Adainee

Pochwal się swoją Panią, jej mieszkaniem, zwierzakami i narzeczonym.
Adaine2
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, o 17:58

Adainee

Post autor: Adaine2 » 28 mar 2014, o 22:21

Witajcie :)
Zdecydowalam sie zalozyc ten wątek po długim czasie,bo rzadko bywam tu na forum :) Nie gram tak dlugo i nie mam super uniklanych strojow,ale cos tam nazbieralam. w lipcu minie rok na AM,bardzo spodobala mi sie ta gra,trafilam na nia przypadkiem. Nie jestem "orłem" w stylizacjach,ale staram sie uczyć na bieżaco,zaczelam miec pojecie dopiero przy starcie na PP o co w tym wszystkim chodzi :) ale lubie bawic sie moda na swoj wlasny sposob,testowac,wzory,kolory,style i mam przy tym wielka frajde.Chętnie poczytam Wasze opinie,co robie dobrze,a co źle,co sie podoba i nie podoba :)
Jestem otwarta na konstruktywna krytyke. Pozdrawiam Was i zapraszam do komentowania szczerego,bo sie nie obrazam,a wrecz wyciagam wnioski ;)

Stroje codzienne:

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek


Spodniczki i sukienki :
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek
9.
Obrazek


Suknie fantazyjne i wieczorowe :
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek
9.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2014, o 16:24 przez Adaine2, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lolinnda
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 76
Rejestracja: 20 cze 2012, o 14:08

Re: Adainee

Post autor: Lolinnda » 28 mar 2014, o 23:04

ogólnie podoba mi sie ta fryzura w pierwszej to z grzywką, a takie najładniejsze według mnie stylizacje to: 4,1 w sukienkach, 2 kweicist zazdroszcze sukienki :love: fantazyjne: 3 bardzo mi się podoba, 5 genialna :D

Adaine2
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, o 17:58

Re: Adainee

Post autor: Adaine2 » 28 mar 2014, o 23:10

stylki z poczatkow gry :

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek
9.
Obrazek
10.
Obrazek
11.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2014, o 16:25 przez Adaine2, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Adainee

Post autor: Latika » 29 mar 2014, o 15:44

Wszystkie stylizacje bardzo mi się podobają:) Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że w niektórych dajesz zbyt mocny cień do powiek ;)

Awatar użytkownika
Mai
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 344
Rejestracja: 8 sie 2013, o 18:27
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc... :)
Kontakt:

Re: Adainee

Post autor: Mai » 29 mar 2014, o 16:22

Wszystkie stylizacje są bardzo fajne spróbuje ocenić je wszystkie :)
Stroje codzienne:
1. Bardzo fajna stylizacja, ale buty do wymiany
2. Bardzo fajne wykorzystanie kapelusza :)
3, 4 bardzo fajne
5. Naszyjnik jest niepotrzebny
Spódniczki i sukienki :
1. Śliczna
Inne stylki z tej kategorii są bardzo ładne
Suknie fantazyjne i wieczorowe :
1. Pasek nie pasuje
W niektórych stylizacjach niepotrzebne jest co cos na ramie :)

Ogółem wszystkie stylki są są ładne :)

Awatar użytkownika
missdiana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 321
Rejestracja: 13 sty 2013, o 15:52
Kontakt:

Re: Adainee

Post autor: missdiana » 29 mar 2014, o 18:49

Bardzo podoba mi się Twój wstęp i rzeczywiście mam nadzieję, że moją krytykę potraktujesz jako dobre rady :)
Jak na osobę, która nie uważa się za orła to muszę powiedzieć, że stylizacje są naprawdę niezłe :) na pewno lepsze od stylizacji dziewczyn, które uważają się za modowe guru :D
A teraz szczegółowo: (numeracja wg kolejności, nie tak jak jest podane przez Ciebie )
1. Stylizacja w porządku. Niczego się nie czepiam :) ale, żeby ulepszyć zamiast czerwonego t-shirt'a dałabym takowy w kolorze białym :) i zrezygnowała ze srebrnego pierścionka, ponieważ w stylizacji występują elementy złote (zamki przy spodniach, szew w kurtce oraz zatrzask w torebce), a wiemy, że złoto i srebro się nie lubią :P
2. Też fajna :) wszystko ładnie do siebie pasuje. Jedyne co mi przeszkadza, ale nie aż tak bardzo to kapelusz :) jakoś na lali dziwnie się prezentuje.
3. Opaska i pierścionek mi tu hmmm nie pasują no i może lżejsze buciki do takiego ładnego kubraczka :)
4. Tutaj jest ok :)
5. Zrezygnowałabym z opaski :) reszta jest bez zarzutów
6. Bardzo fajna cukierkowo - pastelowa. Coś co bardzo rzuca się w oczy to te rajtki, które bym absolutnie zdjęła, bo raz, że są tu niepotrzebne, a dwa, że rajtka do sandałów, czy to na płaskiej podeszwie czy na obcasie, w ogóle do jakiegokolwiek bucika, w którym pokazujemy stopę i palce bardzo źle wygląda.
7. Tutaj tak samo rajtki do zdjęcia. Cała stylizacja bardzo fajna. Kocham tę sukienkę
8. Rajtkiiii!! :D Uwielbiam ten toczek na głowę. Szkoda tylko, że kolor piórka się nie zmienia, bo ten czerwony tu nie pasuje :(
9. Dobra stylizacja :thumbup:
10. Mroczna i w porządku :)
11. Jest jak najbardziej ok.
12. Tutaj też w porządku
13. Hmmm.... niby kolorystycznie jest dobrane, ale ten szal wg mnie jest zbędny
14. Jak do tej pory najlepsza Twoja praca. Fajnie, że dodałaś złoty kolor do zestawu czerwony-czarny
15. Ja bym tu jeszcze wcisnęła jakiś kolor. Na przykład kolorową biżuterię albo jakiś dodatek, bo za ciemno tu i wszystko się ze sobą zlewa :)
16. Rajtki na nie :) reszta jest OK
17. Nie mam się do czego przyczepić :P
18. Kolor nie należy do moich ulubionych, ale tym się nie przejmuj, bo stylizacja jest zrobiona poprawnie :)
19. Ładna
20. Wyszła dobrze
21. Też dobrze
22. Dobra :)
23. Jest OK

Jeszcze taka mała rada co do makijażu. Zawsze staraj się, aby makijaż różnił się od koloru ubrań, ale również pasował do nich. Mam na myśli, że jak np. stylizacja jest w beżu i granacie to fajne będą brązowe cienie itd.

Powodzenia! 8)

Awatar użytkownika
katia20ww
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 79
Rejestracja: 5 paź 2012, o 11:19

Re: Adainee

Post autor: katia20ww » 29 mar 2014, o 19:43

ogolnie bardzo ładne prace fajnie dobierasz dodatki do strojów jedyne do czego sie przyczepie to zbyt mozna opalenizna ktora nie pasuje szczególnie do delikatnych stylek w sukienkach balowych,
i tak jak juz ktos zauwazyla zbyt mocne cienie.
Najbardziej spodobały mi sie prace:
4. gdyby nie te cienie... są zbyt ciemne akurat tutaj jasny szary alebo jasno rozowy by fajnie pasowal
Sukienki:
5.idealna bardzo mi sie podoba i śliczny makijarz
7. fajne polączenie kolorystyczne stylka wygląda drapieżnie :thumbup:
Fantazyjne:
5. śliczna delikatna stylka, tak jak pisalam wyzej opalenizna mogla byc jasniejsza
Z poczatku gry:
2. super styla sliczna delikatna twarzyczka bardzo ładne polączenie kilku odcieni fioletu
5. Tez bardzo fajna i ciekawa stylizacja tak słodko wyglada

Co do pozostalych stylek sa ładne ale nie przykuwają uwagi niczym szczególnym po prostu przecietne stylki.
Obrazek
Obrazek

Adaine2
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, o 17:58

Re: Adainee

Post autor: Adaine2 » 29 mar 2014, o 21:54

dzieki dziewczyny za rady i opinie :) przydadza sie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Chintanika
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1028
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:23

Re: Adainee

Post autor: Chintanika » 31 mar 2014, o 08:54

Stylizacje bardzo ładne , faktycznie czasem cień do powiek zbyt mocny i kilku wypadkach zwłaszcza w sukniach balowych lala troszkę może za mocno opalona ale generalnie robisz super stylki i fajnie łączysz dodatki kolory :)
"Dziś... już dziś podziel się swoją radością, już dziś pomódl się przez chwilę, już dziś u roń choć jedną łzę, już dziś zacznij żyć naprawdę, już dziś zacznij marzyć. Dziś... Bo nigdy nie wiesz... czy nadejdzie jutro."

Awatar użytkownika
katia20ww
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 79
Rejestracja: 5 paź 2012, o 11:19

Re: Adainee

Post autor: katia20ww » 2 kwie 2014, o 12:25

Brdzo dziekuje za tak szczegolowa opinie na temat moich stylek szkoda tylko ze skomentowalas głównie te pierwsze sprzed roku o ktorych dobrze wiem ze nie są idealnie i tez mi sie wiekszosc nie podoba (tak jak pisalam duzo z nich bylo robione na konkursy wedlug konkretnych wytycznych) a chcialabym poznac twoją opinie na temat nowych prac ktore juz są duzo bardziej dopracowane wlasnie dzieki wskazówkom dziewczyn;) ja równiez z niecierpliwoscia czekam na twoje nowe prace :thumbup:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aria91
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 386
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 16:08
Lokalizacja: gdzieś daleko
Kontakt:

Re: Adainee

Post autor: Aria91 » 4 kwie 2014, o 18:12

fajne stylizacje, podobają mi się ;)

Adaine2
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, o 17:58

Re: Adainee

Post autor: Adaine2 » 11 kwie 2014, o 23:29

Witajcie Kochane ;)
ostatnio prawie nie mam czasu na codzien,ale tylko dorwę troche wolnych dni,to sie poprawie i cos wstawie :D
poki co niewiele z nowosci,ale cos tam wyczarowalam :P dziekuje za odwiedzinki i opinie,sa wazne by poprawiac mankamenty,zawsze z boku widzi sie najlepiej ;) pozdrawiam serdecznie.

Wiosenne wariacje :
12
Obrazek
13
Obrazek
14
Obrazek
15
Obrazek
16
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2014, o 16:27 przez Adaine2, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rozzika
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2013, o 14:23

Re: Adainee

Post autor: Rozzika » 12 kwie 2014, o 12:04

Wszystkie są piękne, 2 i 3 przecudne :love:
Co do poprzednich :
Prace z początków gry jak na start fajne, ale widać jakie postępy zrobiłaś porównując je do tych co robisz obecnie ;) Co do sukienek i spódniczek prace nr. 1,2 i 8 najlepsze ;) Fantazyjne 4 i 8 , a codzienne 1 :love:
AM - Rozzi
Moje stylizacje

Awatar użytkownika
Aria91
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 386
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 16:08
Lokalizacja: gdzieś daleko
Kontakt:

Re: Adainee

Post autor: Aria91 » 12 kwie 2014, o 12:08

śliczne robisz te stylki, aż nie mogę się napatrzeć :love:

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Adainee

Post autor: Lyanna » 12 kwie 2014, o 18:30

Świetne :D Ogarnij jeszcze numerację i będzie idealnie :P
Obrazek

ODPOWIEDZ