Nowości w grze :)

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Alice266
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1704
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Nowości w grze: nowe kolekcje i funkcje.

Post autor: Alice266 » 27 sie 2015, o 12:24

Przy pasku doświadczenia po lewej stronie pojawiła się gwiazdka :)

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Nowości w grze: nowe kolekcje i funkcje.

Post autor: Tuśka » 7 wrz 2015, o 14:53

Ulepszone wybieranie przeciwniczek do pojedynków na Arenie :rolleyes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Aysen
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 94
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 21:47

Re: Nowości w grze: nowe kolekcje i funkcje.

Post autor: Aysen » 16 paź 2015, o 13:34

W Arenie Mody nowośc Mania pojedynków. Jestem ciekawa czy na stałe czy chwilowo. I czy po 350 wygranych będzie coś dalej :)

Awatar użytkownika
Mooondreamteam
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 173
Rejestracja: 11 sty 2016, o 09:41

Re: Nowości w grze: nowe kolekcje i funkcje.

Post autor: Mooondreamteam » 25 mar 2016, o 10:28

Już dość dawno temu pojawiły się na stałe nowe fryzurki w "salonie piękności", pojawiły się nowe brwi " makijaż", oczy, usta wygląd". Nie pamiętam czy nos też się pojawił:). Każdej rzeczy jest po 5- więc niby duży wybór z tym, że jedynie co mi się podoba to fryzurki, usta (1 para). Reszta dość dziwnie wygląda:).

Jest nowy wygląd centrum handlowego , zmieniły się nazwy sklepów, chociaż wiem, że nie każdemu przypadło to do gustu:).
Ułożenie sklepów zostało takie samo.
hmm co jeszcze z takich nowości... a wiem jest możliwość w mieszkaniu dokupienia pokoi, jest do tego oddzielne piętro, ale każdy pokój kosztuje 50 diamentów- dość dużo :). Zmieniło się także troszkę ułożenie, ponieważ ten pasek z funkcjami ( grajdołek, pokoje, użyte elementy) co kiedyś był na dole, teraz widnieje na górze :).

Pojawił się także Codziennik- w nim można wykonywać codziennie zadania ( te same), zadania resetują się co 24h, więc jeżeli nie uda Ci się zrobić jednego zadania to przepada wszystko. Jest 10 zadań- 5 za 100$ ( każde) , 5 za 1 gwiazdkę doświadczenia ( każde). Jeżeli uda Ci się zrobić wszystkie zadania to otrzymujesz dolary- odpowiednią ilość do poziomu jaki właśnie posiadasz ( mam aktualnie 7000 $). Nie będę wymieniać poszczególnych zadań z codziennika bo każda z nas je zna:).

Zostały jeszcze na stałe obniżone ceny kupna diamentów, prócz bodajże sms. :).

Na stałe pojawiły się także ubranka dla zwierzątek w sklepie zoologicznym.
To pewnie nie wszystko z takich nowości, ale tyle kojarzę na tą chwilę:).
Obrazek

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Mili29 » 15 lut 2019, o 19:08

Chore. WSZYSTKO UCINACIE: GWIAZDKI Z POJEDYNKÓW, GWIAZDKI Z PRZYJEC...... JESZCZE UTNIJCIE GWIAZDKI Z SM I Z PRACY. TO JUZ W OGÓLE MOŻECIE ZAMKNĄĆ TĄ GRE.

Post przeniesiono do odpowiedniego wątku. // Casandra
Mili29

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Hellsing » 15 lut 2019, o 19:12

A to akurat bardzo dobry pomysł. Gwiazdki z pracy i modelek też mogliby wyrzucić ;)

Post przeniesiono do odpowiedniego wątku. // Casandra

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Regelinda » 15 lut 2019, o 20:17

Mili29 pisze:
15 lut 2019, o 19:08
Chore. WSZYSTKO UCINACIE: GWIAZDKI Z POJEDYNKÓW, GWIAZDKI Z PRZYJEC...... JESZCZE UTNIJCIE GWIAZDKI Z SM I Z PRACY. TO JUZ W OGÓLE MOŻECIE ZAMKNĄĆ TĄ GRE.
Bardzo dużo osób, w tym ja, cieszy się, że nie ma gwiazdek, bo wtedy poziomu nie lecą na łeb na szyję. A tak z pozycji wysokopoziomowej graczki powiem Ci, że nie ma się do czego spieszyć, szczególnie, jeśli nie osiągnęło się jeszcze 50 poziomu.

Poza tym nie krzycz na wszystkich, gra nie jest Twoją własnością, a watek dotyczący wydarzenia nie jest miejscem na pisanie na temat punktów doświadczenia.

Post przeniesiono do odpowiedniego wątku. // Casandra

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowości w grze :)

Post autor: Casandra » 16 lut 2019, o 21:03

Kochani!
Z uwagi na to, że dyskusje dotyczące zmian na Arenie Mody rozwlekają się nam na wiele wątków i różnych miejsc postanowiliśmy zrobić małe porządki. Jednak z powodu tego, że rozmawiamy o przyszłości i teraźniejszości będzie można ten jeden temat podejmować w kilku miejscach.
By wszystko było czytelne mała informacja:
  1. Zgodnie z prośbą producentów gry, zachęcamy do dyskusji (w języku angielskim) na temat planowanych zmian - szczegóły znajdziecie w wątku: Zmiany na Arenie
  2. Polemika dotycząca PRZYSZŁOŚCI, a więc zmian/wydarzeń/kolekcji, które będą, ale jeszcze ich nie ma, powinna odbywać się w wątku przeznaczonym do dzielenia się "przyszłością": Nadchodzące wydarzenia
  3. Dyskusja na temat tego, co JUŻ JEST na Arenie Mody powinna być prowadzona w:
    • specjalnym wątku w dziale Opcje, płatności i inne - jeżeli dyskutujemy o konkretnej opcji, która ma tam swój wątek;
    • wątku Nowości w grze - jeżeli dyskutujemy o opcji, która nie posiada wątku w ww. dziale.
    • specjalnych wątkach w dziale Wydarzenia i kolekcje - jeżeli dyskutujemy o kolekcjach i wydarzeniach, które pojawiły się już na Arenie.


Wszelkie pytania nt. porządku na forum można zostawiać w tym wątku lub kierować je poprzez PW do Moderacji (Casandra, Aurelie oraz Dj-ka)

Pozdrawiamy i życzymy udanych dyskusji!
Wasze Modki
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowości w grze :)

Post autor: Casandra » 1 gru 2019, o 19:30

Pojawiły się głosy, żeby gdzieś dodawać to, co było do zdobycia na AM poza kolekcjami i wydarzeniami - cóż... Od tego właśnie jest ten wątek, więc dodaję to, co teraz mamy ^^

Dzisiaj (01.12.2019) z okazji święta w Rumunii podczas logowania otrzymywało się następujący strój:
Obrazek
(w całości pokazany tutaj: viewtopic.php?p=693240#p693240)

Z okazji Święta Dziękczynienia w ofercie specjalnej można było otrzymać taki zestaw:
Obrazek
(szczegółowo pokazany tutaj: viewtopic.php?p=693188#p693188)
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowości w grze :)

Post autor: Casandra » 3 mar 2020, o 08:37

Nowy prezent - 03.03.2020 r.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Nowości w grze :)

Post autor: Aurelie » 1 kwie 2020, o 12:38

Prezent na Prima Aprilis - 01/04/20r.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Nowości w grze :)

Post autor: Amantis » 29 sie 2020, o 13:23

Nadchodzaca aktualizacja

Pogralam chwile na arabskim serwerze,zaczelam tam jednak gre na malym lewelu,wiec nie uzyskalam wszystkich interesujacych mnie odpowiedzi na nurtujace mnie pytania.
Cos sie przebakuje tam i siam ale mimo wszystko chcialabym uslyszec odpowiedz na nie od naszej administracji.

Umiejetnosci klubu zostana zresetowane.
Co z goscinnoscia?Jesli klub posiada 50 czlonkin to czy zostanie ona bez zmian,czy tez sie zresetuje i w razie odejscia jakiegos czlonka nie bedzie mozna dodac nowego az do czasu podniesienia goscinnosci?

Sprzety za fotosesje i modelki.
Mamy otrzymac za nie zwrot kasy ...co ze sprzetem vipowskim z ewentow?Czy zostanie on potraktowany jako sprzet zwykly czy po prostu przepadnie?W koncu na niego wydalysmy diamenty(np zakup pudel w ewencie) Nie oczekuje ze mi zostana zwrocone diamenty ale mam nadzieje ze za ten sprzet takze otrzymam zwrot kasy.

Swinka skarbonka-jesli moja swinka jest pelna i nie zdaze wyjac z niej kasy przed aktualizacja to czy mamona przepadnie?Czy zostanie automatycznie dodana na moje konto?

Talenty
Mam wykupione talenty do pazdziernika,pozostana one nadal aktywne czy zostana mi za nie zwrocone diamenty?

Puchary klubowe
Rozumiem ze puchary enegetyczne beda dodawaly maksy do niebieskiej energi.Jest przewidziana jakas zmiana jesli chodzi o puchary na zolta energie?
I czy puchary na pojedynki nadal beda dzialaly i podnosily nasza wygrana pieniezna?

Talenty klubowe znikna?

Przydzial lvl w pojedynkach szmaragdowych.
Co jesli z moim lvl jest tylko kilka pan?Czy beda mi przydzielane panie z innego lvl czy tez pozostanie opcja malowanej lali?

Mieszkanie
Czy dochody za mieszkanie sie zmienia w zaleznosci od odblokowanych pokoi??Czy tutaj wszystko pozostanie bez zmian?

Przyjecia
Czy organizacja przyjecia zostanie bez zmian?Jesli ktos jest w trakcie organizowania takowego?

Na dana chwilke to tyle :)

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowości w grze :)

Post autor: Casandra » 29 sie 2020, o 15:03

Hejo, hej :D

Nie na wszystko mogę odpowiedzieć, bo mało co wiem i też czuję się zielona w temacie tej naszej aktualizacji, i sama mam masę pytań pozostawionych bez odpowiedzi.
Zanim jednak odpowiem i powiem co wiem, to zwrócę uwagę na to, że tak czy siak aktualizacja wejdzie w życie i na dobrą sprawę nie mamy na nią wpływu. Poczekajmy do wtorku i wówczas pewnie większość naszych pytań (jeżeli nie wszystkie) doczeka się odpowiedzi.

Osobiście polecam ten post na Facebooku wersji INT, gdzie rozwiewane są wszystkie wątpliwości (a przynajmniej ich większość): https://www.facebook.com/ladypopular/po ... 3103001945 , z tego co się dowiedziałam, to każda wersja językowa odsyła w to jedno miejsce, by nie robić bałaganu, dlatego proszę na mnie nie krzyczeć, że nie odpowiadam na jakieś pytania :p

A teraz do rzeczy:
Gościnność klubu zostaje na poziomie, na którym jest.
Sprzęt zostaje spieniężony i dodany na konto - ile dostaniemy i za co? Nie wiem. Nie wpłyniemy na to, więc chyba nie ma sensu się nad tym dalej rozwodzić. Każda odpowiedź jaką widziałam i otrzymałam była taka, że: za sprzęt będą oddane dolarki.
Świnka zostanie rozbita, a kwota dodana na Twoje konto.
Talenty w nowej wersji też istnieją więc zostają tak jak są.
Ilość pokoi nie wpływa na kwotę otrzymywaną z mieszkania - cały czas tak jest.

Na pozostałe pytania odpowiedzi niestety nie znam.

Otrzymałam też informację, że większość zmian zostanie wprowadzona od razu we wtorek, natomiast w kolejnych dniach oraz tygodniach mogą nastąpić kolejne drobniejsze aktualizacje. Tak więc o nic się nie martw, wszystko na bank zostało przemyślane i dopracowane, i wszystkiego dowiemy się w swoim czasie ^^
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Nowości w grze :)

Post autor: Amantis » 29 sie 2020, o 17:22

Cas ,aktualizacja jest nieunikniona ok...ale na pewne rzeczy mozna sie przygotowac :) Dlatego wole zapytac teraz niz potem zalowac ze czegos nie zuzylam,nie wydalam,nie kupilam itd...
Na przyklad teraz juz wiem ze moge napchac swinke kaska i przeniesc ja na spokojnie na stan poaktualizacyjny xD Trzymajac te kase *na reku*moglabym zostac okradziona,ze swini nikt mi nie wyciagnie..a skoro do mnie wroca... :)
Pytalam o sprzety bo mam mase vipow i nadal nie wiem czy powinnam je w ciagu tych dni uzyc jak najwiecej,czy jednak spokojnie zostawic bo bedzie z nich kaska.Kto pyta nie bladzi :)
Szczerze zas mowiac liczylam na odpowiedz kogos ,kto jednak wie ciutke wiecej :P

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowości w grze :)

Post autor: Casandra » 29 sie 2020, o 19:04

Haha nawet wiem na czyją odpowiedź liczyłaś, ale niestety muszę Ci powiedzieć, że na 90% moja odpowiedź będzie jedyną, którą tutaj dostaniesz, a że pytanie było do całej administracji, do której Modki forum też się zaliczają to postanowiłam napisać co wiem ;)

Chociaż wiesz... Kilka pytań zostawiłam bez odpowiedzi więc wszystko jest możliwe 8o
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

ODPOWIEDZ