Pogaduszki o Konkursie Piękności

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
kanzagi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2018, o 09:01

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kanzagi » 22 wrz 2020, o 22:45

21.09.2020 (poniedziałek) - Moda uliczna (temat był już 17.09.2020 r.)
22.09.2020 (wtorek) - Biurowa elegancja

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Amantis » 23 wrz 2020, o 08:42

Caly ten konkurs robi sie z deka frustrujacy...serio.Najpierw zasypali nas imprezami.Potem od lata do bozego narodzenia jeden skok.Teraz cisniemy non stop tematy *zwykle*.Mielismy ewent wiktorianski,mamy ewent z zywiolami,mamy cala mase nowych ciuchow,ktorych nie uzyjemy raczej za szybko jesli tematy dalej beda tak przyziemne.Nie wiem czy po prostu mamy malo szczescia do tematow,bo na innych serwerach sa duzo ciekawsze np -fredzle i kokardki,bohaterzy zli i dobrzy,punk.U nas ciagle -idz do biura,idz na ulice,idz do mamy i taty...a idz w cholere...

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 23 wrz 2020, o 09:16

Trochę bezsensownie, ale co zrobisz. Dla mnie ten konkurs jest z każdym dniem absurdalniejszy. Od tematów, po ocenianie, które opiera się o ludzkie antypatie i frustracje. Jak można było wymyślić zarabianie kasy w oparciu o czyjeś kompleksy?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Regelinda » 23 wrz 2020, o 09:50

Ja generalnie uważam, ze przynajmniej 1-2 tematy w tygodniu powinny być w oparciu o bieżące wydarzenia.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: LaFemmeNikita » 23 wrz 2020, o 13:05

Jeszcze to ocenianie. Mam dwie stylizacje nie na temat, nie chcę ich oceniać, daję wstecz, ale co z tego skoro po ponownym kliknięciu "sędziuj" mam dalej ten sam pojedynek do oceny. Nawet odczekałam chwilę i dalej ten sam pojedynek. To ile mam czekać, 10 minut?

W końcu oceniłam to co było i co ciekawe kolejny pojedynek do oceny dostałam od razu. Czyli były kolejne pojedynki do oceny w kolejce, ale system się uparł, że ja mam ocenić koniecznie ten nie na temat.

Nie dziwne, że gracze klikają byle co, byle szybko, bo się to robi już mega frustrujące :thumbdown:

Awatar użytkownika
Kasais
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 6 lip 2016, o 13:50

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Kasais » 23 wrz 2020, o 13:49

Zauważyłam zależność, że gdy dobierze ci już parę to mimo iż klikniesz "wstecz", dostaniesz ją znowu (nie wiem po jakim czasie się to zmienia - bo chyba ten jeden pojedynek nie wisi w powietrzu do końca świata). Jeśli nie chcesz głosować na daną parę to proponuję odczekać te 20 sekund. Wtedy automatycznie Cię wyrzuci. Jak się kliknie sędziuj to już jest inna para.
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 23 wrz 2020, o 15:27

Niestety w tym wypadku nie daje się wstecz, tylko czeka aż te 20 sekund minie na tym konkretnym pojedynku, wtedy losuje kolejny.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

kanzagi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2018, o 09:01

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kanzagi » 23 wrz 2020, o 23:23

23.09.2020 - Poznaj moich rodziców

Ja czekam na jakiś temat powiązany z fantastyką, bo póki co to taka rutyna w tematach.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 24 wrz 2020, o 08:44

I znowu powtórka... letnie wibracje. No ile można?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

kanzagi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2018, o 09:01

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kanzagi » 24 wrz 2020, o 09:21

Ta maszyna losująca na polskim serwerze jest chyba upośledzona. W sumie póki co nie było tematu gdzie można by było puścić mocno wodze fantazji.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 24 wrz 2020, o 12:03

Nie tylko ta maszyna losująca tematy jest upośledzona, cała aktualizacja jest upośledzona :P
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

kanzagi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2018, o 09:01

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kanzagi » 24 wrz 2020, o 12:46

Nie da się tego ukryć.
Zły moment na powrót do gry wybrałam ;)

annabela23
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2019, o 15:00

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: annabela23 » 24 wrz 2020, o 14:15

Poczytałam sobie to forum i z większością Pań jeśli chodzi o sędziowanie się zgadzam. Oczywiście są różne gusty i każdemu co innego może się podobać, ale nie po to jest temat, by wystawiać lalkę w czym kolwiek. Weźmy np. temat z kapeluszami, to że przegrywa się z lalką ubraną w podżamę i wiktoriański kapelusz ( co oczywiście denerwuje) ale chociaż ma ten kapelusz, ale przegrywałam z paniami bez tego nakrycia głowy i to dopiero denerwowało. Jeżeli jest jakiś temat to chociaż ubierzmy lalkę w temacie, łatwiej przegrać z panią w temacie niż zupełnie z tym tematem nie związaną.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 24 wrz 2020, o 14:46

Ja naprawdę potrafię zrozumieć co kierowało tym kimś, kto wymyślił ten konkurs, ale ten ktoś jednocześnie nie wziął pod uwagę psychologii i mentalności ludzkiej. Tak naprawdę to żeby ten pomysł jako tako funkcjonował, to anonimowość powinna być zachowana do końca, a nie, że po pojedynku dostajemy kto z kim. Przecież jak trafimy drugi raz na tę samą lalkę to już wiemy kto to jest, a trafiamy na nie, bo nikt nie robi jednego pojedynku, tylko od razu puszcza serię. I każdy kto ma jakieś anse do kogoś może w prosty sposób tego kogoś ujajić. Było już o tym pisane nie raz, ale co z tego, że my zwracamy na to uwagę, jak twórcy gry mają naszą opinię w poważaniu.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Amantis » 24 wrz 2020, o 15:15

Jak anonimowosc do konca to takze podium powinno nie byc widoczne.Bo tam tez latwo wypatrzec kto jaka ma stylke,kto prowadzi itd.Ogolnie to widac ze ten system zwyczajnie nie dziala i zniecheca wiekszosc graczy.Jak cos sie nie zmieni to i ja zrobie baj baj,tak jak zapowiadalam wczesniej,a poki co przynajmniej na razie zdecydowalam ze nie bede pakowac diaksow w gre,ktora mnie nudzi,frustruje i zniecheca...

ODPOWIEDZ