Walka o podia - realia

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Rosemary Grimmwood
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 24 lis 2019, o 19:38

Walka o podia - realia

Post autor: Rosemary Grimmwood » 6 kwie 2020, o 15:02

Dzień dobry wszystkim :)
Długo się zastanawiałam, czy ten temat poruszyć, ale to co niektóre Panie robią, aby wygrać jest po prostu śmieszne :rolleyes:
Jak każda historia wszystko zaczęło się niewinnie:
Pani z mojego klubu zaczęła starać się o podia. Wszystko szło pięknie, do czasu kiedy do rywalizacji włączyły się kolejne Panie. Najwidoczniej nie spodobało się im, że ktoś mniej znany, z niższym levelem jest lepszy od nich. I tutaj zaczyna się ten nie przyjemny fragment. W pewnym momencie napisała do mnie liderka klubu, w którym przebywa jedna z Pań, która walczy o statuetki. Wiadomość zaczęła się takimi słowami: Nie proś o głosy, skoro calym klubem minusujecie moja klubowicze bo walczy o podium, widac jak na dłoni, gram tu od poczatku i widze po glosach i ich ilości...
Byłam zaskoczona i w ogóle nie wiedziała o co chodzi. Więc odpisałam kulturalnie, że nie wiem o co chodzi i w jak sposób, po ilości głosów można wywnioskować jaki KLUB Cię minusuje (do dzisiaj tego nie wiem). Nie skończyłam pisać wiadomości (ograniczenie w ilości znaków), a ta osoba dodała mnie do ignorowanych (najwidoczniej zabolało to, że zwróciłam uwagę o kulturę osobistą), wcześniej wysyłając kolejną wiadomość. Pisało w niej, że tak, wlasnie widac po glosach i ich ilosci od wczoraj minusujecie.... Dalej było, że latalam z komentarzami po ich klubie o wsparcie dla mojej klubowiczki. Tak to prawda, ale przy tym prosiłam również o wsparcie dla mnie i dla jeszcze jednej osoby, ponieważ wcześniej starałam się o podia, a jak wiadomo każda pomoc się przyda, ale zdałam sobie sprawę, że nie mam tyle czasu i tyle samozaparcia, aby przez te trzy tygodnie walczyć.
Już nie wspominając o tym, że sama zainteresowana w ogóle nic takiego do nas nie pisała...

Kolejna sytuacja, w której znowu chodzi o tą samą osobę:
Tym razem liderka innego klubu postanowiła napisać do dziewczyny, która się o te podia starała. Chodziło o to samo, że po prostu według nich nie nadaje się na podia.

Kochani, to GRA. Nie życie. W życiu też tak jest, że czasami nam w czymś nie wychodzi. Nie możemy oczekiwać, że za pierwszym razem wszystko pójdzie jak po maśle. Druga sprawa: Każdy z nas jest inny. Ktoś gra dłużej w grę, ktoś krócej. Ktoś jest dziewczyna, ktoś chłopakiem. Ktoś ma więcej ubrań, ktoś mniej. Ktoś ma taki gust, ktoś taki. A cytując znany, myślę, że każdemu cytat: O gustach się nie dyskutuje. Dla mnie moja stylizacja mi się podoba, ale komuś już nie koniecznie, ale czy to powód by grać tak nieczysto i tak niemiło?

Pisząc ten post nie chodzi mi o wszczynanie nie potrzebnej kłótni. Po prostu chciałam to gdzieś napisać i przysłowiowo wyrzucić to z siebie

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Walka o podia - realia

Post autor: Bezgraniczny » 6 kwie 2020, o 21:46

Te podia to był i jest śmiech. Nie liczy się stylizacja, a głupi spam. Dobrze, że po tylu latach przejrzałem na oczy i już nigdy nie będę uczestniczyć w tym głupim biegu o statuetkę. Nigdy więcej nie poświęciłbym czasu na jakiś spam, tak wiele zmarnowanych godzin na takie coś. Na tych pudłach to i tak zawsze "pasztet" (dawniej się tak na to mówiło, nie wiem jak teraz)ze spamem będzie stał i z tym nie idzie wygrać. Głupie zaczepki osób startujących i klubowe minusowanie, zagrywki na poziomie podstawówki, dziecinne zachowanie. Życzę Wam powodzenia w biegu o statuetki, które i tak nic pozytywnego do waszego realnego życia nie wniosą. Takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Walka o podia - realia

Post autor: Katriel Tremaine » 7 kwie 2020, o 10:55

A ja powiem tak, ten powtarzany frazes, że o gustach się nie dyskutuje, jest tak wytarty, że nie starczyło by z niego materiału nawet na chusteczkę do nosa. W sumie to napisałaś o czym, bo nie bardzo jestem w stanie dostrzec tu problem. Ktoś okazał się niemiły, no ok, życie, ludzie są różni, mniej lub bardziej przystępni. To co napisałaś jest zwyczajnie miałkie, nie wynika z tego nic co mogłoby otrzymać miano problemu. Przytrafiło się wam coś nieprzyjemnego, ale to nic nowego. Ktoś obraził cię na pw? to zgłaszasz obrazę. Nie zrobił tego? to w czym problem? Nie przeczę, że podia i walka o nie to krwawa jatka, ale z twojego postu to nie wynika. Szczerze mówiąc, to są większe problemy w tej kwestii niż fakt, że ktoś komuś coś niesympatycznego napisał.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Walka o podia - realia

Post autor: Enove » 7 kwie 2020, o 13:21

Rosemary Grimmwood pisze:
6 kwie 2020, o 15:02
Kochani, to GRA. Nie życie.
Mysle, ze sama sie podsumowalas w tym momencie :D W kazdej spolecznosci (w tym i w grze) zdarzaja sie niemile sytuacje, ale mowi sie trudno. Jesli delikwentki sa uciazliwe, to tez ignorujesz i po problemie

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Walka o podia - realia

Post autor: Mandaloriana » 18 kwie 2020, o 08:49

Widze niestety, ze watek umiera smiercia naturalna :thumbdown: szkoda :huh:
Czy uwazasz, ze napisanie komus szczerego komentarza odnosnie stylizacji to jest atak, obraza ? ......
Ja osobiscie cenie sobie szczere komentarze, dlaczego ? Dlatego, ze daje mi to mozliwosc by popracowac nad stylizacja, cos poprawic, zmienic.... :thumbup: (choc sama posluguje sie tzw SPAMEM, ale gdy cos mnie razi po oczach zawsze to napisze)
Jesli ktos ma problem z krytyka "w tym wypadku twoje kandydatki i ty sama" to po kiego wystawiasz na podium, dla szmaragdow ?
Nie od dzis wiadomo, ze walki z powietrzem i wiatrakami sie nie wygra :thumbdown: a szkoda 8o
Ludzie sa podzieleni i zawsze znajdzie sie ktos komu takie gniotowate stylizacje nie beda sie podobac ( jesli juz ktos o te pudla sie stara to niech pokaze, ze na nie zasluguje).
Mnie akurat nie rajcuje fakt, ze pol kandydatek na podia wyglada tak samo 8o kolekcja jest, gotowca dam....a co mi tam 8o polatam ze SPAMEM to i wygram. Czuje sie momentami jakbym byla na bulgarskiej wersji Areny Mody .....wiec zawsze zostane po stronie tych kreatywnych, pomyslowych, zaskakujacych stylizacji...
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Walka o podia - realia

Post autor: Katriel Tremaine » 18 kwie 2020, o 12:25

Tomcia, wątek umiera, bo jest o niczym. Nie ma w nim zarysowanego problemu, więc nie ma do czego się odnieść. Wiadomo, że na naszym AM nie trzeba podawać nicków, bo i tak za chwilkę rozniesie się o kogo chodzi. Sprawdziłam stylizacje dziewczyny z pierwszego posta i... wystraszyłam się, a potem dałam jak najbardziej zasłużone minusy. I tak, przyznaję się do tego i teraz możecie wpaść do mnie i mnie za karę zminusować, bo jestem szczera. Ta dziewczyna, o której tu mowa robi koszmarne stylizacje. Któregoś dnia weszłam na jej profil, a lala wyglądała jak ofiara nieuczciwego domu pogrzebowego. Poważnie, takie miałam skojarzenie i przepraszam za brutalność, ale... ludzie nie dajmy się zwariować. Nie będę twierdzić, że mnie coś zachwyca, skoro mnie nie zachwyca! A jak mi jeszcze raz ktoś w niewłaściwym znaczeniu rzuci cytatem o nie rozmawianiu o gustach, to zacznę wyć.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ