PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Katriel Tremaine » 6 gru 2017, o 10:30

Długo się zbierałam do ocenienia tego zbioru osobliwości. Jeśli to jest możliwe (a widać na dołączonych obrazkach, że jest), to ten zestaw jest słabszy niż poprzednie. To spore osiągnięcie, ale chlubić się jednak nie bardzo jest czym.

1. -2 Lubię tę sukienkę, jednak w tym wypadku zasada co za dużo to nie zdrowo działa i to wyśmienicie. pasek mi tu nijak nie pasuje, tak samo jak bransoletka i po co lali wachlarz do takiej sukienki? Wybrała bym tez inny naszyjnik, a to, że kapelusz jest utrzymany w odpowiedniej kolorystyce jeszcze nie oznacza, że pasuje do całości.
2. -1 Już od samego patrzenia można dostać próchnicy, jednak to nie wszystko. Fryzura nie wygląda dobrze, a całość tylko sprawia wrażenie, że to do siebie pasuje.
3. 2 Zmieniła bym kolczyki, ale poza tym wyróżnia się na tle pozostałych, przynajmniej nie straszy.
4. 0 Chciało by się zawołać "I to wszystko?" Jakaś dziwnie uboga ta stylka. Do tego pasek gryzie się z bluzką. Wstrzymała bym się od głosowania.
5. 1 Nie sądziłam, że to kiedyś powiem, ale... za dużo fioletu. To się tak trochę ze sobą zlewa. Jednak w świetle tego jak wyglądają pozostałe lale, to oceniam ciut na wyrost.
6. 2 Tutaj tez mamy tylko jeden kolor, ale ze względu na to, że jest zachowany jeden odcień, to nie razi jak w poprzedniej stylizacji. Poza tym te złote elementy przełamują monotonię.
7. -1 Kiepska próba przełamania gotowca.
8. 1 Niby wszystko ok, ale jakoś nie do końca mi to pasuje. Nie umiem powiedzieć czy czegoś mi tu brakuje, czy czegoś jest za dużo. A może i jedno i drugie.
9. -1 Kolejna kiepska próba przełamania gotowca.
10. -2 Parasolka i futerko? No to jaką my tu mamy porę roku? No i czy do tej sukienki nie dało się dobrać innego okrycia wierzchniego? Ma się wrażenie, że panna służąca idzie na bal.
11. -1 Ta sukienka to trudny temat na podium. Tu się nie udało.
12. 2 Odpuściła bym sobie ten bukiecik.
13. -2 Buty bym zmieniła, bo są za ciężkie. To samo się tyczy rajstop, kompletnie nie ta bajka. Pasek nie pasuje do reszty. Na mnie prosząca minka nie robi pozytywnego wrażenia. Oceniam co widzę.
14. -2 Torba, piłka, bransoletka? Po co to tutaj? Dziwnie wcale nie znaczy dobrze.
15. 1 Zmieniła bym makijaż, bo do reszty się za bardzo nie można przyczepić. Tyle, że nie tak dawno była ta poza, jednak z inną sukienką. Gdy się walczy o podia to trzeba takie rzeczy wiedzieć.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Regelinda » 17 cze 2018, o 20:24




PODIUM PAŃ
17.06.2018, godz. 19:43
Obrazek



WYBIEG FTV
17.06.2018, godz. 20:00
Obrazek




RANKING
1
(1 PP)
Obrazek



2
(2 PP 6 FTV)
Obrazek



3
(3 PP)
Obrazek



4
(4 PP 7 FTV)
Obrazek



5
(5 PP)
Obrazek/align]




6
(6 PP)
Obrazek



7
(7 PP)
Obrazek




8
(8 PP)
Obrazek



9
(9 PP)
Obrazek



10
(10 PP)
Obrazek



11
(1 FTV)
Obrazek


12
(2 FTV)
Obrazek



13
(3 FTV)
Obrazek




14
(4 FTV)
Obrazek



15
(5 FTV)
Obrazek



16
(8 FTV)
Obrazek



17
(9 FTV)
Obrazek



18
(10 FTV)
Obrazek





ZAPRASZAM DO OCENIANIA I KOMENTOWANIA

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Katriel Tremaine » 23 cze 2018, o 17:05

Bardzo długo się zbierałam do skomentowania tych stylizacji.

1. (-2) Nie rozumiem tej stylizacji, lalka wygląda jak wydziarana pani zarabiająca ciałem na chleb. Nie mam nic przeciwko takim paniom, nawet w stylizacjach, ale w takim razie po co ten diadem? Torebka też mi tu średnio pasuje, przynajmniej taka. Albo, albo, bądźmy konsekwentni.
2. (-1) Ta sukienka nie jest łatwa, ale można ją było inaczej wykorzystać. Nie podoba mi się w tej stylizacji ilość metalu na twarzy, dobór biżuterii i torebka, jakby nie z tej bajki.
3. (2) Nie lubię tego makijażu, ale w tej stylizacji można go uznać za pasujący, jednak buty mi tu nijak nie pasują.
4. (-2) W tej stylizacji makijażowi mówię zdecydowane NIE, do tego jakieś dwie zasłony wiszę lalce z tyłu za spódnicą, po co? a do tego jeden rękaw chyba się siepie, bo coś tam mu wystaje, czyżby to nie był płaszcz a kurtka puchowa?
5. (2) Ta sukienka wymaga tylko delikatnej oprawy, byłoby dobrze, ale po co ten zbędny baldachim?
6. (-2) Nawet nie wiem jak to skomentować... Po prostu NIE!
7. (-2) Nie wiem na co jest chora ta lalka, ale wolę się trzymać z daleka, bo coś jej z kolorkiem twarzy się złego stało.
8. (3) To chyba jedyna stylka, która mi się podoba w tym zestawieniu, może lalka bardziej wygląda jak striptizerka niż jak policjantka, ale jest w tym jakaś konsekwencja i nie ma zgrzytów.
9. (1) Niby bez zarzutu, ale mało oryginalnie jak na podia.
10. (-2) Nic tu do siebie nie pasuje, a kolczyki na włosach dopełniają chaotycznej całości.
11. 12. 13. (-2) To jest to czego najbardziej nie lubię, to tzw. pseudo kreatywność, czyli załóż co masz w szafie a czy pasuje to mniej istotne.
14. (-1) Podobnie jak w przypadku 6, nawet nie wiem jak to skomentować, może tak, że najzwyczajniej mi się nie podoba.
15. (-1) Biżuteria kompletnie do siebie nie pasuje, a kolor pazurków gryzie się z kolorem sukienki.
16. (1) Czy to gotowiec, to nie wiem, ale że z jednego z ostatnich eventów, to tak wygląda.
17. (-2) Podobnie jak 11, 12 i 13.
18. (1) Podobnie jak 16.

Przebrnęłam. VENI, VIDI, VICI!
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Regelinda » 23 cze 2018, o 21:24




PODIUM PAŃ
23.06.2018, godz. 13:29
Obrazek



WYBIEG FTV
23.06.2018, godz. 13:58
Obrazek



KONKURS MIESZKAŃ
23.06.2018, godz. 14:19
Obrazek

1 miejsce

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

2 miejsce

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

3 miejsce

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



RANKING
1
(1 PP, 8 FTV, 1 KM)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



2
(2 PP 4 FTV 2 KM)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



3
(3 PP, 10 FTV, 3 KM)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



4
(4 PP 6 FTV 4 KM )
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



5
(5 PP 29 RTV 5 KM)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



6
(6 PP 13 FTV 6 KM)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



7
(7 PP 15 FTV 7 KM)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



8
(8 PP 14 FTV 9 KM)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



9
(9 PP 39 FTV 8 KM)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



10
(10 PP 10 KM)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



11
(1 FTV)
Obrazek



12
(2 FTV)
Obrazek



13
(3 FTV)
Obrazek



14
(5 FTV)
Obrazek



15
(7 FTV)
Obrazek



15
(9 FTV)
Obrazek



ZAPRASZAM DO OCENIANIA I KOMENTOWANIA

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Xin xou » 23 cze 2018, o 23:32

1. Stylka: -2 w sumie to sam kombinezon ze słabo dobranymi dodatkami, tak sobie
Mieszkanie: 1 na pierwszy rzut oka ok, ale po przyjrzeniu się część elementów nie pasuje do danych pomieszczeń
2. Stylka: -2 wielki minus za tatuaże, makijaż i kolczyki do tej eleganckiej sukienki, stylizacja nudna
Mieszkanie: -2 piękny przykład, że większość nie patrzy jak wygląda mieszkanie tylko stawia plusy
3. Stylka: -2 kibic w tak eleganckiej kiecce?
Mieszkanie: 1 za to, że była jakakolwiek próba kombinowania i za bałwana do góry nogami
4. Stylka: 2 całkiem spoko stylka
Mieszkanie: 2 szkoda, że pani nie zmieniła wystroju pokoi od świąt, ale ogólnie przyjemne mieszkanko
5.Stylka: -2 szczerze to nie wiem co to jest 8|
Mieszkanie: -2 to nie jest mieszkanie, które z przyjemnością się ogląda
6.Stylka: -2 to co wyżej, totalny miszmasz i jeszcze ta specyficzna fryzura, która nie pasuje do takiej stylizacji
Mieszkanie: -1 taki klasyk bez rewelacji
7.Stylka: 2 dałabym jaśniejszą opalenizna i ta czupryna nie za bardzo pasuje
Mieszkanie: 2 ładnie, ale w niektórych pokojach za duży miszmasz
8.Stylka: 3 najładniejsza stylizacja, szkoda, że tak daleko w rankingu
Mieszkanie: 3 bardzo ładny pokój kąpielowy, chciałabym mieć taki :D
9.Stylka: 3 ładnie wykorzystana sukienka, niby niewiele ale stylizacja przyjemna dla oka
Mieszkanie: 2 najbardziej podoba mi się pokój nr 3, reszta może być
10.Stylka: -1 sama stylizacja zła nie jest, ale cała otoczka: opalenizna, tatuaże, te okularki dziwaczne zdecydowanie na nie
Mieszkanie: 1 może być, ale bez efektu wow
11. 2 fajna, kolorowa, ale te skarpetki.. strasznie skracają nogi lali
12. -1 oj coś tu poszło nie tak, za dużo faktur, za dużo wzorów
13. 3 sukienka w kropki bardzo fajnie pasuje do rockowego stylu, jedyne co, to cienie do oczu nie pasują
14. 1 góra stylizacji fajna, ale dół już od czapy, w szczególności to jajo
15. -2 fatalnie dobrane dodatki do sukienki, wszystko z innej bajki
16. 2 stylizacja interesująca, ale najmniej w tym wszystkim pasuje mi kapelusz

Awatar użytkownika
Martta
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 63
Rejestracja: 5 maja 2017, o 20:14

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Martta » 11 lip 2018, o 16:19

Fajnie, że powróciłaś do tego pomysłu z rankingiem. Szkoda, że prawidłowo nie są oceniane od razu PAnie na AM.
Dorzucę i ja swoje spostrzeżenia :D

1. Ten kombinezon jak dla mnie jest trudny w użyciu i widać, że ktoś tu również starał się go urozmaicić. Nie pasują tu buty i wydaje się jakby biust był za duży. (1)
W mieszkaniu nie każdy pokój jest przemyślany. (1)
2. Ogół nawet ciekawy. Wybrałabym inny makijaż i może oczy, usunęłabym tatuaże. Tło też mogłoby być inne. (1)
Mieszkanie proste, nie przesadzone w elementach. Dla mnie na plus. (3)
3. Kompletnie mi się ta stylizacja nie podoba. Jeżeli miał być to kibic to po co taka sukienka?? Nic ze sobą nie pasuje. (-2)
Mieszkanie średnie. Nie wszystko do siebie pasuje. Wymaga pracy. (-2)
4. Ciekawa stylizacja, świetnie wykorzystane dodatki. Fryzurka również dobrze dopasowana. Od razu mam skojarzenia z jakimś filmem sf :) (3)
Pokoje ogólnie ładne, ale gryzą się porami roku... W jednych jeszcze zima i święta w innych lato bądź wiosna pełną parą. (-1)
5. Stylizacja zupełnie nie przemyślana. Ktoś tu próbował włożyć co popadnie i uzyskać efekt, niestety nie wyszło. (-2)
Mieszkanie proste, dla mnie na plus. (2)
6. Zdjęłabym narzutkę, która nie pasuje tu do sportowego stylu, bo odnoszę wrażenie, że taki miał być. Do tak kolorowej fryzury użyłabym jaśniejszej oprawy oczu. (1)
Mieszkanie skromne, ale może być :) (1)
7. Fajna stylizacja, ale opalenizna do wylotu jak i cień do powiek. Bardzo te rzeczy popsuły całość. (1)
Ładne i kolorowe mieszkanie. (3)
8. Świetna stylizacja, jak dotąd najlepsza. Fantastycznie zestawiona kolorystycznie, z lekkim pazurem, taka na luzie. (3)
Fajne mieszkanie, ciekawie urządzone. (3)
9. Fajna, prosta stylizacja bez nadmiernych dodatków. Czasem nie trzeba wiele, aby dobrze coś wyglądało. (3)
Skromne, gustowne mieszkanie. (3)
10. Nie wiem co ktoś tu chciał utworzyć, ale to nie to :D Opalenizna koszmar, zdjęłabym okulary. (-2)
Mieszkanie to zupełne przeciwieństwo lali. Ładnie i ciekawie skomponowane. (3)
11. Cudowna stylizacja, nawet skarpetki mają tu swój urok. Zazdroszczę fryzurki i uśmiechu. (3)
12. Ciekawa stylizacja... Nie wiem czy to wróżka czy co, ale nawet ciekawie. (3)
13. Fajne połączenie ostrzejszego stylu z nutą elegancji. Co jedynie to cienie mi tu nie pasują. (3)
14. Nie do końca przemyślana stylizacja. Nie jest dobrze dopasowana (-2)
15. Ładna i prosta stylizacja by była gdyby nie taki misz-masz z kolorami. (-1)
16. Ładnie i dobrze dopasowane. Fajnie przerobiona sukienka. Postawiłabym raczej na inne cienie, ale jest ok. (3)
"Wczoraj to historia, jutro to tajemnica, ale dzisiaj jest darem"

Awatar użytkownika
Aardbei
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 293
Rejestracja: 29 sty 2013, o 16:08

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Aardbei » 11 lip 2018, o 17:58

Wszystkie stylizacje mi sie podobaja ,czy uwazacie ,ze startujac na PP i majac mala garderobe panie dorownaja tym na FTV? trzeba sledzic starania i postepy w grze ,nagradzac za kreatywnosc i wspierac to jest fair play...ja np zawsze wchodze w zakladke foty i przegladam zdjecia ,moze to jest tez typ ,pomoze nam wybirac te najlepsze ,nie promowane ;)
FTV cieszy sie innymi zasadami ,jak ktos przeszedl taka droge z PP na FTV ma prawo do abstrakcjii,niekonwencjonalnych stylizacji to dodaje uroku w grze ..ale przyznam szczerze ,ze czasami PP wyglada lepiej jak obecne FTV

danascully44
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2018, o 22:03

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: danascully44 » 12 lip 2018, o 15:28

A po co startować na PP z małą garderobą? Nie lepiej pograć troszkę, zebrać jakieś ciekawe ciuchy i zasłużyć na głosy. Masz rację, że kreatywność należy nagradzać ale czy jest jakaś kreatywność np. w 2 lub w 15? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Regelinda » 12 lip 2018, o 15:30

danascully44, tutaj oceniamy, nie komentujemy wypowiedzi innych. Proszę o zapoznanie się z zasadami

ODPOWIEDZ