Wesela, przyjęcia. Petycja

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
kacia88
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 12 mar 2015, o 12:07

Wesela, przyjęcia. Petycja

Post autor: kacia88 » 16 sty 2021, o 17:16

https://secure.avaaz.org/community_peti ... bSh0F3X6OM



Petycja w sprawie przywrócenia szmaragdów na przyjęciach i weselach. Podpiszcie jeśli się zgadzacie

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wesela, przyjęcia. Petycja

Post autor: Katriel Tremaine » 16 sty 2021, o 23:50

Mało rzeczowa ta petycja, chyba, że nie widzę pełnej wersji.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wesela, przyjęcia. Petycja

Post autor: Mandaloriana » 19 sty 2021, o 14:44

Mnie tam nie potrzeba przywrocenia starej wersji przyjec, szm spokojnie mi starcza na wszystko i jakos nie placze z tego powodu.
Co do tej niby petycji, tak jak napisala wyzej Aeryn, nie wspomne o podstawowych bledach ortograficznych. Z tym czyms do Bulgarow wyskakiwac ? No i dla tych co nie wiedza - po polsku mozna tam tez pisac :wacko: maja tlumacza.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wesela, przyjęcia. Petycja

Post autor: Katriel Tremaine » 19 sty 2021, o 15:42

Mnie głownie chodzi o to, że w tej petycji nic nie ma. Jest mało rzeczowy tekst o czymś co z mojej perspektywy nie jest prawdą. Wysyłanie czegoś takiego do kogokolwiek jest najzwyczajniej w świecie niepoważne. Dlaczego? Już wyjaśniam. Ten tekst przeczytany tak całkiem na chłodno brzmi mniej więcej tak "Ej no, mamy słabe konta, bo nam się nie chciało podnosić statystyk i nie wygrywany zielonych. I ej, ale walki trzeba robić, a nie można by nam czegoś tak zwyczajnie odpalić na przyjęciach, no tak jak kiedyś, że się wygrywało". Brakuje jakiegokolwiek sensownego wyjaśnienia czego chcemy, dlaczego i co nam się nie podoba. Czy podobają mi się obecne przyjęcia? No nie, bo nagrody są do kitu. Czy fajnie by było, gdyby nagrody były takie jak kiedyś? Tak, no dlaczego nie. A czy jest mi to koniecznie potrzebne? Nie, mam zielonych w wystarczającej ilości, ale od przybytku głowa nie boli. Kiedyś był z tego samego konta wrzucony grafomański tekst z częstochowską rymowanką na poziomie pięciolatka, mający oprotestować zmiany w grze, a teraz mamy trochę mniej grafomańską, ale za to równie mało rzeczową petycję odnośnie przyjęć. Nie podpisałam się ani pod jednym, ani pod drugim, bo by mi było zwyczajnie wstyd. Chcecie protestować? OK, ale zróbcie to z głową.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ