Pogaduszki o Konkursie Piękności

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 7 paź 2020, o 12:12

Ja już nie mam nadziei, AM umarło i można by zrobić akcję i na przykład przez miesiąc ubierać lalki tylko na czarno w ramach żałoby. Widziałam jakieś dziwaczne rymowanki, ale akurat pod nimi się nie mogę podpisać. Jak dla mnie za dziwaczne.

Co mnie męczy przeokrutnie to fakt, że dostaję dwa bilety, a zużywam jeden. To sprawia, że sędziować można rzadziej niż wystawiać lalkę, porażka. Plus ograniczenie na bilety i co się dzieje? Ano to, że ciągle mam maks biletów i maks energii. Kasa z tego wtedy marna, co dodatkowo zniechęca do jakiegokolwiek działania. No i te wszechobecne księżniczki. Można by puścić tęczowego pawia panoramicznego. A miało się to zmienić i tematy miały być różnorodne... Ktoś tak pisał i co? skończyło się na pisaniu.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 7 paź 2020, o 15:15

Hehe... Śmiechłam jak zobaczyłam dzisiejszy temat, chociaż kiedy kilka razy odświeżyłam i zobaczyłam, że to faktycznie jest księżniczka to śmiechłam jeszcze bardziej :D

07.10.2020 (środa) - Księżniczka - Daty, w których temat się pojawił: 06.10.2020 r.
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: LaFemmeNikita » 7 paź 2020, o 17:27

Ja już nie śmiecham, przestało mnie to bawić...

Nie wiem czy ktoś to już tutaj pisał.
W Konkursie Piękności powinno być tak, że bierzesz udział, a ktoś sędziuje Twój pojedynek. Od początku zastanawiałam się kto będzie brał udział i sędziował w nocy. Dziś akurat była taka okazja, że zalogowałem się do gry o 4 rano. Sędziowałam pojedynki w Konkursie Piękności, ale stylizacje jakie mi się wyświetlały do oceny wydawały się jakieś takie "przeterminowane". Rzucił mi się w oczy nick Demete, poziom 53. Ta osoba nie gra już od jakiegoś czasu, nie robi żadnych pojedynków, jakim więc cudem ja sędziuję jej stylizację, skoro ona na pewno nie bierze udziału w Konkursie Piękności? Nawet teraz jak zajrzycie na ten profil, nie ma żadnych rozegranych pojedynków.

Wniosek jest taki, że system aby nie wkurzać graczy długim czasem oczekiwania na sędziowanie pojedynku, wyświetla nam do oceny byle jakie profile, nawet te nie grające. W nocy możecie więc sędziować pojedynki manekinów z cmentarzyska profili, możliwe, że biorąc udział waszymi przeciwnikami też będą od dawna nie grające profile. Kto wie, może w nocy to system decyduje czy wygraliście taki pojedynek czy nie, gdy brakuje sędziego-człowieka.

Teraz przynajmniej wiadomo po co te profile trzymają. Robią za sztuczny tłum i nie trzeba im płacić dolarów, nawet jak ocenicie, że taki manekin wygrał ;)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 9 paź 2020, o 00:27

08.10.2020 (czwartek) - Przygoda w Paryżu
09.10.2020 (piątek) - Impreza Księżniczki (a to niespodzianka)!
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Anabeliana » 9 paź 2020, o 09:28

Te tematy w KP są już tak nudne, że mnie przynajmniej zbiera się na haftnięciem tęczą... Ileż razy można te księżniczki dawać? 8|
W ogóle te wszystkie konkursy spartaczyliście po całej linii, nadal nie kminie tych dywiz, dla mnie po prostu wrzuciliście wszystkich do jednego wora a potem na tacę X( W sędziowaniu też nie ma w sumie na kogo, w pojedynkach? tu się nie liczy w ogóle kreatywność.... ;(

kanzagi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2018, o 09:01

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kanzagi » 9 paź 2020, o 09:32

Może maszyna losująca przyjęła system, dzień nowy temat, dzień stary. Co jest strasznie irytujące.
Powinnyśmy postulować o zblokowanie tematów z księżniczkami minimum na rok.
Nawet małe dzieci wykazałaby się większą kreatywnością w tych tematach

Rikki
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2020, o 14:37

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Rikki » 9 paź 2020, o 09:42

Ja również myślałam, że puszczę pawia, gdy zobaczyłam znowu Księżniczke. Albo pojedynki - kilka pod rząd z tymi samymi lalkami. No nerwica może trafić.

kanzagi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2018, o 09:01

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kanzagi » 11 paź 2020, o 18:56

10.10.2020 r. - Impreza na plaży
11.10.2020 r. - Pod namiotami

A dzisiejszy temat w końcu jest inny,, bez sukienek, imprez. Chociaż jeszcze wczoraj spodziewałam się imprezy z lodami.

-Lei-
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2014, o 10:48

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: -Lei- » 12 paź 2020, o 07:25

12.10.2020 znowu Gotka

I wróciły stylizacje, które są typowo na Halloween. Właśnie przegrałam z dziewczyną ze skrzydłami (smoczymi jakby?) + rogami Diaboliny, w ręku dumnie dzierżony miecz.
Więc pytam się, dlaczego w tym pięknym konkursie nie ma przynajmniej minimalnego filtru co może, a do nie może być zgłoszone? Ot taka blokada np na skrzydła, gdy motyw jest na Gotkę, punk, namiot czy ślub
-Mei- na AM. ''Choćby Ci zabrano wszystko, a Twe szczęście wiatr rozwieje, nie zabierze ostatniego - pozostawi Ci nadzieję.''

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 12 paź 2020, o 18:35

Może dlatego nie ma filtra, bo do tego trzeba by dopisać dodatkową funkcję w kodzie gry? Tak zgaduję :P
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 13 paź 2020, o 08:27

Dawno nie było naszego ulubionego tematu! Tak więc jest dzisiaj!

13.10.2020 - Impreza księżniczki - Daty, w których był: 03.09.2020, 30.09.2020, 04.10.2020, 09.10.2020

Czyli w tym miesiącu na imprezie księżniczki jesteśmy już 3 raz... No to obstawiamy! Ile razy jeszcze się ta księżniczkowa impreza pojawi? Kto da więcej? :P
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

kanzagi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2018, o 09:01

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kanzagi » 13 paź 2020, o 14:14

Tak patrząc po datach to za 4-5 dni znów możemy się księżniczek spodziewać :)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 13 paź 2020, o 15:43

Spokojnie, jak nie impreza księżniczki, to księżniczka, albo królowa balu. Dawać mi tu tego smoka...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

kanzagi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2018, o 09:01

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kanzagi » 13 paź 2020, o 15:56

A taka ciekawostka połowa tematów z września już została zdublowana a mamy dopiero połowę października. A jeśli licząc ile razy pojawiła się impreza księżniczki to nawet ponad połowa.

Awatar użytkownika
Leia
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 46
Rejestracja: 26 gru 2010, o 11:44

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Leia » 13 paź 2020, o 16:56

A taka ciekawostka teraz ....Czasem pojawiają mi się w KP lalki w "starych" stylizacjach, czyli nie na temat w ogóle. No i zaglądam na profil i widzę, że Pani nie gra tzn ma same 0 w liczbie konkursów KP. W takim razie jakim cudem pojawia mi się ona w KP ?
Przykładowo przed chwilą pojawiły się adrianna2malinka, Frøya, a widać na zakładce info, że nie wystawia lalki. Najczęściej w późnych godzinach wieczornych tak się dzieje

ODPOWIEDZ