Nadchodzące wydarzenia

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: aMelisa » 12 lut 2019, o 09:36

W tlumaczeniu ogloszenia jest kilka bledow. Jesli chodzi o doswiadczenie to nie jestem pewna czy maja to calkowicie usunac czy tylko gwiazdki nie beda dodawane do naszego konta kiedy wyzwie nas osoba mocniejsza z wyzszym poziomem i taki pojedynek przegram oraz gwiazdki z przyjec. Nie wspominaja nic o codzienniku i SM co rowniez daje gwiazdki. Ranking wedlug statystyk bylby sprawiedliwy poniewaz mialoby sie wtedy wyrownane szanse (ranking ma byc przeksztalcony) Ranking wedlug poziomow - jakos sobie tego nie wyobrazam i jak mialyby wygladac takie rywalizacje w ligach (smierdzi mi tu diamentami) Mozliwe ze w kazdej lidze beda wewnetrzne poziomy, wygrasz przejdziesz dalej. To tylko moje domysly i prosze sie nimi nie sugerowac

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Katriel Tremaine » 12 lut 2019, o 10:41

LaFemmeNikita pisze:
11 lut 2019, o 23:59
a skoro nie byłoby gwiazdek z pojedynków nikt by się nie przejmował czy wyzywa niższy poziom czy wyższy.
Gwiazdki przecież będą, w przypadku gdy sami polecimy na wysokie poziomy kasę zbierać, to tylko w przypadku złośliwej próby wylevelowania przez desperatów ich nie będzie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: LaFemmeNikita » 12 lut 2019, o 13:02

Wiem Aeryn. Ja tylko odnoszę się do pomysłu Kate o całkowitym zlikwidowaniu poziomów w tej grze. Wtedy już żadnych gwiazdek doświadczenia by nie było, bo nie byłyby po prostu potrzebne. Wszystko byłoby odblokowane i dostępne od razu.
Amantis pisze:Szczerze mowiac ciezko mi sobie wyobrazic ranking dobierany statystykami.
Statystyki to mógłby być klucz, aby podzielić graczy na grupy.
Załóżmy dzielimy graczy na grupy według posiadanych przez nich statystyk, nie patrząc na posiadany poziom. Pani Amantis i powiedzmy 99 innych pań z podobnymi statystykami wykonuje przez jakiś okres czasu (tydzień, miesiąc?) pojedynki na arenie. Oczywiście zdobywa dolary i według zdobytych dolarów układany jest ranking. 10 pań które uzbierały dolarów najwięcej otrzyma jakąś nagrodę, pozostałe nie dostaną nic, a ostatnią dziesiątkę zdegradują ligę niżej, gdzie ewentualne nagrody za bycie w pierwszej dziesiątce będą już gorsze. Takich lig byłoby kilka by podzielić wszystkich graczy.

W jakimś tam stopniu rozgrzałoby to rywalizację, ale jest wiele rzeczy które spowodują, że na dłuższą metę tak nie będzie. Nagrody przede wszystkim muszą być naprawdę atrakcyjne, aby graczom chciało się siedzieć w grze i intensywnie pojedynkować. Po drugie ilość premiowanych miejsc musi być spora, bo gdyby tylko pierwsza dziesiątka dostawała nagrody to reszta po kilku dniach rywalizacji, gdy zobaczy, że ma dużą stratę do czołówki, przestanie sobie taką rywalizacją zawracać głowę. Po trzecie, niektórzy tutaj to są tak zawzięci, że wspierając się diamentami zmonopolizowaliby wygrywanie tych zestawień na długo i ciągle te same nicki byłyby na czele. Trochę na zasadzie - Dlaczego nie masz dobrych statystyk? Bo nie wygrywam dużo dolarów.
Dlaczego nie wygrywasz dużo dolarów? Bo nie mam dobrych statystyk.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: aMelisa » 12 lut 2019, o 14:10

z tymi nagrodami tez walneli bubla w tlumaczeniu ogloszenia
"Arena - we would like to develop the player-vs-player interaction further by improving the Arena. At the current moment players compete on the arena, based on their Popularity Stats alone. However, LadyPopular is not only a game, but also a social platform about Fashion and Style. We would like to add these elements in the competition. Players will now be able to judge other players by their style and give additional reward."

to znaczy ze gracz bedzie ocenial i dawal nagrode (skad ta nagroda? nie wiadomo, moze z szafy jako second hand clothing) 😉

Ps. Nie grasz za diamenty nie masz wysokich statystyk a czemu ich nie masz bo nie kupujesz diamentow 😀

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Dissia » 12 lut 2019, o 14:53

Widzę jeszcze jedną "fajną" zmianę, pierwsze dali za pojedynki minimalna kwotę liczona poziom lady * 20$ jak w mieszkaniu a teraz puf nagle odkryliśmy błąd, macie 300$ czyli wracamy do punktu wyjścia niemal a dodatkowo weźmiemy wam przeliczniki z mieszkania i jakimś magicznym sposobem damy 160$. Może z tego mieszkania cudów nie było bo dla mnie 1000 co godzinę, ale przez noc jak nie gralam to w sam raz kilka się nazbierało a teraz z tymi 160 to co ja zrobię? W salonie raz zmienię wygląd, głos jeden oddam? Wow nie szalejcie twórcy bo jak te zmiany dalej będą tak wyglądać to chyba nawet kolekcji nie dam rady za dolce wykupić... To mieszkanie i tak nie było jakoś wiele warte ale teraz to już wogole, nie mówiąc o pucharach za mieszkanie w obecnej sytuacji :D

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: aMelisa » 12 lut 2019, o 15:15

jedno i drugie ( dolary z pojedynkow i z mieszkania ) wiaze sie z talentami ze sklepu vip. Mozliwe ze zmodernizuja owe talenty do zakupu na diamenty i szmaragdy aby powiekszyc stawki. W obecnej chwili jest to straszna porazka chyba najgorsza jaka moze byc dla osob 50+ level ( gdzie za godz z mieszkania mialam prawie 1.400 $ z wykupionym talentem )

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Dissia » 12 lut 2019, o 15:24

No może lepiej niech nie modernizuja pod talenty bo nie każdego stać na to żeby je sobie kupować, jak gra będzie tak ułożona że bez tych talentów ani rusz to chyba będzie pora podziękować bo niestety ale nie mam na tyle di żeby kupować sobie co tydzień talent na mieszkanie i dolce z pojedynków, z koła tyle nie wyciągnę a sama ich nie kupuje. Jak dadzą talenty za sz to nie wiem jak wyrobię by je zarabiać przy swince, kolekcjach bonusach i innych pierdolach na które wydaje, może teraz na przyjęciach będzie to szło normalnie a nie godzinę jedna misja ale nie zawsze mam na przyjęcia czas, sesje jak mogę to robie ale już na minusie jestem patrząc na wydatki i przychody a ratuje mnie jedynie ich zapas 8o

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: aMelisa » 12 lut 2019, o 16:17

na chwile obecna talenty odpadaja (nie ma nawet dolara procentu z pojedynkow) i swinka rowniez odpada bo przy takich zarobkach to przez tydzien jej nawet nie zapelnie do polowy tej najwiekszej 😀
Mam nadzieje ze nie weszla era pod haslem "hej kupujemy i podnosimy wszystko za diamenty i szmaragdy" a o darmowych dolarach mozesz zapomniec. Tak czy inaczej trzeba dac im szanse na rozwiniecie pomyslow a w ktora strone pojda to sie okaze
Ostatnio zmieniony 12 lut 2019, o 19:44 przez aMelisa, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Karodziejka » 12 lut 2019, o 16:21

to znaczy ze gracz bedzie ocenial i dawal nagrode (skad ta nagroda? nie wiadomo, moze z szafy jako second hand clothing) 😉
podejrzewam, że może rzucą parę ciuchów, dodatków do mieszkania czy dla zwierzaka i będzie można tym obdarować Panią za diamenty albo szmaragdy. Pewnie tak samo bezsensowny pomysł, jak ze świnkami :whistling:

Wszystko w sowim czasie, dowiemy się niedługo, co diabelskiego szykują dla nas twórcy gry C:
Obrazek

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: aMelisa » 12 lut 2019, o 16:24

tez o tym pomyslalam albo resztki ze sklepow z przyjec (kupujesz komus i sama go posiadasz)

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Dissia » 12 lut 2019, o 20:08

Karodziejka pisze:
12 lut 2019, o 16:21
[...]Pewnie tak samo bezsensowny pomysł, jak ze świnkami :whistling:
A co jest bezsensownego w swinkach bo nie rozumiem?
8o Jak dla mnie to świetny pomysł i możliwość bym mogła wogole staty za kasę podnieść, normalnie mogłam sobie na to pozwolić tylko jak miałam rano czas na pojedynki i to przy dobrym szczęściu że trafię na laski, które trzymają coś kasy bo bez tego nie było mowy :p

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Katriel Tremaine » 12 lut 2019, o 20:23

Powiedzmy, że ich śmieszna wręcz pojemność :P
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: aMelisa » 12 lut 2019, o 20:42

na obecna chwile pojemnosc swinki jest gigantyczna :D w stosunku do stawki podstawowej 300+ i 190$ z mieszkania :D

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Bezgraniczny » 12 lut 2019, o 22:13

Ooo to ja czekam na prezenty, możecie mi wysyłać :D Niczym nie pogardzę :P

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: aMelisa » 12 lut 2019, o 23:05

powstanie dom gwiazd druga edycja tyle ze z prezentami 😀

ODPOWIEDZ