuteria jest bardzo dobrze dopasowana, subtelna ale widoczna. Również duży plus za paznokcie, jak już wspommniałam wyżej - element obowiązkowy. Odjęłabym tu jedynie bluzkę a w zamian użyła papierosa z lufką.

Moje drogie, zanim przejdę do wyników to muszę przyznać że wszystkie prace wywarły na mnie pozytywne wrażenie i w każdej jest coś co świetnie oddaje charakter mojego arenowego stylu. Wprawdzie wprowadziłabym kosmetyczne poprawki, ale koniec końców w żadnej z powyższych stylek nie wstydziłabym się zaprezentować na mojej lalce. Gratuluję Wam i mam nadzieję, ze swoim komentarzem ani werdyktem nikogo nie uraziłam. :love:
  • Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 29 maja 2016, o 23:37

              • Obrazek
Oto szósta edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1. Obrazek
Obrazek
2. Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 5 cze 2016, o 22:37

            • Obrazek
Oto siódma edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1. Obrazek
Obrazek
2. Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
4. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

qwert5655
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 1 lis 2014, o 14:15

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: qwert5655 » 6 cze 2016, o 13:41

Hej, jako że niestety nie mam zbyt dużo czasu napisze szybko, zwięźle i na temat :D
I miejsce: -klara-
II miejsce: Aurelie
III miejsce: Alineczka
IV miejsce: Eleonorachan
Dziękuje klubowiczkom, że zechaciały wystylizować swoje Panie na podobieństwo Poopy :)
Poopy lubi eleganckie kreacje ale z nutką streetowego stylu.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 18 cze 2016, o 23:19

              • Obrazek
Oto ósma edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.



1.Obrazek
Obrazek
2. Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

ODPOWIEDZ