PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Dissia » 15 lis 2017, o 11:12

Ciekawe czy panie z podium tu zaglądają...

PP

Nr 1 - (-1) A może by tak coś innego na lady a nie ostatni event, w końcu podium, pasuje zabłysnąć :P
Nr 2 - (-1) Stylizacja niemal identyczna jak na poprzednim zdjęciu lady, może troche poprawiona na plus ale mimo wszystko jest niemal identyczna...
Nr 3 - (2) Fajne pomieszanie ciuszków, które tworzy nową wersję tej sukienki. Podobają mi się purpurowe akcenty które tak jakby ożywiają całość ;) Jedyne co to brwi... czemu czarne jak wlosy blond? ;(
Nr 4 - (1) Cóż stylika jest gotowcem ale starym, buzia lady średnio mi się podoba i paznokcie bym wyrzuciła całkiem ;)
Nr 5 - (2) Ładnie, elegancko. Zrezygnowałabym z paznokci i dała lżejszy makijaż.
Nr 6 - (1) Na pierwszy rzut oka fajnie, ale im dłużej się wpatruje tym więcej dziwnych połączeń tu widzę. A sukienkę samą w sobie lubię :) No i paznokcie przechodzące przez torebkę...
Nr 7 - (1) Stylizacja wmiare ładna, skromna ale znośna. Jedynie ta buzia jakaś taka niezadowolona, lady jest przecież aniołkiem to czemu tak? :D
Nr 8 - (3) Tu bym dała spokojnie trójeczkę, fajne kolory, ciepło i przyjemnie. Może troche bym nad makijażem popracowała
Nr 9 - (2) Ostatnia kolekcja na sobie, ale przynajmniej nie boli w oczy :P Fryzek fajnie do czapy pasuje ;)
Nr 10 - (2) Ładna, elegancka, zrezygnowałabym z diademu na głowie i paznokci lub wachlarza, bo to się to rzuca w oczy.

FTV

Nr 1 - (-2) Z tego co mi się obiło o uszy osoba ta ma problem z komputerem.. ale na telefonie też da się zrobić stylkę jakąkolwiek inną, a nie stać tydzień w tym...
Nr 3 - (3) Ładna zimowa stylizacja, fajny pomysł na zakrycie nóg piórkową spódnicą, ciekawie to wyszło w tym połączeniu.
Nr 4 - (-2) Nie nie nie, ten płaszcz mi w ogóle nie pasuje od takiej stylki, poza tym zakolanówki do butów odsłaniających stopę?
Nr 5 - (1) Ten makijaż na czole średnio mi pasuje, fryzura dodaje młodzieżowego wyglądu całości ;) Ale cos mi te buty tu nie grają.
Nr 7 - (1) Czerń z bielą klasyczna, nic w sumie co by psuło tą stylizację ale jakoś mnie to nie przekonuje na podium :pinch:
Nr 8 - (-1) Tak mi troche wszystko z innej bajki wygląda, makijaż mi się nie podoba
Nr 10 - (-1) Twarz lady jak dla mnie całą stylizację zepsuła doszczętnie, czemu te usta tak blisko nosa są a brwi takie wysokie...

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Katriel Tremaine » 15 lis 2017, o 12:44

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że jeśli danego dnia nie mogę dać choćby +1 to nie daję nic. Nie mam zwyczaju minusować gdy mi wypadnie, że w moim odczuciu należało by. Dodam jeszcze, że najsurowiej przyglądam się tym lalkom, które faktycznie walczą o statuetkę. Nie oszukujmy się, jeśli nie startujesz, to można przymknąć oko i lala nie musi być prima sort.

PP
1. Dała bym -2, dlaczego? ano dlatego, że nigdy nie oceniam gotowców na wyżej niż 1, a u tej lalki nie podoba mi się makijaż i tatuaże, co daje nam 1 w dół. Dodatkowo już od tygodnia jest ktoś starający się o pudła, kto ma identyczną sukienkę, ale w innym kolorze. Efekt jak na egzaminie, skoro kolejny student klepie to samo, to oceny lecą... skoro kolejna lalka w tej samej kiecy, to analogicznie.
2. -2, bo po pierwsze nie oceniam nigdy lalki równie wysoko jak nie zmienia stylki, a po drugie to jest po prostu okropne, ten płaszcz do ołówkowej spódnicy wygląda paskudnie.
3. +2 byłoby zdecydowanie lepiej gdyby nie te zbędne kikuty. Nie rozumiem łączenia wszystkiego na siłę, od zawsze mówię temu zdecydowane nie.
4. +1 tak trochę za odwagę by zrobić coś z sukienką, która nie należy do "łatwych". Twarz mi się nie podoba, ale ludzie są różni, więc nie chodzi o rysy twarzy a o puder, który moim zdaniem jest za ciemny. Do tego paznokcie! przy staraniu się o podia umiejętność przesuwania rzeczy na lalce jest kluczowa i konieczna.
5. -1... bo nuuuuuda. Niby ładnie, niby nie ma się do czego przyczepić, ale ile razy można oglądać to samo?
6. +2 sama nie wiem co mi tu nie pasuje... ale gdzieś jest zgrzyt, może to ten pasek, który jest już kroplą przepełniającą czarę, a może te rajstopy, które mi tu jakoś przeszkadzają. Sama nie wiem, ale jest tu coś, co mi wizualnie przeszkadza. Jednak ogólnie stylizacja pozytywnie zaskakuje.
7. -2 to nie jest to, czego bym oczekiwała od lali starającej się o podium. Mam silne uczucie deja vu. To już gdzieś było. Poza tym nie rozumiem dodawania skrzydeł, które maja być czym? A torebka? lalka coś ukradła, że chowa torebkę za sukienką? Ta stylka nie była wynikiem refleksji nad tym co lalka ma na sobie.
8. +1 Płaszcz i narzutka w jednym. Może i by to zagrało, ale nie w tym zestawieniu. Sam pomysł fajny, ale nie do spodni, to jakby dwie odrębne stylki nałożone na siebie i za to daję na wyrost, bo mimo jestem na nie.
9. -2 ostatnią kolekcję w różnych wariantach widuje się teraz wszędzie. To nie jest właściwa droga na podium.
10. +1 mimo, że bransoletka źle ustawiona w kolejności i torebka z innej bajki, ale na tle pozostałych i tak wypada nieźle.

FTV

1. -2 nie można stać wciąż w tym samym jeśli się ktoś stara o podia. Ktoś tu pisał o awarii, ale to niczego nie zmienia, owszem pech, ale co z tego?
2. jw
3. +3 z tego co widziałam jest to jedyna ciekawa praca. Połączenie interesujące i harmonijne.
4. +1 Mimo, że buty nijak się mają do tych zakolanówek, zdecydowane nie dla takich połączeń. Do tego ten płaszcz jakoś mi tu nie pasuje, a może to ta torebka? W każdym razie coś w tym obrazku działa bardzo przytłaczająco.
5. +2 Coś w tym makijażu mi tu nie gra, ale prócz tego zestawienie jest bardzo sympatyczne.
6. jw
7. +3 w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Wyważona i nieprzesadzona elegancja.
8. -1 Sukienka ok, ale nie dla tych dodatków, a już buty całkiem nie z tej bajki.
9. jw
10. -2 Po pierwsze twarz wygląda jakby wyszła spod skalpela chirurga plastycznego sadysty (nie oceniam wyglądu dla zasady, ale to już przesadna karykaturalność, to nie makijaż to tania szpachla), po drugie dlaczego spod tej spódnicy wyłazi jakaś halka? no i po trzecie ten gorset tu nijak się nie komponuje! W mojej ocenie spośród tych wszystkich zaprezentowanych stylek ta jest najsłabsza.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2017, o 22:35 przez Katriel Tremaine, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Lady_Blair » 16 lis 2017, o 16:39

Według mnie godne uwagi są tylko 2 prace: nr 7 i 10 z wybiegu FTV.

7. +3 Prosta, a jednocześnie ciekawa stylizacja bez udziwnień. Podoba mi się dodanie kołnierzyka i delikatnych dodatków. Fryzura natomiast pasuje idealnie to tej stylizacji.
10.+3 Super! Stylizacja idealnie wstrzelona w tło. Kwiatuszki we włosach wyglądają uroczo, a buźka... czytałam opinie wyżej i wbrew nim uważam, że ta twarz jest tu najbardziej przyciągająca uwagę! Nie jest to idealna piękność, tylko po prostu swojska dziewczyna. Gra nie daje bardzo dużego pola do popisu jeżeli chodzi o kombinowanie z buźką, dlatego tym bardziej doceniam Panie, które coś próbują podziałać nietypowego. Sama mam buźkę Lali jak setki innych na Arenie, dlatego tutaj podoba mi się zamysł nie zrobienia idealnej Laleczki jakich wiele, ale zwykłej dziewczyny... niekoniecznie idealnej.

Najmniej podobają mi się:
PP 1. -2 Ta praca to dowód na to jak można zniszczyć zwykłą i prostą stylizację za pomocą samego wyglądu Lali... a mianowicie brokatowego cienia pod same brwi, który wali odblaskiem z odległości kilometrów i całości dopełnionej pomarańczowym odcieniem skóry.
PP 7. -2 Ciężko nawet skomentować tę stylizację, która niestety stoi na samym szczycie podium. Dlaczego? Nie wiem. Mam wrażenie, że to Pani, która wczoraj rozpoczęła grę i ubrała Lalkę w pierwsze lepsze rzeczy, które jej się odblokowały w centrum handlowym.

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: monix23 » 16 lis 2017, o 18:21

PP:
3: -1 - Widać, że coś było próbowane, ale odcienie fioletu bardzo się od siebie różnią. A do tego kilka samotnych kolorów wśród czerni
4: 1 - sukienka, ozdoba na głowę i na rękę to ten sam zestaw, ale ze względu na dodatki raczej nie jest to gotowiec. Gdyby paznokcie nie były na sukience, a lala miałaby lepszy makijaż to byłoby całkiem fajnie.
6: 2 - Kolorystycznie poprawna stylizacja, ale myślę, że ten pasek jest tu zbędny, a buty... sama bym nie wiedziała do czego można takie założyć, ale na pewno nie do codziennej stylizacji na spacer po parku.
10: 1 - Fajnie zaczęta stylka ciemnoróżowymi elementami. Torebka i wachlarz zupełnie nie pasują, tak samo jak biżuteria - każdy element w innym kolorze.
FTV:
1: -2 - Ta sama stylizacja była w poprzednim zestawieniu, a to trochę słabo, żeby osoba stała na podium FTV przez kilka dni w jednej stylizacji, żeby chociaż ładnej. Od razu rzucają się w oczy peleryna, naszyjnik i torebka, a także co najmniej 4 odcienie czerwieni, ale zdecydowanie najbardziej razi mnie parasolka wpadająca wprost w burzę włosów. Aż trudno sobie wyobrazić jak ona tą parasolkę składa.
7: 3 - No proszę, jednak można prosto, subtelnie i ładnie. :D
10: -2 - Z twarzy słabo przypomina człowieka, więc gorset nie pasuje nie tylko do sukienki.

Reszcie dałabym minusy, ale te stylizacje nawet trudno skomentować. Zauważyłam, że wielu paniom przodujących w rankingach tak spodobał się event, że użyły gotowych zestawów.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Regelinda » 26 lis 2017, o 20:56




PODIUM PAŃ
26.11.2017, godz. 19:01
Obrazek



RANKING
1
Obrazek



2
Obrazek



3
Obrazek



4
Obrazek



5
Obrazek



6
Obrazek



7
Obrazek



8
Obrazek



9
Obrazek



10
Obrazek



WYBIEG FTV
26.11.2017, godz. 19:45
Obrazek



RANKING
1
Obrazek



2
Obrazek



3
Obrazek



4
Obrazek



5
Obrazek



6
Obrazek



7
Obrazek



8
Obrazek



9
Obrazek



10
Obrazek



ZAPRASZAM DO OCENIANIA I KOMENTOWANIA

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: redblossom » 27 lis 2017, o 00:59

Swietny watek :thumbsup:

Podium pan:
1. 2 stylka bylaby ok, ale kazda czesc bizuterii z innej bajki
2. 1 troszke mdla ta stylizacja
3. 1 starajac sie o podium wymagam czegos wiecej, to ze kolory do siebie pasuja nie wystarczy
4.-1 pierwsze skojarzenie: wesele we wsi
5. 2 ladnie elegancko, ale szalu nie ma
6.-1 z psem na spacer na szpilkach?
7. 2 stylizacja bez zarzutu, niestety nie posiada ''wow factor''
8. 2 po prostu ok
9. 3 wszytsko fajnie dopasowane, lacznie z tlem
10. 1 gotowiec nie powinien miec miejsca na podium

FTV
1. 2 troche za duzo sie tu dzieje
2. PP
3. -1 nie!
4. 1 tatuaze nie pasuja do tej stylki
5. 3 fajnie, kreatywnie wykorzystane elementy z limitowanej kolekcji
6. -2 tragedia
7. 3 swietnie dopasowane kolory, podoba mi sie zlamanie calosci takim kolorem wlosow
8. 1 zbyt wiele nie da sie tu powiedziec
9. pp
10. pp

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Katriel Tremaine » 27 lis 2017, o 21:11

Wątek nie spotkał się z należytym przyjęciem. Zadziwia to zwłaszcza w przypadku tych pań, co wcześniej pisały, że należy coś zrobić z tym lub tamtym, a teraz nagle chowają się po kątach i wolą innym psuć zabawę zbędnym moralizatorstwem.

PP

1. 1 Ta bransoletka tu zupełnie nie pasuje, a do tego przy szyi zrobił się tłok jak w tramwaju w godzinach szczytu.
2. -1 Okropny makijaż, pelerynka nie wiadomo po co, a do tego ogólne wrażenie, że coś tu nie gra.
3. 1 Doceniam próbę zamaskowania tego płaszcza, ale mimo wszystko nie uważam jej za szczególnie udaną.
4. -2 A nie dało się czegoś jeszcze dodać? Przerost formy nad treścią. Nie zawsze więcej oznacza lepiej. Stylizacja niepotrzebnie przeładowana zbędnymi elementami.
5. 1 Ta sukienka broni się sama, ale dodatki bym zmieniła.
6. -2 Te buty to zwyczajna pomyłka, za eleganckie i na spacer z psem i w ogóle do tej stylizacji, biżuteria jakoś mi ze sobą nie współgra, a do tego te szpony wystające z kieszeni...
7. 2 Zmieniła bym torebkę.
8. 2 Naszyjnik mi tu jakoś nie gra.
9. 3 jestem na tak, nie mogę się do niczego przyczepić.
10. -2 Nie dość, że gotowiec to jeszcze kolczyki nie grają z włosami i ten brokat.

FTV

1. 2 Niby jest dobrze, ale czuję się przytłoczona, gdy na to patrzę.
2. -2 W miedzy czasie lali zmieniła się fryzura, ale to jej nie dodało uroku.
3. -2 Nie rozumiem tej stylizacji, a zwłaszcza firany wystającej spod płaszcza.
4. -1 Próba przełamania gotowca dodatkami spaliła na panewce, a do tego te tatuaże...
5. -2 który to tydzień w tym samym? Czas zdetronizować tę lalkę!
6. -1 Nie podoba mi się połączenie akurat tej spódnicy z tym topem, a do tego jeszcze ta torebka, która mi się jakoś gryzie, bransoletka jest za ciężka w stosunku do reszty stylizacji.
7. 2 Wszystko byłoby dobrze, ale pasek torebki jednak nie powinien zachodzić na włosy.
8. 3 Stylka prosta, ze względu na wykorzystanie narzutki z ostatniego eventu nie wymagająca wielu dodatków. Zdecydowanie wybieram prostotę.
9. jw
10. jw
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Xin xou » 27 lis 2017, o 22:33

PP
1. 2 - jest ok, ale czegoś brakuje, trochę za pusto
2. -2 - oj nie, makijaż to tragedia, stylizacja też mało kreatywna jak na top
3. 1 - całkiem spoko, ale jednak kolor spódnicy z kolorem płaszcza trochę się gryzie
4. -2 - za dużo tego wszystkiego, nie wiem w jakim celu to coś z tyłu zostało użyte
5. -1 - sama sukienka to trochę mało
6. -2 - tak eleganckie buty do tej stylizacji w ogóle nie pasują, nie podoba mi się połączenie ubrań i twarz
7. 1 - znów sama sukienka, ale przynajmniej biżuteria jest ładnie dobrana i ładna głowa lali
8. 2 - fajna, ale zdecydowanie za mocny makijaż i ta chusta mi nie leży
9. 3 - bardzo ładna, aż przyjemnie popatrzeć
10. -2 - gotowiec z nieudanym makijażem, masakra

FTV
1. 1 - na pierwszy rzut oka całkiem nieźle, ale jak się przyjrzeć to zauważyć można niedopracowanie, te ramiona trochę przytłaczają
2. -2 po zmianie nadal jest koszmarnie, jak nie gorzej, te czarne brwi :pinch:
3. -2 dziwna stylizacja, torebka nie pasuje, ta firanka też dziwna
4. -2 nie wiem czy w całości, ale wygląda jak gotowiec, no i znów te oszpecające tatuaże..
5. -2 niezmiennie ta sama stylizacja
6. -1 twarz wydaje mi się zbyt dziecinna do tej stylizacji, trochę za mało jak na ftv
7. 3 - stylizacja podoba mi się, ale zmieniłabym buty
8. 2 - stylizacja sama w sobie w porządku, choć poza nie przypadła mi do gustu, lala wygląda jakby miała bezwładne te ręce albo zgarbione ramiona

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: uluu » 27 lis 2017, o 22:52

Mam wrażenie, ze obecne stylizacje są jeszcze gorsze niż te z zeszłego tygodnia. Razi mnie też, że wchodząc w galerie większosci pań startujących w PP nic tam nie ma, i naprawdę niewiele się można dowiedzieć o stylu autorki.

PP

1. (+2) -praca nie w moim guście, ale doceniam koncepcję i brak jakiegoś elementu zepsucia:)
2. (-2) -makijaż może być znakiem rozpoznawczym autorki, i w tym przypadku jest, ale w negatywnym tego słowa znaczeniu. Widziałam poprzednie prace i zawsze lala wygląda jakby się urwała z jakiegoś disco inferno z lat 70-tych, co samo w sobie nie jest złe pod warunkiem, że całosć do zwariowanego makijażu pasuje. Tu nie pasuje. Użyte odcienie niebieskiego są rózne a makijaż tragiczny. W tej sukni przy delikatnej oprawie lala wyglądac by mogła jak ksiezniczka, a wygląda jak przebieraniec ze slamsów.
3. (+1) - stylizacja miała być z tego co widzę klasycznie elegancka. Spódnica wg mnie jest zbyt biurowa w stosunku do eleganckiej i góry i zdecydowanie za krótka. Elegancja, ta klasyczna, z wyzszej półki, to spódnice zaczynające sie pod kolankiem:) Torebka tez nie bardzo mi pasuje do wytwornej góry, ale gdyby zmienic szczególy praca byłaby dobra, dlatego plus.
4. (+2) - myślę,że w tym szaleństwie tkwi metoda i czasem fajnie popatrzeć na takie stylizacje a la pańcia z pretensjami, które mocno ocierają się o kicz i sa robione celowo i z przymrózeniem oka:) Ta mi sie tak kojarzy i dlatego taka ocena:)
5. (0) - suknia ładna, reszta jakby przypadkowa, dlatego nie jestem w stanie ocenić.
6. (-2) - stylizacja wygląda jak dzieło początkującej graczki. Jak na bycie w top 10 to za mało.
7. (0) - jak wyzej- suknia ładna, reszta jakby przypadek.
8. (+2) - trochę rzeczy z ostatnich eventów ale fajnie poskładanych, dobrze się na to patrzy.
9. (+2) - stylizacja jest bardzo ładna, punkt odjęłam za oczy, którą są jakieś dziwne wg mnie:)
10. (-1) - gotowiec i kryształki na oczkach, normalnie bym może nie zminusowała, ale czołowka podium troche zobowiązuje w kóncu drogie panie.

FTV

1. (+1) - za dużo dobrego, elementy o róznym stylu trochę się tu gryzą i nie ma zbyt spójnej całości.
2. (-2) - zmiana fryzury nic nie dała, nadal jest tragicznie.
3. (-1) - też nie rozumiem koncepcji tej wystającej koronki, bez tego byłoby prościej i lepiej.
4. (-1) - ach ten makijaż już gdzies w poprzednim tygodniu widziany... I tak - mamy tu naszyjnik, pierścionek, bransoletkę, kwiatuszka , tatuaze, kolczyki... Podpowiem: do pełnego szczęscia brakuje jedynie korony na głowie:)
5.- tu nie ma co oceniac, bo ktoś się zgubił i nie jest już dość długo obecny w grze.
6. (-1) - spódnica ładna ale reszta to przypadek. Makijaż tez niezbyt udany- pani ma białe placki na policzkach.
7. (+3) - dobrze sie na te stylizację patrzy, wsztystko jest spójne.
8. (+3) - ktos może powie,że calosć za prosta. Wg mnie jest to bardzo dobrze przemyślana prostota, do tego bardzo estetyczna całość:)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Regelinda » 2 gru 2017, o 00:28




PODIUM PAŃ
01.12.2017, godz. 22:22
Obrazek



WYBIEG FTV
01.12.2017, godz. 22:48
Obrazek




RANKING
1
(1 PP 2 FTV)
Obrazek



2
(2 PP 1 FTV)
Obrazek



3
(3 PP 5 FTV)
Obrazek



4
(4 PP 3 FTV)
Obrazek



5
(5 PP)
Obrazek/align]




6
(6 PP)
Obrazek



7
(7 PP 10 FTV)
Obrazek




8
(8 PP)
Obrazek



9
(9 PP)
Obrazek



10
(10 PP)
Obrazek



11
(4 FTV)
Obrazek


12
(6 FTV)
Obrazek



13
(7 FTV)
Obrazek




14
(8 FTV)
Obrazek



15
(9 FTV)
Obrazek



ZAPRASZAM DO OCENIANIA I KOMENTOWANIA

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: redblossom » 4 gru 2017, o 17:15

1. -1 fakt, ze wszystko co masz na sobie jest fioletowe, nie jest jednoznaczny z tym, ze do siebie pasuje
2. 1 po co ci te rozowe dodatki we wlosach?
3. 2 ladnie i stylowo
4. 1 mdlo
5. 1 ujdzie w tlumie
6. 3 ladnie, wszystko fajnie zgrane, lala kojarzy mi sie z Ali z Pretty Little Liars :)
7. 1 nie ma tu szalu, a ten bukiet zupelnie nie pasuje do tej stylki
8. 1 lubie ostre stylki, ale tu cos mi nie pasuje
9. 2 stylka ladna, ale makijaz powinin byc lepszy
10.-2 mega wiesniak
11. -2 tu mnie zastanawia, jak kreatorka mogla ubrac lale, zroic makijaz i fryzure, pomyslec sobie ''pieknie, zawalcze o podium!'' :thumbsup:
12. 3 jest ok
13. -1 ta ma na twarzy wypisana prosbe o litosc glosujacych
14. -1 jeszcze brakuje jej skakanki
15. 1 inny makijaz by sie przydal

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Kate » 5 gru 2017, o 17:30

Zastanawiałam się długo, czy tutaj się wypowiedź, ale po przejrzeniu PP/FTV stwierdziłam, że warto napisać kilka słów.

1.
2 punkty- Dziewczyny coś próbuje kombinować.
Częstym błędem w stylizacji, jest tak zwany miszmasz i tutaj to jest. Nic do siebie nie pasuje, a za dużo fioletu daje po oczach. Ze wszystkich kolorów, tylko trzy barwy pasują w jednym kolorze biel, czerń i czerwień, a resztę kolorów powinno się mieszać z innymi. Moja rada: Kolor fioletowy mieszamy np. z bielą, czernią, złotym, żółtym, zielonym. Jeżeli, chodzi o stylizacje, to zdjęłabym kapelusz, do tej sukienki pasowałaby torebka typu kopertówka, zmieniła fryzurę, zrobiła inny makijaż, dała opaleniznę w solarium numer 2, pasek wyrzuciła, biżuteria i pazurki w kolorze złotym byłby idealne. Czy nie brzmi lepiej? Myślę, że tak.
2.
Zdecydowanie 1 punkt.
Coś tutaj razem wszystko nie współgra...pomieszanie z poplątaniem. Ta spódnica jest elegancka, więc dobrze byłoby do niej dobrać bluzkę właśnie w tym kontekście lub gorset. Nie rozumiem, po co ta torebka w kwiatki i te rajstopy. :S
Fryzura kucyki ładna, ale to różowe rozczesanie w ogóle nie pasuje.
3.
2 punkty- stylizacja do poprawy
Z tej stylizacji wywaliłabym okulary, czapkę, zmieniła bluzkę, buty i kolczyki. Ta stylizacja po kilku poprawkach byłabym o wiele lepsza.
4.
1 punkt- Tragedia 8|
Brak mi słów po prostu nie rozumiem, jak można stać na podium z taką stylizacją. Tutaj jedynie tą stylizacje ratują włosy i paznokcie, a to za mało, aby startować na podium. Będę szczera....do nauki nad stylizacjami, podpatrzeć blogi o modzie lub jakieś pokazy. Po prostu dziewczyna musi znaleźć swój styl, bo to wygląda na początki gry.
5.
2 punkty- Coś tam zaczyna działać.
Ten sam błąd popełniony, co u dziewczyny spod nr 1 i 4. Dziewczyny błagam was.... nie ubierajcie kolczyków do tego typu włosów, bo to źle wygląda. Dałabym również trochę więcej makijażu.
6.
3 punkty- jest dobrze idziemy w dobrym kierunku
Tutaj zmieniłabym torebkę i makijaż oczu, dała w innym kolorze gorset (tak, aby wszystko nie było w jednym kolorze) i wywaliła szal. Widać, że dziewczyna ma potencjał i coś z tych stylizacji, kiedyś naprawdę ciekawego wyjdzie.
7.
2 punkty, ale zawyżone dzięki buzi lali
Tutaj nic do siebie nie pasuje, a bukiet wygląda jak kwiatek do kożucha. Nie ma nawet coś ratować tą stylizację, ale buzia i fryzura ładna.
8.
1 punkt- o matko i córko 8|
Lubie rockowy lub ostry styl, ale to jakiś obłęd. Wszystko z innej parafii.Masakra. :thumbdown:
9.
2 punkty- nie jest źle, ale mogło być lepiej.
Na temat łączenia koloru fioletowego się już wypowiedział wcześniej, wiec pominę. W tej stylizacji zmieniłabym makijaż, wywaliła kolczyki, zdjęłabym to coś na głowie, dała inną torebkę, dobrze byłoby dodać jakieś fajne pazurki. PS. Pamiętajcie, że czerwona szminka nie zawsze do wszystkich stylizacji pasuje.
10.
1 punkt- mega odlot w złym znaczeniu.
Nie wyobrażam sobie, aby wyjść tak na ulicę. To jest ładna sukienka i trochę została potraktowana w kontekście wiocha.pl. Uwaga!!! Panterka wyszła już dawno z mody!!! Makijaż hmm... no nie wyszedł coś, chciała, ale nie poszło, jak trzeba.
11.
1 punkt- tragedia przez duże T.
Mam wrażenie, że panny z numer 10 i 11 za dużo siedzą na wspomnianej wcześniejszej stronie wiocha.pl. Proszę, zmieńcie stronę na blog o modzie....Macademian Girl dostałaby palpitacji serca na widok tej stylizacji ( oczywiście ze zdziwienia). Dlaczego to robicie? Naprawdę nie potraficie zrobić ładnej stylizacji i makijażu?
12.
2 punkty- jest prawie ok
Coś chciała wykombinować i dobrze jej szło, dopóki nie założyła tych butów, kolczyków na włosy, wymalowało oczy cieniem niebieskim (lepiej, aby był szary) i dołożyła bukietu. Ładny by powstał aniołek, ale do poprawki stylizacja.
13.
1 punkt- bez szału
Dziewczyna nie ma gustu, a zgadzam się z Red twarz, mówi: Daj głos na mnie. Tak chciała, aby była dama, ale nie poszła w tym kierunku, a ta suknia ma wiele ciekawszych zastosowań. Do poprawki i nauki nad stylem.
14.
1 punkt- makabra
Jeżeli chciałaś być narciarką, to po jaką chorobę dodałaś do stylizacji piłkę, torebkę, bransoletkę okulary? :S Wywal to wszystko, zmień makijaż, fryzurę i zmień odcień skóry w solarium.
15.
2 punkty
Moim zdaniem ta stylizacja jest jeszcze nie najgorsza, ale trochę do poprawki makijaż, wywaliła naszyjnik i pozę ( ale jeszcze tragedii z nią nie ma), dała inny fryz i torebkę. Coś zaczynasz działać, ale dużo pracy nad właściwym stylem.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: uluu » 5 gru 2017, o 20:45

No cóż, pokazane całe top 15 PP ukazuje, że więcej fajnych stylizacji można zobaczyć u anonimowych nie reklamujących się graczek nawet z klubów o średniej nawet renomie, niż w czołowce PP.
Napiszę w skrócie bo komentować za bardzo nie ma czego.

Prace które zasłużyły na plus wg mnie:
2- za nieszablonową stylizację, jest trochę szalona i wg mnie całkiem spójna,
3- choć tu mam uwagę- włosy wystają poza czapkę,
6- bardzo mi się podoba, ładna, kobieca, bez udziwnień,
12- taka inna wersja aniołka czy czegoś tam skrzydlastego - fajna, lekka, świetlista:),
15- podoba mi się całokształt, taka zawodząca minka i te wlosy również idealnie pasują do melancholijnej lejdi:)

Reszta wg mnie jest nieudana. Szczególnie złe są prace:
4- początkujące graczki robią lepsze,
8- pewnie wygrałaby w konkursie na stylizację sado- macho, ja tego nie kupuję,
11- kwintesencja złego gustu.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Regelinda » 5 gru 2017, o 20:50

To jest nadal TOP 10 PP i FTV, tylko pokazane w innym układzie, bo niektóre panie się powtarzają w obu konkursach. W nawiasach napisałam, które miejsce zajmują w którym konkursie.

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: PODIUM PAŃ I WYBIEG FTV - KOMENTARZE

Post autor: Xin xou » 6 gru 2017, o 00:23

Stare podium, ale ocenię jeszcze :)

1. -1 jakoś tak nic do siebie tu nie pasuje
2. 1 - niby ok, ale twarz/fryzura mogłaby być w normalnych kolorach, zrobiło się trochę mdło
3. 1 - stylizacja poprawna, ale bez rewelacji
4. -2 - oj nie, totalny misz masz
5. 1 - tak jak nr 3, poprawnie ale czegoś brakuje
6. 2 - mimo że dużo różu to jakoś to wygląda, dałabym bardziej widoczne złote elementy, może jakiś pasek
7. 1 - sama stylizacja jeszcze spoko, ale bukiet zbędny
8. -1 - przez te ciuchy lala ma totalnie zaburzone proporcje, makijaż koszmarny
9. -2 - nic tu się nie dzieje, zero kreatywności
10. -2 - nic tu do siebie nie pasuje
11. -2 - masakra
12. 3 - w końcu coś ładnego, na co miło popatrzeć
13. -2 - stylizacja nijaka, minus za makijaż, czerwone usta tu wyglądają koszmarnie, lala ma dziwną minę
14. -1 - zwyczajna stylizacja na narty, zastanawia mnie po co ta piłka, czy to jakiś nowy sport? ?(
15. 1 - stylizacja ok, ale makijaż do poprawy

ODPOWIEDZ