Klub „Kogel~Mogel”

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Awatar użytkownika
Femka
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 34
Rejestracja: 9 cze 2011, o 12:55

Re: Klub „Kogel~Mogel” - czyli kochane jajeczka

Post autor: Femka » 19 mar 2014, o 20:45

Mała niespodzianka :thumbsup: Voila!
Obrazek

palalela82
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2010, o 20:09

Re: Klub „Kogel~Mogel” - czyli kochane jajeczka

Post autor: palalela82 » 19 mar 2014, o 21:43

Boski (to napisałam ja- Agniesiątko) :D
Agniesiątko

Awatar użytkownika
Lennowa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2010, o 17:14

Re: Klub „Kogel~Mogel” - czyli kochane jajeczka

Post autor: Lennowa » 21 mar 2014, o 22:25

Wiosna kochani..wiosna....a wiosna to czas odnowy :D

i my też mamy nowości...najnowsze...ciepłe jak świeże bułeczki zdjęcie naszych Lady..tym razem w stylu retro! Zdjęcie jest dziełem naszej nieocenionej Shibby...i chyba przyznacie, że jest genialne!! :thumbsup: ....no sami powiedzcie..widzieliscie gdzies lepsze zdjecie grupowe? :D bo ja nie <powiało nieskromnoscią> także patrzajta i podziwiajta :) :love:

Obrazek


Zdjecie w powiekszeniu czeka na naszym profilu klubowym ;) lub tutaj: http://i.imgur.com/fg1L42W.jpg
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: Klub „Kogel~Mogel” - czyli kochane jajeczka

Post autor: Belcia » 4 maja 2014, o 10:16

Miłej niedzieli Jajeczka :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lennowa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2010, o 17:14

Re: Klub „Kogel~Mogel” - czyli kochane jajeczka

Post autor: Lennowa » 4 maja 2014, o 10:52

Witam Wszystkich odwiedzających wątek klubu KOGEL~MOGEL! ;)

Jak już zapewne zdążyliście zauważyć.. nasze Kobietki.. powiem więcej…nasze dzielne i waleczne Jajeczka okupują TOP
i w końcu sprawiły, że aż chce się patrzeć na Podium Pań i podziwiać! :D Nie ma to jak nowa, wysoka jakość! Nasze Panie nie próżnują, codziennie przebierają swoje lale w coraz to nowe stylizacje. Koniec lal stojących tygodniami w tym samym stroju, koniec lenienia się bez krztyny kreatywności!

Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie odwiedziliście naszych Topowych Piękności, przedstawiam Wam po trzy świetne stylizacje każdej z nich :thumbsup:

MEMORABILE:
Obrazek Obrazek Obrazek

BELCIA:
ObrazekObrazek Obrazek

LOJA:
ObrazekObrazek Obrazek

Jeżeli czujecie niedosyt (a wcale bym się nie zdziwiła) zachęcam do obejrzenia profili naszych Dziewczyn. Jest na co popatrzeć. Nic tylko głosować!

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Femka
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 34
Rejestracja: 9 cze 2011, o 12:55

Re: Klub „Kogel~Mogel” - czyli kochane jajeczka

Post autor: Femka » 18 maja 2014, o 18:46

Mały suprajs ode mnie :)Obrazek

Awatar użytkownika
Lennowa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2010, o 17:14

Re: Klub „Kogel~Mogel” - czyli kochane jajeczka

Post autor: Lennowa » 22 maja 2014, o 10:18

Kolejne zdjęcie naszych kobietek :) Prawda, że ładne? Brawa dla Femki, która nas uraczyła kolejną odsłoną klubu :love: Niestety zdjęcie się troche ucina..ale mam nadzieje, że nikt mi tego nie bedzie miał za złe :) Nasze jajeczka wiedza gdzie znajdą pełną wersję :*...Pozdrawiam i jajeczka i odwiedzających!
Obrazek

Awatar użytkownika
Hello_Dolly
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 8 paź 2011, o 15:48
Lokalizacja: Bytów ♥

Re: Klub „Kogel~Mogel” - czyli kochane jajeczka

Post autor: Hello_Dolly » 1 cze 2014, o 22:22

Fajnie zrobione te obrazki :) Podoba mi się bardzo ;)
"Dobrze widzi się tylko sercem.
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."

Awatar użytkownika
Femka
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 34
Rejestracja: 9 cze 2011, o 12:55

Re: Klub „Kogel~Mogel” - czyli kochane jajeczka

Post autor: Femka » 8 lip 2014, o 21:49

Obrazek
UWAGA! Attention!
Ogłaszamy nabór do klubu, poszukujemy aktywnych, niekonfliktowych i wesołych dziewczyn (tudzież chłopaków) do Klubu Kogel Mogel. Mamy 2 wolne miejsca, jeśli jesteś zainteresowana/y pisz na priw do Belci lub Memorabile. Regulamin klubowy i warunki przyjęcia znajdziecie w naszym klubowym opisie na AM. Serdecznie zapraszamy :love: Edit.Zostało już tylko 1 wolne miejsce-->śpieszcie się ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lennowa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2010, o 17:14

Re: Klub „Kogel~Mogel”

Post autor: Lennowa » 23 lip 2018, o 22:53

Witajcie forumowiczki oraz forumowicze (żeby nie było że dyskryminuję mniejszość na AM)! Ogłaszam wszem i wobec reaktywację wątku klubowego. Co za klub się reaktywuje? Patrząc na nazwę u góry wiecie już, że chodzi o Kogel~ Mogel. Brawa za spostrzegawczość! ;)

Tak, po długiej przerwie nadeszła ta wiekopomna chwila kiedy Jajka ponownie dadzą o sobie znać. Aż łezka mi się w oku kręci,bo czuję się jakby to było wczoraj kiedy tu pisałam, a to już 4 lata przeleciały! Ale spokojnie, nie dajcie się ponieść emocjom, będzie ku temu okazja później.


Zaczynając nowe forumowe życie, chciałabym przedstawić Wam naszą klubową koleżankę, która stara się obecnie o podium. Sami dobrze wiecie jak to często bywa z walką o podium. Automatycznie klikamy maksymalne oceny jeśli ktoś już nas odwiedza, bo chcemy się zrewanżować. Czasem nawet nie patrząc jak ktoś wystylizował lalę, szczególnie jeśli profil długo się ładuje :D
A potem płacz i zgrzytanie zębami, albo zdziwienie i konsternacja co tam na podium niekiedy się dzieje! :) Oczywiście są też osoby, które świadomie odwiedzają profile i piszą też szczerze coś od siebie i chwała za to, ale nie o tym chciałam……

Zachęcam do odwiedzin u Blings!

Jeśli chcecie obejrzeć ciekawe stylizacje i docenić kreatywną koleżankę, nie wahajcie się :) Będzie co oglądać na podium, a chyba o to w tym wszystkim powinno chodzić.

Wklejam poniżej próbkę jej artystycznych stylizacji:


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


A także tych bardziej na co dzień:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Prawda, że robią wrażenie? Jeśli chcecie więcej zachęcam do odwiedzania profilu


BLINGS


i oczywiście docenienia głosem :) Galeria także pełna jest inspiracji!

Pozdrawiam i przepraszam, że nieco się rozpisałam. Jednak jak sami się domyślacie 4 lata milczenia jednak bywa uciążliwe i czasem człowiek musi się wygadać :D

Pozdrawiam !

Kaprysnocy

Usunięto link do profilu w grze. Proszę je wstawiać jedynie w sygnaturach. //monix23

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: Klub „Kogel~Mogel”

Post autor: Belcia » 14 sie 2018, o 20:49

Nabór do Kogla! Zapraszamy serdecznie :)
Aplikuj już teraz, bo Cię ktoś uprzedzi! :D
Jeśli już się zdecydujesz na ten nierozważny krok :D, to u nas jest tak, że naszym priorytetem są statystyki własne, aktywność i zaangażowanie w grze, oraz kultura osobista i poczucie humoru :)
W zamian oferujemy: :thumbup:
- najwyższy wzrost statystyk,
- po 2 szmaragdy z sesji.
Poza tym 3 talenty tygodniowo! :thumbsup:
- poniedziałek - Karty - połowa ceny.
- środa - Maszyna mody - dodatkowe próby.
- piątek - Podwójne dolary z codziennika.
W razie potrzeby uruchamiamy też inne talenty, pomagamy m.i. w walce o statuetki itp...
Obiecujemy miłą atmosferę na czacie i koleżeńską pomoc w razie wątpliwości :)
Obrazek

ODPOWIEDZ