Protest Stylovych

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
kacia88
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 12 mar 2015, o 12:07

Protest Stylovych

Post autor: kacia88 » 7 paź 2020, o 11:49

Od mojej uzdolnionej klubowiczki, obiema rękoma się podpisuję i zarapujemy:
10.07 po prostu sprawdź to! Arena się zrobiła jak te nasze państwo. Księżniczka, Hawaje o matko!!! jaki hardkor. Czekam kiedy w klubach zgasnie ostatnie światło. Trudno jest pogodzić się z nagłą porażką. Przyjęcia to już podobno totalne bagno. Dochód żaden więc iść tam nie warto. Lepiej popisać na czacie z koleżanką. Boże Narodzenie he nagle robi mi się słabo:(. Jesień, Boho pierwszy tydzień non stop to samo. Może styl dowolny? czy będzie takie hasło?. A może twórcom gry wyobraźni zabrakło.
4 gwiazdki poraz kolejny mi wpadło. Przy tym dlaczego? zielonych tak mało:(. Tematy są ponoć wybierane losowo. Z taką powtarzalnością życzę! aby tak działało lotto. Tak szybko jak poziom, życzę! aby rosło konto. Myślę bankowo! każda chce pozostać sobą. Zabrali nam wolność nie wiem czy nie za mocne słowo? Więc powoli żegnaj:( dewizjo szafirowo. Za trzy trofea z najwyższą nagrodą. Zamieniam szmaragdy by pochlastać się za diaksy. Tylko za 10 to postęp!? ale marny!!!.
Więcej przez cały tydzień mogą dać mi karty. Po co? się zarzynać i grać w przebieranki. Tym bardziej że wygrywają rozebrane lalki.Za misję płacicie marnymi monetami. Wydam wygrane diaksy i nie podniose nawet staty. Nadeszły w końcu upragnione zmiany. Miną miesiąc aby się przyzwyczaić. Widocznie coś nie pykło bo kluby liczą straty. Zaraz się oburzą bo nikt nie patrzy w raking. Nie wszystko można zwalić na okres wajacji.Jak chcecie możecie to wysłać do administracji. Podpisano Maryja i 70% graczy

Rikki
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2020, o 14:37

Re: Protest Stylovych

Post autor: Rikki » 7 paź 2020, o 16:49

Popieram kacia88

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Protest Stylovych

Post autor: Bezgraniczny » 24 paź 2020, o 13:07

Nie widzę tutaj poparcia 70% graczy, o których mowa :( Jesteś tylko ty i 1 osoba.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Protest Stylovych

Post autor: Katriel Tremaine » 24 paź 2020, o 13:13

To jest zdublowany temat, bo ten tekst był już też w innym miejscu i tak jak napisałam tam, tak mogę powtórzyć i tu, że pod taką grafomanią się nie podpiszę.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Protest Stylovych

Post autor: Mandaloriana » 19 sty 2021, o 14:40

Oj chyba cos nie pyklo z tym protestem xD Kupa smiechu tylko z tego wyszla, i nie wiem gdzie te 70% (chyba mowa o klubie) choc smiem watpic. Temat umarl smiercia naturalna, chyba czesciej musze zagladac do tych dzialow. Co do niby tej marnoty ....poswiec wiecej czasu, a bedziesz miec ....
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Protest Stylovych

Post autor: Katriel Tremaine » 13 sty 2022, o 10:09

Ciekawe to jest jedynie to, że wykopałaś to nic z niebytu w którym powinno pozostać.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ