MARIPOSA AURUM

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Nuś
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 3 lut 2012, o 18:23

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Nuś » 25 kwie 2015, o 11:30

Ale chodzi o nazwę Twojej pani w grze a nie o nazwę którą się logujesz do gry :) Nie ma takiej użytkowniczki ;P

zuza779
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:12

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: zuza779 » 25 kwie 2015, o 14:41

No cześć Kobietki :) Melduję się i ja ;)
w realu - Małgosia, na forum - zuza779, a moja Pani to Ritta90. Wiem wiem, dużo tego 8|

Mam 38 lat, jestem mężatką i mamą czwórki dzieci. Właśnie wróciłam do pracy po mega-długiej przerwie i dlatego jest mnie trochę mniej w grze.
Z rzeczy ulubionych: gotowanie - uwielbiam, szczególnie jak wszystko znika w ekspresowym tempie; czytanie - pochłaniam, po prostu kocham książki; góry - w szczególności Karkonosze - to jest moje miejsce na ziemi i właśnie tam spędzę starość (o ile dożyję :thumbsup: )
Poza tym wierzę w ludzi, jestem niepoprawną optymistką dla której nie ma sytuacji bez wyjścia. Od 21 lat zakochana w tym samym facecie, który jest dla mnie najlepszym przyjacielem i nieocenioną podporą, chociaż gdy trzeba stawia mnie do pionu.
Nie potrafię się oprzeć donatom (czyt. pączki z dziurką) i głosowi Jona Bo Jovi odkąd skończyłam 4 lata ;)
To tyle o mnie, bo i tak za dużo.
Buziaki Dziewczyny :love:

Awatar użytkownika
Lebonka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 16:43

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Lebonka » 25 kwie 2015, o 14:45

lalalalala dzisiaj sobota! :thumbsup:

Sperare
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 16:32

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Sperare » 25 kwie 2015, o 16:40

Hej!. Mam na imię Natalia. Mam 14 lat. Mieszkam na wsi. Chodze do szkoły :D. Gram na skrzypcach i fortepianie oraz śpiewam w chórze. Mam również 2 siostry.

Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 28 kwie 2015, o 09:54

WIOSNA
Efekty weekendowych prac
Zapraszam do głosowania - http://sonda.hanzo.pl/sondy,244319,vk4k.html
GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!


Obrazek


1. lilium88
Obrazek

2. Megane
Obrazek

3. Nuś
Obrazek

4. Lebonka
Obrazek

5. Malgosia
Obrazek

6. Nicole18088
Obrazek

7. LUI6
Obrazek

8. KendiGirl
Obrazek

9. Sperare
Obrazek
Ostatnio zmieniony 4 maja 2015, o 09:27 przez Megane, łącznie zmieniany 3 razy.
Arena Mody Megane

nicole1808
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2014, o 11:12

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: nicole1808 » 28 kwie 2015, o 10:53

Hej dziewczyny;) Mój nick w grze to nicole18088. Mam na imię Nicole, mam 24 lata. Mieszkam w okolicy Olsztyna, obecnie jestem po licencjacie z Nauk o Rodzinie, bezrobotna, czekam na wizę pracowniczą do Canady, będe pracować jako niania jeśli wszystko pojdzie zgodnie z planem. to nie jest szczyt moich ambicji ale od czegos trzeba zaczac. Mam tam rodzine, i mojego jedynego brata, jest juz tam 8 lat. przykro jest gdy widzimy sie raz na kilka lat gdyz przylot kosztuje okolo 3, 4 tysiecy ;( . wiec dlatego postanowilam tam zamieszkac. Nie jestem męzatka, ale mam kogos już od ponad 6 lat, no i w tym rzecz ze musimy sie rozstac gdy wyjade nie wiadomo na jak dlugo... Zainteresowan lub hobby jako takich nie mam... no poza graniem w am no i ogladaniem seriali, to moje przekleństwo;) Potrafię za jednym zamachem obejrzec prawie caly sezon jak coś mnie wkręci;) Polecam Arrow :thumbsup: ;) katuje go na okrągło. I cieszę się że wkońcu nasz klub coś zaczął działać i możemy wspólnie coś razem tworzyć i przy tym się świetnie bawić. Pozdrawiam was i caluje ;****

Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 29 kwie 2015, o 09:44

STYL GLAMOUR

Zapraszam do głosowania! http://sonda.hanzo.pl/sondy,244316,FOQD.html Proszę o uwzględnienie najważniejszych zasad stylu glamour :) GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!

Obrazek

lilium88
Obrazek

Ritta90
Obrazek

Megane
Obrazek

Nuś
Obrazek

Lebonka
Obrazek

Carolin
Obrazek

domenaa
Obrazek

LUI6
Obrazek

KendiGirl
Obrazek

Sperare
Obrazek
Ostatnio zmieniony 4 maja 2015, o 13:31 przez Megane, łącznie zmieniany 1 raz.
Arena Mody Megane

Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 30 kwie 2015, o 09:25

STYL MARYNARSKI


Prace zamieszczamy w galerii do 6.05.15r.
Informacje:
Dawniej królował na nadmorskich deptakach, dziś wychodzi do miast i to nie tylko w sezonie letnim. Swobodne fasony oraz ciekawe połączenie barw sprawiają, że w ubraniach w stylu marynarskim czujemy się, jak na wakacjach. Kolorami, które przeważają w takich stylizacjach są biel, czerwień i granat. Dominującym motywem są oczywiście paski.

Obrazek


Temat na weekend:

DELIKATNOŚĆ


Prace zapisujemy do 4.05.15r.

Obrazek

Życzę powodzenia i miłej zabawy! Wszystkie nasze stylizacje znajdą się na forum ;)
Arena Mody Megane

Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 4 maja 2015, o 09:26

WIOSNA- WYNIKI

KRÓLOWA MARIPOSY
Obrazek
Nuś

Obrazek

KSIĘŻNICZKI MARIPOSY
Obrazek
Megane
Obrazek
Obrazek
Nicole18088
Obrazek




GRATULACJE!

Arena Mody Megane

Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 4 maja 2015, o 09:53

DELIKATNOŚĆ


ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA! Wybieramy kilka najładniejszych wg. siebie kreacji (max. 3) ;) Zapraszam do głosowania wszystkich odwiedzających nasze forum :) GŁOSUJ
GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE! - WYNIKI NIŻEJ ;)

Obrazek

lilium88
Obrazek

Megane
Obrazek

Nuś
Obrazek

Lebonka
Obrazek

Nicole18088
Obrazek







Ostatnio zmieniony 11 maja 2015, o 18:05 przez Megane, łącznie zmieniany 2 razy.
Arena Mody Megane

Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 4 maja 2015, o 13:38

STYL GLAMOUR

KRÓLOWA MARIPOSY
Obrazek
Ritta90

Obrazek

KSIĘŻNICZKI MARIPOSY
Obrazek
lilium88
Obrazek
Obrazek
Nuś
Obrazek

Arena Mody Megane

Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 5 maja 2015, o 17:27

STYL ORIENTU

Jest to ostatni styl który zawitał do naszego klubu. Myślę, że każda z Nas wie na czy on polega :) Wystylizujcie się na piękne kwiaty lotosu, śliczne księżniczki z orientalnych pałaców. Prace zamieszczamy do 12.05.15r. Życzę powodzenia!

Obrazek
Arena Mody Megane

Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 7 maja 2015, o 15:09

STYL MARYNARSKI

Zapraszam do głosowania! Wybieramy 3 najładniejsze stylizacje GŁOSUJ

Obrazek


lilium88
Obrazek

Megane
Obrazek

Nuś
Obrazek

Lebonka
Obrazek

domenaa
Obrazek

LUI6
Obrazek

Nicole18088
Obrazek

KendiGirl
Obrazek

Sperare
Obrazek


Arena Mody Megane

Awatar użytkownika
Nessiri
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 11:58

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Nessiri » 11 maja 2015, o 10:50

Cześć dziewczyny! :)
Dołączyłam dziś do waszego klubu i mam nadzieję, że razem miło spędzimy czas :) Z góry przepraszam, jeśli będę pytać o coś głupiego bo jeszcze nie do końca zgłębiłam AM i jest to mój pierwszy klub, więc mogę czegoś nie wiedzieć :) Na AM jak i tutaj jestem Nessiri. Mam na imię Sandra i w tym roku stuknie mi 25 lat :) Mieszkam w Solcu Kujawskim. Póki co siedzę w domu z córcią (Nikola, 4 latka :D) ale nie wiem, czy się to nie zmieni jak mała zawędruje do przedszkola. W wolnych chwilach (a takie są najczęściej wieczorem, jak mała chrapie ^^) lubię obejrzeć jakiś dobry film (horror!) albo w coś pograć. Gram odkąd pamiętam i we wszystko, co przypadnie mi do gustu :D Obecnie najwięcej czasu marnuję na League of Legends i czasem na Heroes of the Storm :) Może "pro gamerem" nie jestem ale jakoś sobie radzę. Kiedyś maniaczyłam w World of Warcraft ale to jednak wydatek tym bardziej, jak grają 2 osoby w domu (mąż mnie w to wciągnął!). Przesiaduję też na pewnej stronce, gdzie zbiera się punkty (nie wiem, czy można tak sypać nazwami :D). Jak coś uzbieram to wymieniam na waluty w grach. Może uzbieram też coś na AM :) Ostatnio zainteresowałam się Quillingiem i "na zamówienie" rodziny i znajomych robię kartki okolicznościowe. Może kiedyś będzie z tego coś więcej... kto wie :)
To chyba tyle o mnie :) Pozdrawiam!

Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 11 maja 2015, o 18:18

DELIKATNOŚĆ-WYNIKI


KRÓLOWA MARIPOSY
Obrazek
lilium88

Obrazek


KSIĘŻNICZKA MARIPOSY
Obrazek
Megane

Obrazek


PIERWSZA DAMA MARIPOSY

Nuś

Obrazek





Ostatnio zmieniony 13 maja 2015, o 14:12 przez Megane, łącznie zmieniany 1 raz.
Arena Mody Megane

ODPOWIEDZ