Pogaduszki o Konkursie Piękności

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 8 wrz 2020, o 21:20

Wszyscy pewnie zastanawiają się, ile różnych tematów można wymyślić do Konkursu Piękności... Powiem Wam, że też się nad tym zastanawiam! 8o
Więc proponuję, by trochę o nich pogadać, a przy okazji je spisać :D
Może ktoś chciałby się pochwalić stylizacją, którą stworzył na dany konkurs, a może nawet wszystkimi? ;)
W końcu "Arabskie noce" (a więc temat dzisiejszy), to już 8 nasza stylizacja w tym konkursie.

Pamiętajcie, że dodając informacje o nowym temacie należy podać pełną datę - tym sposobem się nie pogubimy i będzie prościej szukać.

01.09.2020 r. (wtorek) - Impreza Boho
02.09.2020 r. (środa) - Piżama party
03.09.2020 r. (czwartek) - Impreza księżniczki
04.09.2020 r. (piątek) - Latino
05.09.2020 r. (sobota) - Kapelusze są w modzie
06.09.2020 r. (niedziela) - Jesienna bajka
07.09.2020 r. (poniedziałek) - Czerwony dywan
08.09.2020 r. (wtorek) - Arabskie noce


Uprzedzam też pytanie: Gdyby ktoś bardzo chciał się pochwalić tym, jak to niesprawiedliwie został (jego zdaniem) oceniony i przegrał to też oczywiście może, w końcu wątek jest po to, by obgadać tematy i sam Konkurs Piękności ;) Tylko moja prośba, by ocenie poddawać tylko i wyłącznie stylizacje, a więc wszystkie nicki Pań wycinamy - dbajmy o to, by nikt nie czuł się dotknięty :)

A na koniec pioseneczka, która kojarzy mi się z dzisiejszym tematem: https://www.youtube.com/watch?v=2PFcHR-Rlr8


Zebranie tematów dla poszczególnych miesięcy znajdziecie tutaj:
Wrzesień 2020
Październik 2020
Listopad 2020
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 9 wrz 2020, o 08:47

No to można już dopisać, że 9 są znowu kapelusze.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 9 wrz 2020, o 14:28

To prawda. Takie to groteskowe jest, bo tworząc wczoraj ten wątek nie spodziewałam się, że już następnego dnia będę musiała napisać, że mamy powtórkę tematu 8o

A więc na dzisiaj mamy:
09.09.2020 r. (środa) - Kapelusze są w modzie - Daty, w których temat się pojawił: 05.09.2020
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Lacosta
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 172
Rejestracja: 18 cze 2014, o 18:03

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Lacosta » 9 wrz 2020, o 14:45

Tyle ubrań, a tematy już się powtarzają... od aktualizacji gry czuję coraz bardziej narastającą frustrację. Może by tak jakiś Dziki Zachód, Spy theme? Tam też można wykorzystać kapelusze, ale przynajmniej temat wnosi coś innego...
A promise of heaven pushed us right back to hell,
Turned three sevens into three sixes again.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Lyanna » 9 wrz 2020, o 15:40

Zasugerujcie tym na górze dodanie opcji wstawiania zdjęcia lub zapisywania wyglądu biorącego udział w konkursie, bo oszaleję :wacko: Nie mam ochoty stać cały dzień na zmianę w piżamie lub kapeluszu :thumbdown:
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 9 wrz 2020, o 16:05

Przecież masz możliwość zapisania stylki, to nie rozumiem czego ci jeszcze potrzeba.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Aurelie » 9 wrz 2020, o 16:17

Lacosta pisze:
9 wrz 2020, o 14:45
Tyle ubrań, a tematy już się powtarzają... od aktualizacji gry czuję coraz bardziej narastającą frustrację. Może by tak jakiś Dziki Zachód, Spy theme? Tam też można wykorzystać kapelusze, ale przynajmniej temat wnosi coś innego...
Zgadzam się, że słabo wyszło, że temat się powtórzył. Jednak akurat temat kapeluszy jest tak otwarty, że daje duże możliwości. Tak jak piszesz, można stworzyć właściwie każdą postać mającą nakrycie głowy. Inna sprawa, czy użytkownicy chcą z tych możliwości korzystać, bo ja dzisiaj widzę niemal same eleganckie damy, które ładnie kontrastują z moją piratką. ;)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Alice Morset » 9 wrz 2020, o 16:49

Kapelusze w modzie widzę już w KP 2 raz ciekawa jestem jaki temat pojawi się jutro. Szczerze powiedziawszy przydała by się paleta nowych tematów, ale to jeszcze nie wszystko. Ciekawi mnie bardzo kto ocenia stylizację w KP, rozumiem, że moje stylizację nie są szałowe no, ale trochę bez sensu jest przegrać z panią, która w ogóle nie jest wystylizowana na dany temat w KP. Z resztą panie tak czy tak się powtarzają to trochę bez sensu, bo to wygląda tak jakby na AM była tylko dostępna garstka pań. A reszta gdzie? Pochowała się? Czy mają mega lenia w czterech literach i nie chce im się kilka razy przebrać lalki czy o co chodzi??
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Regelinda » 9 wrz 2020, o 19:33

W modowych pojedynkach biorą udział tylko te panie, które się zgłoszą. Jeśli ktoś nie zgłasza się, to nie bierze w nich udział. Dolary można zdobyć jedynie sędziując. Nie ma przymusu brania udziału samemu.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 10 wrz 2020, o 09:30

Ufff... Na szczęście dzisiaj coś nowego ;)

10.09.2020 r. (czwartek) - Impreza z lat 90

Nie wiem, jak u Was, ale ja miałam problem z tym tematem 8o

Aeryn, ja rozumiem Lyanne, bowiem nie zapominajmy, że stylizacja to nie tylko ciuszki, ale też makijaż, upięcie włosów, itd, a więc jeżeli ktoś nie chce cały czas tworzyć stylizacji to musi w niej sobie stać i stać i stać :D Pomysł nawet mocno przegadałyśmy już w Teamie i wszystkim się podoba, jedyne co to wiesz... My to my, a "góra" to "góra" :P

Powiem Ci Andrea, że ja robię po trochu pojedynki przez cały dzień i przez ten cały dzień widuję dziesiątki różnych osób i stylizacji. Jasne, czasami mam tak, że 4 pojedynki pod rząd widzę tę samą Panią, ale w sumie ma to sens, bo jeżeli ta Pani akurat teraz postanowiła wyklikać wszystkie zgromadzone bilety/przepustki/czy jak to nazwiemy to w danej chwili dobiera ją z innymi i robi się przeplatanka. I jest jeszcze kwestia o której wspomniała Reg, że w sumie jak ktoś nie chce (lub komuś nie spasował temat) to nie musi danego dnia brać udziału w pojedynkach wystawiając swoją stylizację :D
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 10 wrz 2020, o 10:35

Cas mnie też nie dziwi, że trafiam na te same panie gdy oceniam, albo gdy trafiam na te same panie gdy wrzucam lalkę w ten chory kociołek. I chyba nikogo kto ma zdolność logicznego myślenia to nie dziwi. Nie lubię tego konkursu piękności, nigdy tego nie ukrywałam i wystawiam lalę jak już muszę. Robię to hurtowo, żeby mieć "z głowy". I pewnie wtedy też wyskakuję w kółko tym samym sędziującym.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 784
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Vin » 11 wrz 2020, o 09:25

Cześć dziewczyny :)

Jako że dzisiaj kolejny raz powtórzył się temat stylizacji chciałabym tylko uspokoić :) To jest chwilowe. W najbliższym czasie do konkursu zostaną dodane nowe tematy stylizacji, tak że szansa na wylosowanie ponownie tego samego w krótkim czasie będzie dużo mniejsza. W przyszłości temat tematów stylizacji powróci i będzie dużo lepszy i rozwinięty :)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 11 wrz 2020, o 09:38

Może rozwinięty, ale czy lepszy? Czy w tym bublu tak naprawdę ma znaczenie temat?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Gatta » 11 wrz 2020, o 12:31

Mnie się na tyle rozegranych konkursów tylko kilka razy zdarzyło przegrać z kimś, kto miał stylizację nie na temat. I tak uważam, że jest to bardziej sprawiedliwe niż spamowanie i żebranie o głosy do zdobycia statuetek, które dostają się w większości nie tym kreatywnym i zdolnym, tylko tym, co więcej wyżebrały.
Narzekającym na niemożność ubrania Pani, tak jak chcą ~ co za problem zapisać stylizację w garderobie i wczytać ją do konkursu, a potem wrócić do swojej ulubionej? Poza tym, nikt nie zmusza do codziennego brania udziału w konkursie. Zawsze można sędziować i zbierać sobie wejściówki, które potem wykorzysta się, gdy temat będzie nam bardziej odpowiadał. Ja choćby wczoraj zrobiłam tylko wymaganą ilość do Codziennika, resztę sobie zachomikowałam na inny dzień :)
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: LaFemmeNikita » 11 wrz 2020, o 19:00

Stylizację można zapisać, ale makijażu już nie. Niby to chwila moment, ale jest to denerwujące.
Kupony można zbierać, ale chyba nie w nieskończoność. Nie ma czasami limitu?

ODPOWIEDZ