Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Amantis » 15 cze 2019, o 18:13

Obrazek

Czy ktos z teamu moglby cos napisac na ten temat?

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 784
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Vin » 15 cze 2019, o 18:19

Cześć,Zostało zgłoszone do naszej CM Malini. Jak będzie to wypowie się na ten temat.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Amantis » 15 cze 2019, o 18:24

Dodam ze screen ktorego wkleilam nie jest z naszego serwera i nie zostal mi przez nikogo przyslany...jest to screen z bulgarskiego serwera...

Edit

Czekajac na informacje od naszej administracji....Informuje was iz niestety ale polaczenie serwerow od dzis stalo sie faktem mozna powiedziec dokonanym...Bulgaria laczy sie z innymi serwerami wlasnie dzis,jako pierwsza....Daty laczen innych serwerow zostana podane nam w przyszlosci...Skad takie info?Z wloskiego serwera ,ktory poinformowal nas o nowych zmianach...

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Katriel Tremaine » 17 cze 2019, o 15:01

Najbardziej boli to, że nasza administracja nas wyraźnie lekceważy... Czy my jesteśmy jakimiś graczami drugiej kategorii czy jak? Dlaczego o takich sprawach musimy się dowiadywać sami, z innych serwerów?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Lady_Blair » 17 cze 2019, o 16:37

Prawdziwe rewolucje! 8o
Pomysł łączenia serwerów jest ciekawy. Fajna może być taka integracja międzynarodowa. Ciekawe tylko jak ta zmiana wyjdzie w praktyce i jak wpłynie na działanie gry.
Widzę, że ogólnie szykują się takie DUŻE zmiany. Martwię się o swoje konto. Ja loguję się przez NK (niestety!) i mam nadzieję, że robiąc te rewolucje nie zdecydują o wycofaniu się ze współpracy z NK O.o W końcu ile osób może grać przez ten portal...na pewno nie za dużo.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Amantis » 17 cze 2019, o 16:47

Taka zmiana na pewno wplynie na cala rownowage gry,dojdzie sporo nowych pan do bicia ,dojdzie kilka mocnych pan ,ktore beda lac nas.Nowe kluby,nowe walki o puchary,nowe rywalizacje o rankingi...
Ja mam postac na wloskim serwerze,zaden tam koks ale cos tam jest.Zastanawiam sie wiec jak ma wygladac to przeniesienie rzeczy z tamtej postaci na moja tutaj...czy mowa jest tylko o ciuchach?Czy o punktach mody?Co jesli wszystkie ciuchy,ktore mam tam ,posiadam juz tutaj?
Chcialabym dostac troszke wiecej szczegolow od naszej administracji.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Lady_Blair » 17 cze 2019, o 17:23

Przydałby się jakiś komentarz. Mnie interesuje czy dla osób grających przez strony pośredniczące będą jakieś zmiany.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Regelinda » 17 cze 2019, o 18:07

Z przenoszeniem ubrań może być tak jak z IS.

Ale sa jescze zdobyte funduse w postaci szmaragdów i diamentów.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Amantis » 17 cze 2019, o 18:45

Jak bylo na IS?Bo to nie moje czasy

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Mandaloriana » 17 cze 2019, o 19:01

Na IS byl robiony transfer rzeczy (ciuchow) lecz nie wszystkich...sama osobiscie go przegapilam....:D Generalnie przejscie tutaj to bylo zalogowanie sie tymi samymi danymi co tutaj.
Ja jakos sceptycznie podchodze do tego ich pomyslu....ogolnie to niezbyt mi sie on podoba :( Co do administracji , i wszelakich info z ich strony -pozostawiaja wiele do zyczenia.....olewka totalna . Zapewne dowiedzielibysmy sie po fakcie....albo na chwile przed, tak bysmy nie mogli zaeragowac.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Amantis » 17 cze 2019, o 19:44

No tak,tylko tutaj rzecz ma sie troszke inaczej,bo nie przenosza ci postaci...a likwiduja jedna.Jesli przeniosa mi tutaj rzeczy z likwidowanej postaci ,to jak to bedzie wygladalo skoro wszystkie te rzeczy posiadam juz tutaj?Zostana mi doliczone do tego konta ,punkty mody z tamtego?Czy tez skoro juz tutaj te rzeczy posiadam to nie doliczy mi nic?Jak to sie ma do mojego wkladu,diamentowego,szmaragdowego i czasowego na tamtej postaci? Wiem ze to problem zapewne nielicznych osob,bo malo kto gra tak jak ja na innym serwerze.Mimo wszystko chcialabym miec wiecej informacji na ten temat.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Regelinda » 17 cze 2019, o 20:11

Z IS też nie przenosiłaś postaci. Na AM tworzyłaś nową. W miarę jak IS zaczęło obumierać, osoby które miały konta na obu grach mogły przenieść zawartość swojej szafy na AM. Gdzieś na forum jest wykaz rzeczy. Poza tym transferowane były diamenty 5 di z IS = 1 di na AM.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Amantis » 19 cze 2019, o 06:53

Czekalam cierpliwie na wypowiedz teamu...wszak zostalo nam zapowiedziane ze jak tylko pojawi sie Malini to sie wypowie na ten temat.Minely 4 dni...weekend przelecial...czyzby Malini nadal nie bylo????Dlaczego inne wersje jezykowe AM dostaly info o polaczeniu serwerow a u nas nadal cisza?

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Katriel Tremaine » 19 cze 2019, o 08:46

Jak wyżej, jesteśmy graczami drugiej kategorii. Za czasów poprzedniego CM byłoby to nie do pomyślenia, ale teraz jak widać jest. Jesteśmy traktowani jak stado bezrozumnych zwierząt i spławiani, bo przecież na nic innego nie zasługujemy jak widać, a z pewnością nie zasługujemy na to by nas traktować poważnie. Chcesz wiedzieć kiedy dostaniemy info o połączeniu? Po połączeniu, ewentualnie dzień przed.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Ayanami
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 104
Rejestracja: 22 lut 2010, o 18:21
Lokalizacja: Wanderland
Kontakt:

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Ayanami » 19 cze 2019, o 10:29

gram na kilku serwerach, ale nie wszedzie mam ten sam login (np na niemieckim serwerze), i co teraz? zbanują mnie za multikonto? :D :wacko:

w tej wloskiej wersji komunikatu jest taka informacja

I CASI MENZIONATI NON INFLUIRANNO SE AVETE UN DIVERSO ACCOUNT CON DIVERSI USERNAME NELLE DIVERSE VERSIONI!
I CASI MENZIONATI NON INFLUIRANNO SE AVETE ACCOUNT DIVERSI CON LO STESSO USERNAME NELLE DIVERSE REGIONI!

co google tłumaczy jako

WYMIENIONE PRZYPADKI NIE WPŁYWAJĄ NA JEŻELI MASZ RÓŻNE KONTO Z RÓŻNYMI UŻYTKOWNIKAMI W RÓŻNYCH WERSJACH!
WYMIENIONE PRZYPADKI NIE WPŁYWAJĄ NA JEŻELI MASZ RÓŻNE RACHUNKI Z TYM SAMYM UŻYTKOWNIKIEM W RÓŻNYCH REGIONACH!

ale co to oznacza w praktyce? teraz bedzie mozna miec 2 konta? :whistling:

ODPOWIEDZ