Zmiany nowe w arnie mody-propozycja

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Eleonorka85
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2016, o 01:19

Zmiany nowe w arnie mody-propozycja

Post autor: Eleonorka85 » 19 lip 2018, o 00:27

Arena mody moglaby byc rozbudowana o opcje tworzenia np urodzin ,ktore moglyby trwac np 3h..i robic podobne misje jak na przyjeciu wpadlaby szmarady...kazda graczka moglaby tylko raz np w roku stworzyc przyjecie urodzinowe...i byc moze wyszlibysmy troche z monotomii zwiazanej tylko z przyjeciami
Ostatnio zmieniony 19 lip 2018, o 11:37 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wątek przeniesiono do odpowiedniego działu.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany nowe w arnie mody-propozycja

Post autor: Katriel Tremaine » 19 lip 2018, o 08:05

Zważywszy na to, że nie przygotowano jeszcze wesel, na które czekamy już dosyć długo, wydaje mi się, że nie ma co liczyć na takie opcje jak przyjęcie urodzinowe. Nie zmienia to jednak faktu, że taka opcja mogłaby być sympatyczna. Tylko jedna sprawa wzbudza moje wątpliwości... Przygotowanie przyjęcia zaręczynowego pochłania bardzo dużo szmaragdów i diamentów i tak naprawdę szmaragdy z przyjęcia tego nie rekompensują. Jeśli to urodzinowe też byłoby takie kosztowne, to propozycja traci sens.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Zmiany nowe w arnie mody-propozycja

Post autor: Amantis » 19 lip 2018, o 11:46

Pomijajac pomysl z przyjeciami urodzinowymi,mam nadzieje ze jakiekolwiek formy wydarzen w stylu przyjecia zareczynowego ,beda jednak inne...Nie chodzi mi o samo przygotowanie przyjecia a o samo przyjecie....jest o wiele za dlugie....

ODPOWIEDZ