MARIPOSA AURUM

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 24 kwie 2015, o 16:26

WITAMY NA FORUM KLUBU
MARIPOSA AURUM!


Regulamin


Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
MARIPOSA AURUM
KRÓLESTWO ZŁOTYCH MOTYLI
Zapraszam wszystkich, którzy odwiedzają nasze forum do oddawania głosów w konkursach :) Jeśli chcecie możecie komentować nasze stylizacje, będzie nam miło i będziemy wiedzieć nad czym mamy pracować



KRÓLOWA MARIPOSY
Obrazek
lilium88
Obrazek



KSIĘŻNICZKA MARIPOSY
Obrazek
Megane
Obrazek


PIERWSZA DAMA MARIPOSY
Obrazek
Malgosia

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 cze 2015, o 19:56 przez Megane, łącznie zmieniany 8 razy.
Arena Mody Megane

Awatar użytkownika
Lebonka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 16:43

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Lebonka » 24 kwie 2015, o 16:46

Lebonka z tej strony :) :love:

Megane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2014, o 10:37

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Megane » 24 kwie 2015, o 16:48

Cześć mam na imię Julia w tym roku kończę 15 lat :) interesuję się m.in. fotografią, malarstwem i oczywiście modą ;) mieszkam w okolicach Poznania :)
Arena Mody Megane

Nuś
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 3 lut 2012, o 18:23

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Nuś » 24 kwie 2015, o 16:55

Cześć ślicznotki! Jestem Ania, 23 lata ;P Niedawno zdobyłam ``tytuł`` technika usług kosmetycznych :) Mieszkam bardzo blisko morza - 15 km, na jedynej całej Polskiej wyspie Wolin :) Zainteresowań mam wiele, żadnego najważniejszego. Lubię malować paznokcie ( jak chcesz zajrzyj tu: http://zszywka.pl/u/gandziunia666/wszystkie ), piec ciasta kocham i pyszną kawą też nie pogardzę :) Służę pomocą, radą i uśmiechem!

lilium88
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 16:56

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: lilium88 » 24 kwie 2015, o 17:11

Hej Kochane:)
Jestem Marta, mam 26 lat, dwójkę Małych łobuzów Jasia (3 lata) Antosia (6 lat) oczywiście cudnego męża Andrzeja :D
Mieszkam w Koszalinie, ale moja rodzina pochodzi z opolskiego:)
Interesuję się modą, zdrowiem (generalnie szukam samych naturalnych, niekonwencjonalnych metod na zdrowe życie dla mojej rodziny), gotowaniem, oraz pieczeniem, tak jak Ania uwielbiam to ale niestety nie mogę, bo mam hiperinsulinemię. Bardzo lubię przyrodę, spacery z rodzinką i wyjazdy z mężem na śniadania o 5 rano na nasze ulubione miejsce nad Lubiatowem, o tej porze ptaki niesamowicie śpiewają i jest tak spokojnie. A jak mam doła to wstaję o 4-5 rano otwieram okno w pokoju (szczególnie wiosną) i słucham cudnych pieśni (na szczęście mieszkamy blisko parku i lasu więc śpiewaków porannych nie brakuje:))
Ulubiona pora roku wiosna, bo wszystko budzi się do życia, jest więcej słońca i w momencie człowiek ma lepsze samopoczucie. Nie lubię upalnego lata, nie toleruję gorąca:)
Hmmm się rozpisałam:)
Zawszę chętnie pomogę, lubię gadać, pisać, spotykać się z ludźmi ale niestety jakoś ludzie mnie nie lubią:))
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2015, o 17:25 przez lilium88, łącznie zmieniany 1 raz.

Nuś
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 3 lut 2012, o 18:23

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Nuś » 24 kwie 2015, o 17:14

Marta jak Ciebie można nie lubić? Uwielbiamy :love:

lilium88
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 16:56

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: lilium88 » 24 kwie 2015, o 17:23

Szczerze nie wiem, ja powinna mieszkać Stanach Zjednoczonych, KOCHAM STANY, uwielbiam tych ludzi ich poczucie wartości, patriotyzm i właśnie optymizm. Podejście do ludzi, ze znajomymi jak z najbliższą rodzinom są , wszyscy jak jedna wielka rodzina (oczywiście nie mówię są wyjątki), ale ja właśnie taka jestem, jeżeli chodzi o przyjaźń to idę na całość, pomoc, spotkania itd al ludzie to wykorzystują i potem jak ja potrzebuję pomocy i spotkania, poagdania to mają mnie w [CIACH]

Przypominam, że "wygwiazdkowany" wulgaryzm nadal jest wulgaryzmem. // Daga

Awatar użytkownika
Lebonka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 16:43

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Lebonka » 24 kwie 2015, o 17:28

to ja też coś o sobie.
Mam na imię Ania, w Wielkanoc obchodziłam 25 urodziny. Jestem w związku od 9 lat.
Moją pasją są książki, uwielbiam czytać, to moje uzależnienie, czytam codziennie do oporu.
Kocham zwierzęta, muzykę - szczególnie metal symfoniczny. Moim ulubionym zespołem jest Nightwish, a Tarja Turunen to moja bogini, słucham ich od dziecka, już jakieś 16 lat. Mam dwóch starszych braci. Pochodzę z Wielkopolski. Uwielbiam gry, wspólnie z moim kochaniem gramy na PS3 i kompie, m.in. w League of Legend's już od czterech lat (albo i dłużej, nie wiem dokładnie), wszelakie bijatyki, HearthStone, Cabal, strzelanki, Herosy itd.
Mam bloga na temat literatury, udzielam się na Lubimy Czytać. Ukończyłam Technikum Handlowe oraz policealną szkołę gdzie zdobyłam tytuł terapeuty zajęciowego. Choruję na niedoczynność tarczycy i jestem już do końca życia na lekach.
Kocham gotować i pichcić wspólnie z Misiem. Niestety, mamy problem ze znalezieniem pracy i zamieszkaniem razem. Często nocujemy u siebie, ale co to za życie? płakać mi się chcę jak widzę, że inni prą na przód a my stoimy w miejscu...

lilium88
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 16:56

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: lilium88 » 24 kwie 2015, o 17:39

Współczuję ale z jednej strony wiesz, że się kochacie i chcecie być ze sobą! Ja miałam koleżankę która wpadła po uszy wprowadziła się do kolesia do Danii i mieszkali ze sobą ponad 6 lat, On Ją zwodził że chce a w tym roku stwierdził, że nie chce i teraz dziewczyna nie ma nic, bo wszystko razem i lipa...

Awatar użytkownika
Lebonka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 16:43

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Lebonka » 24 kwie 2015, o 17:53

niestety takie czasy, ludzie coraz gorsi, nie wiadomo komu ufać, kto jest tym dobrym a kto złym.
Tyle że lata lecą, na emeryturę zarabiać trzeba i mieć swoje pieniądze, a nie mamy nic. ;(

lilium88
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 16:56

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: lilium88 » 24 kwie 2015, o 17:56

Ja też po studiach mgr ma i co i w domu siedzę z dzieckami:)))

Awatar użytkownika
Lebonka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 16:43

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Lebonka » 24 kwie 2015, o 17:58

No, ale Twój mąż pracuje i masz już rodzinę i dom :)

goska20021
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2014, o 22:19

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: goska20021 » 24 kwie 2015, o 22:58

To może i ja coś napiszę o sobie.
Mam na imię Marta i w tym roku stuknie mi 27 lat, mieszkam w okolicach Poznania.
Co do zainteresowań to dobra książka, muzyka - heavy metal, a także interesuje się kryminalistyką. Z wykształcenia jestem antropologiem i próbuje skończyć drugą magisterkę. Ze stałą pracą niestety w moim zawodzie i w tym kraju raczej trochę ciężko, ale jak na razie na brak zajęć nie narzekam :)

Nuś
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 3 lut 2012, o 18:23

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: Nuś » 25 kwie 2015, o 00:19

A jaki masz nick w grze? Bo tu Marta tu goska :-p

goska20021
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2014, o 22:19

Re: MARIPOSA AURUM

Post autor: goska20021 » 25 kwie 2015, o 01:10

nick mam taki jak tu na forum czyli goska20021

ODPOWIEDZ